Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of California, Santa Barbara

University of California, Santa Barbara – California Üniversitesi, Santa Barbara

Toprağın denizle, parlak zihinlerin birbirleriyle buluştuğu California Üniversitesi, Santa Barbara, öğrencilerine akademik tutkuyla, yaratıcılıkla ve dinamizmle dolu bir ortam yaratıyor. Yüksek prestijli araştırma üniversitelerin yer aldığı Amerikan Üniversiteleri Birliği’nin de bir parçası olan University of California, Santa Barbara’da, 200’den fazla bölüm bulunuyor. University of California, Santa Barbara öğrencilerinin en çok ilgilendiği bölümlerin arasında iktisat, deneysel psikoloji ve sosyoloji yer alıyor. 1000’den fazla öğretim görevlisi arasında, beş Nobel ödüllü bilim insanı da bulunan University of California, Santa Barbara, eşsiz eğitim programları sunuyor. California Üniversitesi, Santa Barbara’da 25.000’den fazla öğrenci eğitim görüyor. Pasifik Okyanusu’na kıyısı bulunan California Üniversitesi, Santa Barbara’nın 287 hektarlık kampüsünde ayrıca 3 milyondan fazla eseri barındıran büyük bir kütüphane sistemi de mevcut.


Santa Barbara, Amerikan Rivierası olarak bilinir. Üniversite ortalama 20.000 öğrenciye yaklaşık 100 farklı disiplinde eğitim vermektedir. Üniversitenin sunduğu sertifika programlarına farklı ülkelerden yüzlerce öğrenci katılmaktadır. Programlar;


İngilizce Kursları haftada 25 saat olarak 10 haftalık dönemler halinde düzenlenir.


Global Business Management Certificate: 10 hafta süren ve Ocak ve Haziran aylarında başlayan bu programda katılımcı yeni milenyumun yönetim pratikleri, uluslararası ticaret, satış seminerleri, pazarlama, finans, iş dünyasında iletişim, Global organizasyonlarla işbirliği ve şirket ziyaretlerine katılır. Programa katılabilmek için en az 550 PBT (213 CBT ya da 80 IBT) Toefl sonucu gerekir. Programı başarıyla tamamlayanlar 10 hafta süren staj programlarına katılabilir.

Global Marketing Certificate Program: Bu program 10 hafta devam eder. Mart ve Eylül aylarında başlar. Pazarlama ağırlıklı olan bu programda katılımcı; hızla değişen iş dünyasında pazarlama, pazarlama planlamasında gelişmeler, pazarlamda bütçeleme stratejileri, pazarlamada yenilikler, teknolojinin pazarlama üzerine etkisi, satış seminerleri gibi dersler izler ve şirket seminerlerine katılır. Programa katılabilmek için en az 550 PBT (213 CBT ya da 80 IBT) Toefl sonucu gerekir. 10 haftalık kurs sonrası 10 hafta süreyle Amerikan şirketlerinde staj yapılabilir.

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) : Haziran ve Eylül ayında başlayan program için katılımcılardan en az 575 PBT (230 CBT ya da 90 IBT) Toefl sonucu istenir.

Professional / Academic Certificate Programs: Programa katılabilmek için ileri düzey İngilizce yeterliliğe sahip olmak gerekmektedir. Programa Amerikalı ve diğer ülkelerden profesyoneller katılmaktadır.  Bu programlarda alınan kredilerin universitelerde kredi olarak değerlendirilmektedir.Program süresi 10 hafta olup, programa Ocak, Mart, Haziran ve Eylül aylarında başlanabilmektedir. Programlar: Humanities and Arts, Business and Management, Education, Legal Studies, Diğer (Engineering, Art, Environmental Studies)

Devamını Oku

California Üniversitesi, Santa Barbara Başvuru Zamanı

University of California, Santa Barbara’ya kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

California Üniversitesi, Santa Barbara Bölümleri:

Communication & Media Studies

Sociology

Geography

Politics & International Studies

Education

Mechanical & Aerospace Engineering

Electrical & Electronic Engineering

Chemical Engineering

Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences

Physics & Astronomy

Chemistry

Mathematics & Statistics

Languages, Literature & Linguistics

Art, Performing Arts & Design

History, Philosophy & Theology

Archaeology

Architecture

Business & Management

Economics & Econometrics

Accounting & Finance

Biological Sciences

Agriculture & Forestry

Psychology
Computer Science

Lokasyon

University of California Santa Barbara Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’nin Santa Barbara şehrinde yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım