Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Arts London

University of the Arts London Hakkında

University of the Arts London Hakkında

University of the Arts London 1986 yılında kurulan iletişim, sanat, tasarım, moda, görsel sanatlar, performans sanatları alanlarında uzmanlaşmış bir üniversitedir. University of the Arts London 6 farklı kampüse sahiptir. Bu kampüsler Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts’dır. 

University of the Arts London, dünya genelinde birçok ünlü mezuna sahiptir. Mezunlarının birçoğu dünya çapında başarılı sanatçı, tasarımcı, film yapımcısı ve iş insanlarından oluşmaktadır. University of the Arts London’ın uluslararası ödüllere layık görülmüş birçok mezunu bulunmaktadır. Bu mezunlar, 33 Turner Ödülü adaylığı ve 13 Turner Ödülü sahipliği, Yılın En İyi İngiliz Tasarımcısı seçilen 10 moda tasarımcısı, 12 Jerwood Fotoğrafçılık ödülü sahipliği, BAFTA ve Oscar ödülüne layık görülen filmlerde çalışmış mezunları bulunmaktadır.

University of the Arts London derslerde öğrencilerin sanatsal, estetik ve teknik becerilerini geliştirirken, bir yandan da iş dünyasında gerekli olan becerileri kazandırmaktadır. University of the Arts London, öğrencilerine stajyerlik, iş imkanları, sergiler aracılığıyla birçok fırsat sunar. Öğrenciler, sanat ve tasarım dünyasındaki profesyonellerle tanışarak kariyerlerine bir adım önde başlama şansına sahip olurlar.

University of the Arts London Kampüsü, bir çok yiyecek ve içecek seçenekleri sunan çok sayıda kafe ve yemekhane içermektedir. University of the Arts London, sergiler ve etkinliklere ev sahipliği yapan yedi profesyonel galeriyi kampüsü içerisinde bulundurmaktadır. Kampüste tıp merkezi, kütüphaneler, baskı atölyeleri, dijital tasarım stüdyoları bulunmaktadır. 

Neden University of the Arts London

University of the Arts London sanat ve tasarım alanlarında, QS World University Rankings by Subject 2024 sıralamasına göre 2. sırada yer almaktadır. Dünyadaki tüm üniversitelerin girdiği bu sıralamada, University of the Arts London tam 5 senedir yerini korumuştur. sıralamada 1. olan Royal College of Art, sadece lisansüstü eğitimler verirken, University of the Arts London hazırlık, lisans, yüksek lisans ve PhD eğitimleri vermektedir. 

University of the Arts London diğer üniversitelerden farklı olarak tüm gelir ve gider tablolarını internet sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Bu veriler incelendiğinde University of the Arts London kar etmek yerine, kazanılan tüm parayı üniversiteyi daha iyi hale getirmek için harcamaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse, eğitimden gelen kaynak, tekrardan eğitime ve araştırmalara harcanmaktadır.

Devamını Oku

University of the Arts London Dünya Başarı Sıralamaları

University of the Arts London Dünya Başarı Sıralamaları 

University of the Arts London, The Guardian’ın The best UK universities 2024 – Rankings sıralamasında 19. sırada yer almaktadır.

University of the Arts London, The Complete University Guide - University Ranking (UK) sıralamasında 38. sırada yer almaktadır


University of the Arts London Öğrenci Sayıları

University of the Arts London’da 2022-2024 eğitim yılında 130 ülkeden 21.092 öğrenci eğitim almaktadır. Toplam öğrenci nüfusunun 16.200 kadarı lisans, 4.892 kadarı lisansüstü öğrencilerden oluşmaktadır. 

University of the Arts London Sosyal Olanakları

University of the Arts London kampüslerinde teknik stüdyolar, tiyatro sahneleri, kostüm atölyeleri, 3d tasarım merkezleri, Film ve Video Prodüksiyonu için oluşturulmuş özel animasyon odaları, teknoloji laboratuvarları, baskı atölyeleri ve kütüphaneleri ile kampüsleri içerisinde son teknolojik modern tesisler barındırmaktadır.

University of the Arts London’ın güçlü bir Öğrenci Birliği bulunmaktadır. Öğrenci Birliği, öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrı University of the Arts London’da birçok öğrenci kulübü ve topluluğu bulunmaktadır. Öğrenciler ilgi alanlarına göre bu kulüplere katılıp sosyalleşebilirler.

University of the Arts London Şehir ve Bölge Hakkında

University of the Arts London, dünyanın önemli sanat, kültür ve moda merkezlerinden biri olan Londra'da bulunmaktadır. Öğrenciler, dünya çapında ünlü müzeleri, galerileri ve turistik bölgeleri ziyaret edebilirler. Londra, moda endüstrisi için önemli bir merkezdir ve University of the Arts London öğrencileri, uluslararası moda etkinliklerine katılabilirler.

Londra'nın kültürel çeşitliliği ve zengin tarihi ile tanınmaktadır. Öğrenciler, Thames Nehri'nde yürüyüş yapmak ve Tower Bridge, Big Ben, Westminster Abbey gibi tarihi yapıları ziyaret etme şansına sahiptir. Londra, birçok dünya mutfağını bulunduran kozmopolit bir şehirdir. Öğrenciler bütçelerine ve zevklerine uygun restoranlarda, kafelederde yemek yiyebilirler.

University of the Arts London öğrencileri, Londra’nın gelişmiş ulaşım ağı sayesinde metro, otobüs ve tren gibi farklı ulaşım seçenekleri ile kenti kolayca keşfedebilirler. Ayrıca, kentteki farklı sanat ve tasarım firmalarında staj yaparak veya mezuniyet sonrası kariyer arayışlarında iş fırsatları bulabilirler.


Devamını Oku

University of the Arts London Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

University of the Arts London Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

University of the Arts London sanat ve tasarım alanında dünyanın en iyi ikinci üniversitesi olduğu için Türk öğrenciler tarafından yoğun bir talep görmektedir.

Hazırlık başvuru yapmak isteyen öğrencilerden

 • IELTS 5.0

 • A Level veya IB Diploma

 • Geçmiş Çalışmaları Gösteren Portfolyo

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

 • IELTS 6.0 - 6.5 (Bölümler arasında farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.) 

 • Hazırlık Eğitimi 

 • A Level veya IB Diploma

 • Geçmiş Çalışmaları Gösteren Portfolyo

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

 • IELTS 6.5 - 7.0 (Bölümler arasında farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.) 

 • Lisans Diploması

 • Geçmiş Çalışmaları Gösteren Portfolyo


University of the Arts London Popüler Bölümleri

Dünya genelinde saygın bir üniversite olan University of the Arts London, birçok popüler bölüme de ev sahipliği yapmaktadır. University of the Arts London’ın en popüler bölümlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

University of the Arts London En çok talep gören Lisans Bölümleri

 • Fine Art

 • Illustration

 • Photography

 • Textile Design

 • Product and Industrial Design

 • Architecture

 • Data Science and AI

 • Music Production

 • Interior Design

 • Games Design

University of the Arts London En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri 

 • Fine Art

 • Computer Science

 • Textile Design

 • Strategic Fashion Marketing

 • Fashion

 • Animation

 • Photography

 • Industrial Design

 • Film

 • MBA

University of the Arts London PHD Programları

University of the Arts London 34 farklı alanda PhD programı sunmaktadır. Uluslararası öğrenciler, part-time programlara katılamaz sadece full time programlara katılabilirler. University of the Arts London’da PhD programları 4 sene sürmektedir. PhD programlarına katılabilmek için ilgili alanda bir master eğitimi alınmış olması gereklidir. University of the Arts London PhD programlarına katılım için IELTS 7.0 gereklidir. PhD programlarına son başvuru tarihi 17 Nisan olarak kabul edilmektedir.

University of the Arts London Online, Uzaktan Eğitimler

University of the Arts London’da 2 tip online eğitim şekli bulunmaktadır. İlki Short Couse denilen 1 gün ila 6 hafta arasında süren ve zoom üzerinden gerçekleştirilen eğitimlerdir. Bu programlara katılım sonrası University of the Arts London tarafından sertifikalar verilmektedir. Herhangi bir GPA veya IELTS skoru gerekmeden katılım sağlanabilmektedir.

Diğer uzaktan eğitim seçeneği ise yüksek lisans programlarıdır. University of the Arts London toplam 18 adet master programında uzaktan eğitim seçeneği sunmaktadır. Yüksek lisans programları genel olarak, 1 sene 3 ay veya 2 sene sürmektedir. University of the Arts London master programları için dil gereksinimi IELTS 6.5’tir. Yüksek lisans program ücretleri ise 10.000 sterlin ile 25.000 sterlin arasında değişmektedir.


Devamını Oku

University of the Arts London Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

University of the Arts London İş Olanakları

University of the Arts London öğrencilerinin ve mezunlarının istihdamı konusuna çok önem vermektedir. Bu nedenle güçlü bir kariyer merkezini bünyesinde bulunmaktadır. University of the Arts London öğrencilerin ve mezunların sevdikleri işleri yapmalarının başarının anahtarı olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle kariyer merkezi ile öğrencilere, eğitimlere başlamaları anından itibaren kariyer planlaması,cv hazırlama, mülakat teknikleri gibi alanlarda kariyer uzmanları ile birebir eğitimler verilmektedir. University of the Arts London öğrencilere eğitimleri sırasında staj imkanları, mezuniyetleri sonrasında da iş imkanları sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak, diğer üniversitelerde olmayan özel eğitimler bulunmaktadır; ürettiğiniz sanat eserinin nasıl sergileneceği ve satılacağı gibi konularda kariyer merkezi tarafından özel eğitimler verilmektedir.

University of the Arts London’da eğitim alan Türk öğrenciler, yasal olarak haftada 20 saat part-time işlerde çalışabilmektedir. Buna ek olarak, University of the Arts London’dan mezun olan Türk öğrenciler, mezuniyetlerinden itibaren 2 sene boyunca İngiltere’de yasal olarak, yaşama ve çalışma hakkına sahip olurlar.
University of the Arts London Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

University of the Arts London Hazırlık Ücreti: 21.000 £

University of the Arts London Lisans Ücretleri: 26.000 £

University of the Arts London Yüksek Lisans Ücretleri: 13.500 £- 26.000 £

University of the Arts London MBA Program Ücreti: 30.000 £

University of the Arts London Burs Olanakları: Ortalaması 3.0/4.0 üzeri olan öğrencilere £7,000 burs imkanı sağlanmaktadır.


University of the Arts London Konaklama Seçenekleri

University of the Arts London Konaklama Seçenekleri

University of the Arts Londra şehrinde tam 14 farklı yurt binasına sahiptir. Öğrenciler bütçelerine ve konumlarına göre yurt tercihinde bulunabilir. Genel olarak yurtlar University of the Arts London kampüslerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. İlk senelerinde uluslararası öğrencilere yurt garantisi verilmektedir. University of the Arts yurtlarında kalabilmek için 40,42 veya 50 haftalık kontratlar yapılması gereklidir. University of the Arts London yurtlarında kalmak istemeyen öğrenciler, Londra’nın sunduğu birçok konaklama seçeneği tercih edebilir. Alternatif özel öğrenci yurtları, tekli oda kiralama gibi seçenekler Londra’da çokça bulunmaktadır.


University of the Arts London Yurt Fiyatları

Archwood House: 252.00 £ ile 317.00 £ arası
Brooke Hall: 248.00 £ ile 270.00 £ arası
Cordwainers Court: 186.00 £ ile 190.00 £ arası
Emily Bowes Court: 214.00 £ 
Furzedown Student Village and Cedars Hall: 192.00 £ ile 213.00 £ arası
Gardens House: 225.00 £ ile 270.00 £ arası
Glassyard Building: 263.00 £ ile 273.00 £ arası
Portland House: 179.00 £ ile 387.00 £ arası
Sketch House: 266.00 £ ile 346.00 £ arası
Stratford One: 260.00 £
The Costume Store: 219.00 £ ile 357.00 £ arası
Wick Park: 296.00 £
Wigram House: 319.00 £ ile 490.00 £ arası
University of the Arts London Başvuru Tarihleri

University of the Arts London lisans bölümleri için son başvuru tarihi 25 Ocak olarak kabul görmektedir. 25 Ocak ile 30 Haziran arasındaki dönem ise geç başvuru dönemi olarak işleme alınmaktadır. Bu aralıkta sadece boş kontenjanı bulunan bölümlere alımlar yapılmaktadır.

University of the Arts London yüksek lisans bölümleri için son başvuru tarihi 3 Nisan olarak kabul edilmektedir.


University of the Arts London İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

Herhangi bir İngiliz Üniversitesinde eğitim almak isteyen bir Türk öğrenci TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. Vize konusunda bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz yüksek lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım