Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Geneva

University of Geneva – Geneva Üniversitesi

1559 yılında kurulan Cenevre Üniversitesi, dünya çapında tanınıyor ve dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer alıyor. Hem araştırma hem de öğretimde disiplinler arası ve çok disiplinli alanların ortaya çıkmasını teşvik eden Cenevre Üniversitesi, ulusal ve uluslararası bağlarını sürekli olarak güçlendirirken, özellikle araştırmaların teşviki ve çeşitli alanlardaki uzmanlığı yoluyla bölgenin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunuyor. Araştırma alanları arasında yaşam bilimleri (moleküler biyoloji, biyobilişim), temel parçacıkların fiziği ve astrofizik bulunuyor. 


Üniversite Yasası uyarınca, Cenevre Üniversitesi faaliyetlerini üç eksende yürütüyor: Temel ve ileri yüksek öğrenim, sürekli eğitim, temel ve uygulamalı bilimsel araştırma ve şehre hizmet. 136 lisans ve yüksek lisans, 87 doktora ve 343 sürekli eğitim programına sahip Cenevre Üniversitesi bölümleri; Tıp, Beşeri Bilimler, Sosyal bilimler ve Hukuk gibi farklı alanlarda programlar sunuyor. Lisans programlarının neredeyse hepsinin Fransızca sunulduğu Cenevre Üniversitesi’nde bazı yüksek lisans programları ise İngilizce olarak sunuluyor. Cenevre Üniversitesi bölümleri, 150 farklı milliyetten yaklaşık 19.000 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Öğrencilerinin %40’ının yurt dışından katıldığı Cenevre Üniversitesi; özellikle Farmakoloji, Felsefe ve Dişçilik alanında verdiği eğitimlerle öne çıkıyor.


İsviçre'deki tek genel üniversite olan Cenevre Üniversitesi; uluslararası açıklık, insan haklarına saygı, çeşitli kültürlere duyarlılık, etik, hümanizm ve bilimsel araştırma geleneği gibi Cenevre'nin değerleriyle dolu olmasıyla biliniyor. 


Cenevre Üniversitesi, tıpkı Cenevre şehri gibi, hem araştırmasının kalitesi (Avrupa Araştırma Üniversiteleri Birliği’nin en iyi kurumları arasında yer alıyor) hem de eğitiminin mükemmelliği açısından güçlü bir uluslararası üne sahip. Bu beğeninin, kısmen Dünya Sağlık Örgütü, Uluslararası Telekomünikasyon Birliği, Uluslararası Kızılhaç Komitesi ve Avrupa Nükleer Araştırma Örgütü gibi birçok ulusal ve uluslararası Cenevre merkezli kuruluşla olan güçlü bağları nedeniyle kazanıldığı söyleniyor.


İsviçre’nin en büyük ikinci üniversitesi olan Cenevre Üniversitesi bölüm ücretleri 1.200 ila 4.000 CHF arasında değişiyor. Cenevre Üniversitesi başvuru tarihleri eğitim almak istediğiniz bölüme göre değişiklik gösteriyor. “Cenevre Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Cenevre Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Cenevre Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Geneva Üniversitesi başvuru zamanı

University of Geneva başvuru dönemleri, eğitim almak istediğin bölüme göre değişiklik gösteriyor.

Lokasyon

Geneva Üniversitesi nerededir?

İsviçre’nin en büyük ikinci üniversitesi olan Cenevre Üniversitesi, dünyanın diplomasi merkezi sayılan Cenevre’de yer alıyor. Dünyanın en önemli kültür merkezlerinden biri sayılan Cenevre; Cenevre Gölü kıyısında yer alan, Zürih şehrinden sonra en yüksek nüfusa sahip ikinci şehir. Büyüleyen tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan şehir; doğası, tarihi binaları, müzeleri, leziz peyniri ve çikolatalarıyla tanınıyor.

Geneva Üniversitesi bölümleri

 • Psychology
 • Physical sciences
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Archaeology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Education
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Law
 • Biological Sciences
 • Sociology
 • Politics & International Studies
 • Communication & Media Studies
 • Geography
 • Medicine & Dentistry
  Computer Science

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım