Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of California Los Angeles- UCLA Extension

University of California Los Angeles- UCLA Extension

UCLA dünyanın en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 30 içerisinde yer almaktadır. UCLA Extension’ın Amerikalı ve diğer uluslardan öğrencilere sunmus olduğu sayısız sertifika programı bulunmaktadır. Merkezde ayrıca yetişkinler için full-time Academic Intensive English Program ve Intensive English Communication Program verilmekte ve 11-18 yas arası gencler için summer discovery programları düzenlenmektedir. UCLA Extension ayrıca üniversite kredi programları da sunmaktadır.

 

Dünyanın en karma şehirlerinden biri olan Los Angeles'ın güzel plajları, heyecan verici gece hayatı, mükemmel alışveriş olanakları, hayal edilebilecek her türlü dünya mutfağını barındıran harika restoranları, dinamik galeri ve müzeleri, eğlence parkları ve tabii ki yıl boyu süren yumuşak iklimi ve güneşli havası vardır. Los Angeles'ın büyüyen ekonomisi, eğlence sektöründen uluslararası finansa kadar profesyonel eğitim ve kariyeriniz için gereken kişilerle bağlantı kurma fırsatı sağlar.

Bunların dışında katılımcıya hem okuyup hem çalışarak eğitim alabilecekleri profesyonel akşam sertifika programları, program bitiminde katılımcıya OPT hakkı vermektedir. Program süresi İngilizce seviyesi ve kurs türüne bağlı olarak 9 ay ile 4 yıl arasında değişmektedir. İstenilen minimum İngilizce seviyesi 550 PBT/213 CBT/79 IBT TOEFL yeterliliğidir. Program başlangıç tarihleri genel olarak Ocak, Nisan, Haziran ve Eylül ayları olup programa son başvuru tarihi program başlangıcından 8 hafta öncesidir.

 

UCLA Extension, profesyonel gelişim için tam zamanlı uluslararası eğitim şartlarını karşılayan 50'den fazla sertifika programı sunmaktadır. Çoğunun tamamlanması bir ila iki yıl sürmektedir.

Sertifika programlarından, branşlarında ilerlemek ya da kariyerler değişikliği yapmak isteyen profesyonellerin yanı sıra profesyonel hayata henüz yeni adım atan öğrenciler de yararlanmaktadır. Sektörün uzmanları tarafından verilen kurslarda pratik deneyim ve işle ilgili uygulamalar ön plana çıkarılır. Uluslararası öğrenciler Los Angeles'ın yerlisi olan öğrencilerle birlikte öğrenim görürler.

Kaliteli bir UCLA Extension sertifika programını tamamlayan öğrenciler kariyerlerini geliştirecek ve dünyanın her yerinde işverenleri etkileyebilecek bir deneyim olan bir yıl Amerika Birleşik Devletlerinde çalışmaya hak kazanabilmektedirler. Pek çok öğrenci, çoğunluğu çalışan profesyoneller olan eğitmenleri ve okul arkadaşlarıyla bağlantı kurarak ilgilendiği alanda iş bulabilmektedir.

Çoğu program TOEFL için 79 (iBT) puan veya IELTS için 6.5 puan şartı koyarken bazıları da iBT için 100 puan ya da IELTS için 7 puan şartı aramaktadır. İstenen puanın altında kalan öğrencilerin American Language Center'da İngilizce lisanı eğitimlerine devam etmelerini memnuniyetle teşvik ederiz, ek olarak UCLA Extension sertifika programlarına girmek isteyen American Language Center öğrencileri için şartlı kabul mektupları da bulunmaktadır.

 

Her üç ayda bir kayıt olacak ve her kurs için ayrı ödeme yapacaksınız.

 

Kurslar, 2022 Kışına kadar öncelikli olarak çevrimiçi veya uzaktan olmaya devam edecek. Koşulların izin verdiği ölçüde sınırlı sayıda yüz yüze kurs mevcut olacaktır.

 

Uluslararası katılımcılar genellikle sertifika programlarını ABD yüksek lisans veya doktora programlarına uygun maliyetli bir alternatif olarak seçerler, alanlarında güncel kalmak ve daha yüksek maaşlı pozisyonlara geçmek isteyen çalışanlar ve profesyoneller de bu programa oldukça ilgi gösterirler 
 
UCLA Extension avantajı
Olağanüstü Kalite
UCLA Extension sertifika programları, UCLA mükemmellik standartlarını karşılar ve UCLA Akademik Senatosu tarafından onaylanır.
Üstün Eğitmenler
Endüstri uzmanları, her bir çalışma alanının günlük gerçekleri hakkında pratik bakış açıları sağlar.
Pratik tecrübe
Dokuz ay veya daha uzun programları tamamlayan öğrenciler için İsteğe Bağlı Pratik Eğitim (OPT) mevcuttur. Birçok program için staj imkanı da mevcuttur.
Makul Ücretler
UCLA Uzantı programları büyük bir değerdir. Amerikalı ve uluslararası öğrenciler için kurs ücretleri aynıdır.
Amerikalılarla çalışmak
Uluslararası katılımcılar, Amerikalı katılımcılarla yan yana çalışır ve aynı yüksek düzeyde 40 tan fazla programda eğitim alır.
 
UCLA'de İngilizce öğrenin
Amerikan Dil Merkezi
En iyi Amerikan üniversitelerinden birinde İngilizce eğitimi alarak hayatınızda bir kez yaşayabileceğiniz bir deneyim yaşayın.
Amerikan Dil Merkezi (ALC), dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilere 40 yılı aşkın deneyim getiriyor. UCLA'nın sürekli eğitim okulu olarak UCLA Extension, birinci sınıf akademisyenler, uzman eğitmenler ve birinci sınıf bir öğrenme ortamı sunar.

 

ALC dersleri genellikle UCLA Extension'ın Westwood Village'ın kalbinde yer alan mükemmel tasarlanmış bir bina olan Lindbrook Center'da gerçekleşir. Bina, modern, iyi donanımlı sınıflar, son teknoloji dil ve bilgisayar laboratuvarlarına sahiptir .
 

List of Certificate Programs for International Students

The following is a list of certificate programs that qualify for F1 student visa status.  To be able to get an I-20, an F1 student visa, and maintain student visa status, you must enroll for full-time study in one of the programs below. Most permit entry in any quarter. Exceptions are indicated.

 

Program Title

Application
Fee

Est.Total Cost

Est. Duration

TOEFL/
IELTS/iTEP

Internship

Entry
Quarters

Architecture & Interior Design

Interior Design

$250

$18,000

6 quarters

83/6.5/4.5

No

all

Business, Management & Legal

Accounting

$200

$9,250

3 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

Business Fundamentals

$200

$9,035

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

Finance

$200

$9,000

3 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

General Business Studies

$200

$8,400

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

General Business Studies with Concentration in
Advertising

$200

$8,400

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

General Business Studies with Concentration in
Entrepreneurship

$200

$8,400

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

General Business Studies with Concentration in
Human Resources Management

$200

$8,400

3 quarters

100/7.0/>5.0

No

all

General Business Studies with Concentration in
International Trade and Commerce

$200

$8,400

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

General Business Studies with Concentration in
Leadership

$200

$9,100

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

General Business Studies with Concentration in
Marketing

$200

$8,400

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

General Business Studies with Concentration in
Real Estate

$200

$8,400

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

Human Resources Management

$200

$8,300

3 quarters

100/7.0/>5.0

Yes

all

International Trade and Commerce

$200

$8,300

3 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

International Trade and Commerce with Concentration in Financial Management

$200

$8,300

3 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

International Trade and Commerce with Concentration in Global Business Management

$200

$8,300

3 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

International Trade and Commerce with Concentration in
Import/Export Operations

$200

$8,300

3 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

Marketing

$200

$5,400

2 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

Marketing with Concentration in Digital Marketing

$200

$7,000

3 quarters

87/6.5/4.5

Yes

all

Paralegal Studies

$0

$9,250

4 quarters

90/6.5/4.5

Yes

all

Personal Financial Planning

$200

$8,375

3 quarters

87/6.5/4.5

No

all

Computer & Information Systems

Applications Programming

$150

$8,550

3 quarters

83/6.5/4.5

No

all

Systems Analysis

$150

$8,550

3 quarters

83/6.5/4.5

No

all

Design Communication Arts

Design Communication Arts

$250

$15,250

6 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Engineering

Construction Management

$150

$10,650

3 quarters

83/6.5/4.5

No

all

Entertainment Studies

Acting

$200

$9,150

4 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Cinematography

$200

$11,550

4 quarters

83/6.5/4.5

Yes

Fall, Spring

Film & TV Development

$200

$9,150

4 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Directing

$200

$9,550

5 quarters

83/6.5/4.5

Yes

Fall, Spring

Entertainment Studies

$200

$9,150

4 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Film Scoring

$200

$15,500

4 quarters

83/6.5/4.5

Yes

Summer, Winter

Independent Music Production

$200

$6,950

3 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Producing

$200

$9,150

4 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Business and Management of Entertainment

$200

$6,950

3 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Music Business

$200

$7,750

4 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Screenwriting Film and TV Comprehensive

$300

$10,397

4 quarters

100/7.0/>5.0

Yes

all

Humanities, Media & Social Sciences

Journalism

$165

$5,500

3 quarters

100/7.0/>5.0

No

Fall

Post-Baccalaureate Program in Classics

$95

$11,495

3 quarters

100/7.0/>5.0

No

Fall

Landscape Architecture, Horticulture & Gardening

Landscape Architecture

$300

$32,100

12 quarters

100/7.0/>5.0

No

Summer, Fall

Science & Mathematics

Pre-Medical and General Science Studies

$95

$16,500

4 quarters

83/6.5/4.5

No

all

Sustainability & Public Policy

Sustainability

$250

$4,050

2 quarters

83/6.5/4.5

Yes

all

Technical Management

Project Management

$150

$7,575

2 quarters

83/6.5/4.5

No

all

Writers’ Program

Screenwriting Film and TV Comprehensive

$300

$10,397

4 quarters

100/7.0/>5.0

Yes

all

Lifestyle & Recreation

Fitness Instruction

$100

$7,705

3 quarters

91/6.5/5.0

No

Fall

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım