Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı dil eğitimi

University of Michigan'da Alacağınız Yaz Okulu Programı Hedeflerinizi Yükseğe Taşıyacak!

Dünyanın En İyi 20 Üniversitesinden Biri Olan Michigan Üniversitesi’nde Yaz Okulu Ayrıcalığını Yaşayın

Michigan Üniversitesinde Yaz Okulu

Dünyanın en iyi 20’inci üniversitesinden biri olan Michigan University’de yaz okulu eğitimi almak benzersiz bir deneyim olacaktır. Uluslararası boyuttaki saygınlığı, akademik başarıları, kaynakları ile Michigan Üniversitesi öğrencilere üst düzey bir atmosferde eğitim alma imkânı sağlayacaktır.

Michigan Üniversitesi dünya çapında isimlerin mezun olduğu, başarılı bir akademik geçmişe sahip bir okuldur. Bu üniversite bir ABD Başkanı, 8 astronot, 7 Nobel ödüllü bilim insanı ve 116 Olimpiyat şampiyonu çıkarmıştır.
Amerika’nın en iyi 10 üniversitesi arasında yer alan Michigan Üniversitesi’nde gidilecek yaz okulu öğrencinin gelecek planlarını şekillendirmesi için önemli bir adım olacaktır. Gelin dünyanın en saygın üniversitelerinden olan Michigan Üniversitesi’nde yaz okulu programlarını birlikte inceleyelim…

Michigan Üniversitesi Yaz Okulunda Eğitimi Hakkında Detaylı Bilgiler

Dünyanın en saygın üniversitelerinden olan Michigan’da açılan yaz okullarında öğrenciler İngilizcelerini geliştirmenin yanı sıra akademik progrmlara da katılabilir. Eğitim hayatına yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler için hazırlık niteliğinde olacak yaz okul programlarında öğrenciler ilgi alanlarına yönelik derslerde eğitimler alabilir. Her biri alanında tecrübeli ve başarılı eğitmenlerden alınan eğitimler öğrencilere akademik eğitim hayatı hakkında bilgi sahibi yapar.

Genel İngilizce programlarının yanında; hukuk, psikoloji, işletme, iletişim, İngilizce dersi, film, spor, fitnes, sağlık, tıp, işletme, girişimcilik, psikoloji, mimarlık, tasarım, spor yönetimi, aşçılık, yazarlık dersleri sunulur. Öğrenciler bu derslerden istediklerini seçerler. Bu seçimler kimi zaman ilgi alanlarıyla bağlantılı olabilir ya da gelecekte okumak istedikleri bölümlere hazırlık niteliğinde olabilir. Bunlar dışında isteğe bağlı olarak ekstra ücret ödenerek SAT dersleri de alınabilmektedir.

Haftalık ders saatleri 20-25-28 arası değişir. Öğrenci hedeflerine göre istediği programı seçebilir. Yoğun programlar öğrencinin kısa sürede önemli bir ilerleme göstermesini sağlar. Yaz okulu programında kullanılacak materyaller ve kitaplar üniversite tarafından ücretsiz olarak tahsis edilir.

14-18 yaş arası öğrencilerin kabul edildiği program 30 Haziran – 3 Ağustos ve 21 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında düzenlenmektedir. Okul ücretleri 4.799 ile 10.499 Dolara arasında değişmektedir.

Michigan Üniversitesi’ndeki Summer Discovery Programı Yaz Okulu Etkinlik Programları:

Dünyanın en iyi 20 üniversitesinden olan Michigan Üniversitesi’nin çok keyifli bir kampüsü vardır. Kampüs içerisindeki tesisler öğrencilerin pek çok aktiviteye katılmasına olanak sağlar. Yaz okulunu eğlenceli bir deneyime çeviren bu aktiviteler öğrencilerin sosyal hayatını da renklendirir. Olimpiyat madalyalı mezunlara sahip olan okulun kampüsünde Michigan Stadyumu bulunur. Basketbol, futboli voleybol sahalarının, tenis kortlarının, yüzme havularının, koşu parkurlarının, açık hava spor alanlarının bulunduğu kampüste boş vakitler en iyi şekilde değerlendirilebilir. Kampüs içinde akşamları sinema geceleri düzenlenir, çeşitli konserler organize edilir, karaoke yarışmaları düzenlenir, takı tasarım workshopları açılır…
Discovery Summer yaz okulu programı kapsamında şehir içi ve şehir dışı geziler de düzenlenir. Bu geziler; Ohio Rocks, The Rock ve Roll hall of Fame, Cedar Point Amusement Park, Sega Gameworks.. gibi sevilen lokasyonlara yapılır. Yaz okulu programı kapsamında Ann Arbor sanat fuarı, Chicago gezisi, basket maçlarına da katılım gösterilir.
Okul Ann Arbor Havalimanı’ndan 15 dakika uzaklıktadır. Arzu eden öğrencilere havalimanı karşılaması yapılır.

Konaklama

Öğrenciler; Michigan Üniversitesi kampüsünde yer alan yurtlarda konaklar. Odalar iki kişiliktir ve banyolar paylaşımlıdır. Yurt içerisinde çamaşırhane, oyun odası, yemekhane bulunur. Okul ücretinin içinde hafta içi 3 öğün, hafta sonu 2 öğün yemek bulunur. Öğrenciler yemeklerini yemekhanede yer.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım