Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Bern

University of Bern – Bern Üniversitesi

1834 yılında kurulan ve uluslararası bir araştırma üniversitesi olan Bern Üniversitesi, sürdürülebilirlik, sağlık ve tıp, madde ve evren, kültürlerarası bilgi, politika ve yönetim alanlarındaki araştırmalara öncelik veriyor. Bireyin ve toplumun hizmetinde araştırmalar yürüten Bern Üniversitesi hem ulusal hem de uluslararası iş birliği çerçeveleri aracılığıyla eğitim ve araştırma sistemine katkıda bulunuyor. 


Bern Üniversitesi ayrıca Albert Einstein ve Anna Tumarkin gibi saygın bilim insanlarının ve filozofların eğitim verdiği bir üniversite olarak tanınıyor. Mezunları arasında Walter Benjamin ve Kurt Wuthrich gibi dünyaca ünlü entelektüeller bulunan Bern Üniversitesi; öğrencilerine uluslararası teknolojinin son durumu hakkında bilgi veriyor, onları bilimsel yöntemlerle tanıştırıyor ve akademik düşünme ve bağımsız araştırma konusunda teşvik ediyor.


İlk kadın öğrencisinin kaydını 1870 yılında alan ve 1899 yılında “aynı haklar, aynı görevler” mottosuna sahip Kadın Öğrenciler Topluluğu’na ev sahipliği yapan Bern Üniversitesi, kadın hakları konusunda emsali görülmemiş bir tarihe sahip. Günümüzde de kadın ve erkek eşitliğini taahhüt ediyor ve ayrımcılığı yasaklıyor.


Bern Üniversitesi bölümleri, bugün 19.000 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Lisans programları genellikle Almanca olarak gerçekleşen Bern Üniversitesi’nde çok sayıda Yüksek Lisans programı İngilizce olarak veriliyor. Neredeyse tüm doktora programları da İngilizce olarak mevcut. Bern Üniversitesi bölümleri; Beşeri Bilimler, Hukuk, Sosyal Bilimler, Ekonomi ve İşletme, Tıp, Veterinerlik ve Doğa Bilimleri fakülteleri altındaki çalışma alanlarına odaklanıyor. Bunların yanında Bern Üniversitesi sertifika bölümleri ise eğitim dili İngilizce ve Almanca olan kurslarla, eğitim ve kariyer konusunda yön gösterici olabiliyor.


Öğrencilerine heyecan verici araştırmalar ve yüksek kalitede eğitim fırsatı sunan Bern Üniversitesi bölüm ücretleri 1.600-4.000 CHF arasında değişiyor. İsviçre’deki en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunan Bern Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için sonbahar dönemi tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemi tarihi ise 15 Aralık. “Bern Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Bern Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Bern Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Bern Üniversitesi başvuru zamanı

University of Bern’e sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Aralık.

Bern Üniversitesi bölümleri

 • Veterinary Science
 • Sport Science
 • Biological Sciences
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Education
 • Law
 • Geography
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Medicine & Dentistry
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Computer Science
  Psychology

Lokasyon

İsviçre’nin başkenti Bern’de yer alan Bern Üniversitesi’nin eğitim birimleri, şehrin Langgasse adı verilen akademik bölgesinde bulunuyor. Länggasse; konserler, oyunlar ve avangart sergiler düzenlenen Reitschule Kültür Merkezi’nin bulunduğu modern ve bohem bir bölge. Öğrenciler ile sanatçılar, şık barları olan sanat mekanlarında, samimi ortamlı caz ve blues kulüplerinde toplanıyor. Şehirde, İsviçre mutfağı, tapas ve pizza servis edilen rahat restoranların arasında kitapçılar ve doğa dostu giyim mağazaları yer alıyor. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım