Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Bern

University of Bern – Bern Üniversitesi

1834 yılında kurulan ve uluslararası bir araştırma üniversitesi olan Bern Üniversitesi, sürdürülebilirlik, sağlık ve tıp, madde ve evren, kültürlerarası bilgi, politika ve yönetim alanlarındaki araştırmalara öncelik veriyor. Bireyin ve toplumun hizmetinde araştırmalar yürüten Bern Üniversitesi hem ulusal hem de uluslararası iş birliği çerçeveleri aracılığıyla eğitim ve araştırma sistemine katkıda bulunuyor. 


Bern Üniversitesi ayrıca Albert Einstein ve Anna Tumarkin gibi saygın bilim insanlarının ve filozofların eğitim verdiği bir üniversite olarak tanınıyor. Mezunları arasında Walter Benjamin ve Kurt Wuthrich gibi dünyaca ünlü entelektüeller bulunan Bern Üniversitesi; öğrencilerine uluslararası teknolojinin son durumu hakkında bilgi veriyor, onları bilimsel yöntemlerle tanıştırıyor ve akademik düşünme ve bağımsız araştırma konusunda teşvik ediyor.


İlk kadın öğrencisinin kaydını 1870 yılında alan ve 1899 yılında “aynı haklar, aynı görevler” mottosuna sahip Kadın Öğrenciler Topluluğu’na ev sahipliği yapan Bern Üniversitesi, kadın hakları konusunda emsali görülmemiş bir tarihe sahip. Günümüzde de kadın ve erkek eşitliğini taahhüt ediyor ve ayrımcılığı yasaklıyor.


Bern Üniversitesi bölümleri, bugün 19.000 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Lisans programları genellikle Almanca olarak gerçekleşen Bern Üniversitesi’nde çok sayıda Yüksek Lisans programı İngilizce olarak veriliyor. Neredeyse tüm doktora programları da İngilizce olarak mevcut. Bern Üniversitesi bölümleri; Beşeri Bilimler, Hukuk, Sosyal Bilimler, Ekonomi ve İşletme, Tıp, Veterinerlik ve Doğa Bilimleri fakülteleri altındaki çalışma alanlarına odaklanıyor. Bunların yanında Bern Üniversitesi sertifika bölümleri ise eğitim dili İngilizce ve Almanca olan kurslarla, eğitim ve kariyer konusunda yön gösterici olabiliyor.


Öğrencilerine heyecan verici araştırmalar ve yüksek kalitede eğitim fırsatı sunan Bern Üniversitesi bölüm ücretleri 1.600-4.000 CHF arasında değişiyor. İsviçre’deki en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunan Bern Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için sonbahar dönemi tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemi tarihi ise 15 Aralık. “Bern Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Bern Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Bern Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Bern Üniversitesi başvuru zamanı

University of Bern’e sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Aralık.

Bern Üniversitesi bölümleri

 • Veterinary Science
 • Sport Science
 • Biological Sciences
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Archaeology
 • Education
 • Law
 • Geography
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Medicine & Dentistry
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Chemistry
 • Computer Science
  Psychology

Lokasyon

BeBern Üniversitesi nerededir?rn Üniversitesi nerededir?

İsviçre’nin başkenti Bern’de yer alan Bern Üniversitesi’nin eğitim birimleri, şehrin Langgasse adı verilen akademik bölgesinde bulunuyor. Länggasse; konserler, oyunlar ve avangart sergiler düzenlenen Reitschule Kültür Merkezi’nin bulunduğu modern ve bohem bir bölge. Öğrenciler ile sanatçılar, şık barları olan sanat mekanlarında, samimi ortamlı caz ve blues kulüplerinde toplanıyor. Şehirde, İsviçre mutfağı, tapas ve pizza servis edilen rahat restoranların arasında kitapçılar ve doğa dostu giyim mağazaları yer alıyor. 


Üniversitenin Başarıları:

 • Bern Üniversitesi, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 150’de yer alıyor.

 • Bern Üniversitesi, İsviçre’deki en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunuyor.

 • Bern Üniversitesi’nin; dişçilik, anatomi, fizyoloji ve arkeoloji bölümleri dünyada ilk 100’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları:

 • Dahil olunacak eğitim programının dilinde, CEFR standartlarına göre C1 seviyesi

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım