Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of California, San Diego

University of California, San Diego – California Üniversitesi, San Diego

1960 yılında kurulan California Üniversitesi, San Diego, dünyanın en etkili araştırma üniversiteleri arasında gösteriliyor. Her yıl 1 milyar dolardan fazla araştırma desteği sunan üniversite, 38.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Bünyesinde başta Enerji Araştırmaları Merkezi, Qualcomm Enstitüsü, San Diego Supercomputer Merkezi olmak üzere 19 araştırma birimi bulunduran University of California, San Diego’nun 10.000’den fazla akademik çalışanı bulunuyor. California University, San Diego öğrencileri en çok biyoloji, matematik, iktisat, bilgisayar mühendisliği ve kimya bölümlerine ilgi gösteriyor. 466 hektarlık ana kampüsünde 761 bina bulunan California Üniversitesi, San Diego’da Dr.Seuss’un adını taşıyan ikonik Geisel Kütüphanesi, bu kütüphanenin çevresinde ise Revelle, Muir, Marshall, Warren, Roosevelt, Sixth gibi kolejler ve tıp fakültesi bulunuyor.

10 haftalık yoğun İngilizce kursları tüm yıl boyunca devam eder. Ayrıca 4 haftalık yoğun İngilizce kursları özellikle yaz aylarında verilir. 3 veya 6 ay devam eden, pazarlama, işletme, Amerikan Hukuk Sistemi ve bilgisayar sertifika programları verilir. Sınıflarda ortalama 12 öğrenci bulunur. Her dönem yaklaşık 350 civarında öğrenci programa kaydolur.

San Diego, Pasifik okyanusunda bulunan önemli bir şehirdir. Los Angeles şehrine 2 saat mesafededir. San Diego Amerika'lılar için önemli bir tatil beldesidir. Üniversite Kaliforniya eyaleti eğitim sistemine baglı ve Amerika'nın en prestijli üniversitelerinden birisidir. Kampüs , şehrin en elit semtlerinden birisi olan La Jolla'da geniş bir alan içerisinde bulunur. Yaz aylarında okul kampüsünde veya aile yanında, diğer dönemlerde ise aile yanı ve apartmanlarda konaklama organize edilir. Aile yanı konaklama yarım pansiyondur.

Üniversite eğitimi yapmak isteyen öğrencilere akademik danısmanlık , Toefl sınavlarına hazırlık, dil değişim programları, dil ve bilgisayar merkezi hizmetleri verilir. Öğrenciler üniversitenin tüm olanaklarından yararlanır. Örneğin; spor tesisleri, kütüphane, jimnastik salonu, yüzme havuzu,ve atletizm pisti. Üniversite kampüsünde ciddi bir eğitim yapmak isteyenler ve özellikle 19 yaş ve üzerine tavsiye ettigimiz bir okuldur. Ayrıca üniversite mezunu çalışanlar için verilen kısa dönem sertifika kursları tavsiye edilir.


Devamını Oku

California Üniversitesi, San Diego Başvuru Zamanı

California University, San Diego’ya kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım, erken kayıt seçeneği ise sunulmuyor.

California Üniversitesi, San Diego Bölümleri:

Politics & International Studies

Communication & Media Studies

Sociology

Computer Science

Economics & Econometrics

Accounting & Finance

Business & Management

Architecture

Languages, Literature & Linguistics

Art, Performing Arts & Design

History, Philosophy & Theology

Chemical Engineering

General Engineering

Electrical & Electronic Engineering

Mechanical & Aerospace Engineering

Biological Sciences

Psychology

Education

Physics & Astronomy

Chemistry

Mathematics & Statistics
Medicine & Dentistry

Lokasyon

University of California San Diego ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’nin San Diego şehrinde yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım