Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of California

University of California

1986 yılında eğitime başladığında UC, 10 öğretim görevlisi ve 38 öğrenciye sahipti. Günümüzde ise toplam 201,000 öğrenci ve 160,000 öğretim görevlisi ve personele sahip olan üniversite Amerika’nın en iyi üniversitelerini bünyesinde barındırır. Amerika’nın en yenilikçi ve liberal üniversiteleri olarak kabul edilen UC-Berkeley ve UC-Los Angeles gibi kampüsleriyle çok sayıda yabancı öğrencinin de rüyasıdır. Toplam 10 farklı kampüse sahip olan UC, araştırma ağırlıklı bir müfredata sahiptir.

Üniversite kampüsleri bünyesinde dünyaca ünlü labaoatuvarlar, müzeler, konser salonları, sanat galerileri ve botanik bahçeler bulunur. Tüm bu olanaklardan öğrenciler yararlanabilirler. Universitenin “sürekli eğitim merkezi- continuing education centers” yaklaşık 500,000 part-time çalışan öğrenciye de akşam veya hafta sonu kursları verir. Türk öğrencilerin son yıllarda gözde programları haline gelen kısa dönem mesleki sertifika ve diploma kursları UC kampüslerinde full-time veya akşam sertifika programı olarak düzenlenir.

UC dünyaca ünlü 5 tıp fakültesi hastanesine sahiptir. Yılda 3 milyon hastanın tedavi edildiği bu merkezler Amerika’nın en büyük sağlık kurumları olarak kabul edilir. UC kampüslerinde yaklaşık 10,000 yabancı öğrenci eğitim yapmaktadır. Öğrenciler 140 farklı ülkeden gelmektedirler.

UC kampüslerinde eğitim yılı Ağustos veya Eylül ayına başlar. Berkeley ve Merced kampüsleri haricinde, 10 haftadan oluşan 3 somester olarak eğitim yılı tamamlanır. Berkeley ve Mercer’de ise her biri 16 haftada oluşan 2 somester dersler devam eder. Yaz aylarında ise 3-10 hafta arası yaz somesteri uygulanır.

UC eğitim ücretleri üniversitenin Eyalet üniversitesi olmasına rağmen oldukça yüksektir. Yıllık eğitim ücretleri lisans programları için 24000 dolar civarında iken, yüksek lisans ve doktora seviyesine 27,000 dolar civarındadır.

UC kampüslerinin Berkeley haricinde tümünde yabancı öğrenciler için İngilizce kursu düzenlenir.  Üniversite pek çok programına kabul için Toefl sınavından 173-213 ve üzeri not alınmasını istemektedir. Toefl sınavında girmemiş ve İngilizcesi düşük seviyedeki öğrenciler, üniversite bünyesindeki dil kurslarına devam edebilir.

University of California Campuses hakkında detaylı bilgi için; ucop.edu 

University of California Kampüsleri;

University of California Berkeley

University of California Irvine

University of California Los Angeles

Türk Öğrenciler ve University of California

University of California Kampüslerinde lisans veya yüksek lisans eğitimi için giriş koşulları çok ağırdır. Amerika’nın en iyi ilk 50 üniversitesi arasında bulunan UC Kampüslerinde lisans eğitimi için lise not ortalamasının 4’lü sistemde 3,5 ve üzeri olması gerekir. Sadece not ortalaması yeterli değildir. Mutlaka, Türkiye’nin önde gelen liselerinden birisinden mezun olmak gerekir. Ayrıca, İngilizce dil seviyesinin TOEFL 80 ve üzeri olması gereklidir. University of California Kampüslerine lisans eğitimi için direk kabul almak bir ahylü zordur.

Ancak, California Eyaleti “Community College” sistemi üzerinden pek çok Amerikalı ve yabancı öğrenci UC kampüslerine 3. sınıftan devam etmekte ve lisans diplomalarını UC’lerden almaktadırlar. Bu nedenle, Türk öğrencilerin University of California’ya giriş yapabilmeleri için en iyi method Community College sistemidir.

California Kaliforniya Community Colleges

University of California Kampüslerinde geçiş sağlamada en başarılı “Community Colleges” ise Santa Monica Community College, Santa Barbara City College’dir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım