Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı dil eğitimi

University of Michigan'da Alacağınız Yaz Okulu Programı Hedeflerinizi Yükseğe Taşıyacak!

Dünyanın En İyi 20 Üniversitesinden Biri Olan Michigan Üniversitesi’nde Yaz Okulu Ayrıcalığını Yaşayın

Michigan Üniversitesinde Yaz Okulu

Dünyanın en iyi 20’inci üniversitesinden biri olan Michigan University’de yaz okulu eğitimi almak benzersiz bir deneyim olacaktır. Uluslararası boyuttaki saygınlığı, akademik başarıları, kaynakları ile Michigan Üniversitesi öğrencilere üst düzey bir atmosferde eğitim alma imkânı sağlayacaktır.

Michigan Üniversitesi dünya çapında isimlerin mezun olduğu, başarılı bir akademik geçmişe sahip bir okuldur. Bu üniversite bir ABD Başkanı, 8 astronot, 7 Nobel ödüllü bilim insanı ve 116 Olimpiyat şampiyonu çıkarmıştır.
Amerika’nın en iyi 10 üniversitesi arasında yer alan Michigan Üniversitesi’nde gidilecek yaz okulu öğrencinin gelecek planlarını şekillendirmesi için önemli bir adım olacaktır. Gelin dünyanın en saygın üniversitelerinden olan Michigan Üniversitesi’nde yaz okulu programlarını birlikte inceleyelim…

Michigan Üniversitesi Yaz Okulunda Eğitimi Hakkında Detaylı Bilgiler

Dünyanın en saygın üniversitelerinden olan Michigan’da açılan yaz okullarında öğrenciler İngilizcelerini geliştirmenin yanı sıra akademik progrmlara da katılabilir. Eğitim hayatına yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler için hazırlık niteliğinde olacak yaz okul programlarında öğrenciler ilgi alanlarına yönelik derslerde eğitimler alabilir. Her biri alanında tecrübeli ve başarılı eğitmenlerden alınan eğitimler öğrencilere akademik eğitim hayatı hakkında bilgi sahibi yapar.

Genel İngilizce programlarının yanında; hukuk, psikoloji, işletme, iletişim, İngilizce dersi, film, spor, fitnes, sağlık, tıp, işletme, girişimcilik, psikoloji, mimarlık, tasarım, spor yönetimi, aşçılık, yazarlık dersleri sunulur. Öğrenciler bu derslerden istediklerini seçerler. Bu seçimler kimi zaman ilgi alanlarıyla bağlantılı olabilir ya da gelecekte okumak istedikleri bölümlere hazırlık niteliğinde olabilir. Bunlar dışında isteğe bağlı olarak ekstra ücret ödenerek SAT dersleri de alınabilmektedir.

Haftalık ders saatleri 20-25-28 arası değişir. Öğrenci hedeflerine göre istediği programı seçebilir. Yoğun programlar öğrencinin kısa sürede önemli bir ilerleme göstermesini sağlar. Yaz okulu programında kullanılacak materyaller ve kitaplar üniversite tarafından ücretsiz olarak tahsis edilir.

14-18 yaş arası öğrencilerin kabul edildiği program 30 Haziran – 3 Ağustos ve 21 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında düzenlenmektedir. Okul ücretleri 4.799 ile 10.499 Dolara arasında değişmektedir.

Michigan Üniversitesi’ndeki Summer Discovery Programı Yaz Okulu Etkinlik Programları:

Dünyanın en iyi 20 üniversitesinden olan Michigan Üniversitesi’nin çok keyifli bir kampüsü vardır. Kampüs içerisindeki tesisler öğrencilerin pek çok aktiviteye katılmasına olanak sağlar. Yaz okulunu eğlenceli bir deneyime çeviren bu aktiviteler öğrencilerin sosyal hayatını da renklendirir. Olimpiyat madalyalı mezunlara sahip olan okulun kampüsünde Michigan Stadyumu bulunur. Basketbol, futboli voleybol sahalarının, tenis kortlarının, yüzme havularının, koşu parkurlarının, açık hava spor alanlarının bulunduğu kampüste boş vakitler en iyi şekilde değerlendirilebilir. Kampüs içinde akşamları sinema geceleri düzenlenir, çeşitli konserler organize edilir, karaoke yarışmaları düzenlenir, takı tasarım workshopları açılır…
Discovery Summer yaz okulu programı kapsamında şehir içi ve şehir dışı geziler de düzenlenir. Bu geziler; Ohio Rocks, The Rock ve Roll hall of Fame, Cedar Point Amusement Park, Sega Gameworks.. gibi sevilen lokasyonlara yapılır. Yaz okulu programı kapsamında Ann Arbor sanat fuarı, Chicago gezisi, basket maçlarına da katılım gösterilir.
Okul Ann Arbor Havalimanı’ndan 15 dakika uzaklıktadır. Arzu eden öğrencilere havalimanı karşılaması yapılır.

Konaklama

Öğrenciler; Michigan Üniversitesi kampüsünde yer alan yurtlarda konaklar. Odalar iki kişiliktir ve banyolar paylaşımlıdır. Yurt içerisinde çamaşırhane, oyun odası, yemekhane bulunur. Okul ücretinin içinde hafta içi 3 öğün, hafta sonu 2 öğün yemek bulunur. Öğrenciler yemeklerini yemekhanede yer.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım