Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of California, Riverside

University of California, Riverside – California Üniversitesi, Riverside

1954 yılında kurulan California Üniversitesi, Riverside, özellikle The Marlan and Bourns Mühendislik Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Eğitim Yüksek Fakültesi gibi eğitim birimleriyle tanınıyor. Yaklaşık 25.000 öğrenciye eğitim veren University of California, Riverside, ayrıca Amerika’nın etnik ve ekonomik olarak en çok çeşitlilik gösteren üniversitelerinden birisi olarak biliniyor. University of California, Riverside’ın en çok tercih edilen bölümlerinin başında; işletme, psikoloji ve biyoloji geliyor. 101 lisans, 55 master ve 42 doktora programı sunan California Üniversitesi, Riverside, insanların yaşamlarını dönüştürmek ve dünyanın ekonomik, sosyal, kültürel ve çevresel özelliklerini zenginleştirmek için birbirinden farklı alanlarda eğitimler veriyor. 485 hektarlık muhteşem manzaralı bir yerleşkeye sahip olan California Üniversitesi, Riverside’ın öğrencilerinin % 70’i kampüste yaşıyor. Üniversite kampüsünde 300’den fazla öğrenci kulübü ve organizasyon bulunuyor.

University of California Riverside, US News&World report tarafından yapılan sıralamada ulusal üniversite sıralamasında ikinci elli içerisinde yer almaktadır. Üniversitede ders programı 4 sömestır’dan oluşmaktadır. Lisans, master ve doktora alanlarında eğitim yapılabilen üniversitede son başvuru tarihi 30/11’dir. Kabul için Toefl sınavından iyi bir not almanın gerektiği üniversitede iş idaresi, biyoloji, psikoloji, sanat, tarih ve sosyoloji en gözde olan meslek dallarıdır.

Üniversite’nin ayrıca 6 farklı düzeyde İngilizce kurslarının verildiği programlarında, temel amaç öğrencilere Amerikan Üniversite ve Kolejlerine girebilecek düzeyde İngilizce öğretmektir. Tüm yıl boyunca devam eden ve 4-6-10 haftalık programlar veren UC- Riverside, haftalık 24 saatlik müfredat uygular. Her bir dönemde ortalama 400 ögrenci İngilizce kursu görmektedir. Yaklaşık 35 farklı ulustan öğrenci bu programlara katılır. 

1,200 hektarlık bir alan içerisinde bulunan kampüs, Los Angeles, Disneyland, Hollywood ve Palm Springs gibi turistik yerlere 1 saat mesafededir. Ögrenciler; aile yanı, okul yurdu, residance ve apartmanlarda yarım veya tam pansiyon olarak konaklayabilir. İngilizce öğrencileri ayrıca UC-Riverside üniversite derslerini izleyebilirler. Öğrenciler, Amerikan üniversitelerine giriş için akademik danışmanlık hizmetinden yararlanırlar. 

Kısa Dönem Sertifika Programlarıda bulunan üniversitede Global İşletme, Bilgisayar ve pek çok farklı konuda olan sertifika programları 10- 32 hafta arası sürmektedir. 

Okulun yıllık maliyetleri ise şöyledir. Üniversite ücreti 33,925 konaklama ücreti ise 15,00 dolar’dır.


6 farklı düzeyde İngilizce kurslarının verildiği UC-Riverside programlarında, temel amaç öğrencilere Amerikan Üniversite ve Kolejlerine girebilecek düzeyde İngilizce öğretmektir. Tüm yıl boyunca devam eden ve 4-6-10 haftalık programlar veren UC- Riverside, haftalık 24 saatlik müfredat uygular. Her bir dönemde ortalama 400 ögrenci İngilizce kursu görmektedir. Yaklaşık 35 farklı ulustan öğrenci programlara katılır. Uc- Riverside 32 hafta devam eden çok ekonomik akademik dönem dil kursları düzenlemektedir.

1,200 hektarlık bir alan içerisinde bulunan kampüs, Los Angeles, Disneyland, Hollywood ve Palm Springs gibi turistik yerlere 1 saat mesafededir. Ögrenciler; aile yanı , okul yurdu, residans ve apartmanlarda yarım veya tam pansiyon olarak konaklayabilir. İngilizce öğrencileri ayrıca UC-Riverside üniversite derslerini izleyebilirler. Öğrenciler, Amerikan üniversitelerine giriş için akademik danışmanlık hizmetinden yararlanırlar.

Kısa Dönem Sertifika Programları: işletme, bilgisayar ve pek çok farklı konuda 10 - 32 hafta arası sürmektedir. 
UC- Riverside, motive olabilecek, ciddi ve özellikle Amerika'da lisans veya yüksek lisans eğitimi düşünen öğrencilere tavsiye edilir. Ayrıca, kısa dönem sertifika kursları özellikle zamanı kısıtlı olan üniversite mezunları ve çalışanlar için çok yararlı programlardır.
Devamını Oku

California Üniversitesi, Riverside Başvuru Zamanı

University of California, Riverside’a kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

California Üniversitesi, Riverside Bölümleri:

Chemical Engineering

Mechanical & Aerospace Engineering

Electrical & Electronic Engineering

General Engineering

Chemistry

Physics & Astronomy

Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences

Mathematics & Statistics

Computer Science

Education

Business & Management

Accounting & Finance

Economics & Econometrics

Politics & International Studies

Communication & Media Studies

Sociology

Biological Sciences

History, Philosophy & Theology

Art, Performing Arts & Design

Languages, Literature & Linguistics

Medicine & Dentistry
Psychology

Lokasyon

University of California Riverside Amerika’nın Kaliforniya Eyaleti’nin Riverside şehrinde kurulmuştur.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım