Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Umea University

Umea University – Umea Üniversitesi

1965 yılında kurulan Umea Üniversitesi, 60 ülkeden gelen yaklaşık 38.000 öğrencisine tıp, bilim ve teknoloji, sosyal bilimler, beşeri bilimler ve eğitim bilimleri alanlarında çok çeşitli akademik fırsatlar sunuyor. Umea Üniversitesi’nde 2.000'den fazla araştırmacı bilimsel ilerlemeye katkıda bulunuyor. Ekosistem değişiklikleri, biyorafineri, kanser, diyabet, enfeksiyon biyolojisi, doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı ve nörobilim gibi konularda araştırmaların yapıldığı Umea Üniversitesi, ayrıca gen mühendisliği için büyük atılım sayılan bakterilerdeki CRISPR-Cas9 mekanizmasının keşfinin gerçekleştiği yer olarak biliniyor.


Dünyaca ünlü olan bir tasarım fakültesine sahip Umea Üniversitesi, ayrıca dünya çapındaki üniversitelerle 900'den fazla öğrenci değişim anlaşmasına sahip. Her yıl yaklaşık 3.600 uluslararası öğrenci üniversitede eğitim görüyor ve yaklaşık 400 uluslararası araştırmacı ile yeni bakış açıları, daha heyecan verici, yaratıcı ve kültürel olarak çeşitli bir akademik ortam yaratılmasına yardımcı oluyorlar. Ayrıca, Umea Üniversitesi’nin uluslararası öğrenciler için geliştirdiği “Arkadaş Programı” öğrencilerine hem uluslararası hem de İsveçli öğrencilerle tanışmak için harika bir yol sunuyor.  

 

Yaratıcı öğrenme ortamları, heyecan verici bir kampüs hayatı sunan Umea Üniversitesi bölümleri bünyesinde eğitim dili İngilizce olan 40'tan fazla lisans ve yüksek lisans programı bulunuyor. Bunların yanı sıra Umea Ünivesitesi’nde birkaç haftadan tüm bir akademik yıla kadar sürebilen 450'den fazla kursa da katılmanız mümkün. Güzel Sanatlar, Tasarım, Mimarlık gibi Umea Üniversitesi bölümleri, Umeå Sanat Kampüsü içinde bulunuyor. Bu kampüsteki Bildmuseet Sanat Müzesi’nin sergi prodüksiyonları genellikle hem İsveç'te hem de uluslararası alanda büyük ilgi görüyor.


Kuzey ışıklarını, kutup manzarasını, bitmeyen yaz gecelerini ve güzel açık kırsal alanları deneyimlerken eğitim alabilmeniz için Umea Üniversitesi başvuru tarihi 15 Ocak. Umea Üniversitesi bölüm ücretleri yıllık, 150.000-500.000 SEK arasında değişiyor. “Umea Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Umea Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Umeå Üniversitesi hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Umea Üniversitesi başvuru zamanı

Umea University’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Umea Üniversitesi bölümleri

 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Engineering & technology
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Psychology
 • Chemistry
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Politics & International Studies
 • Geography
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Veterinary Science
 • Biological Sciences
 • Sport Science
 • Education
 • Medicine & Dentistry
 • Computer Science
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
  Law

Lokasyon

Umea Üniversitesi, Kuzey İsveç'teki en büyük şehirlerinden biri olan Umea’da bulunuyor. Umea, müzik, tiyatro, dans, spor ve daha pek çok alanda eğlenceli festivaller ve her boyutta harika etkinlikler sunuyor. Orman ve deniz arasında bulunan Umea’nın heyecan verici vahşi doğa deneyimleri için de ideal bir şehir olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Umea, özgür düşünceyi ve açık fikirliliği teşvik eden genç bir nüfusa sahip canlı bir şehir olarak biliniyor.
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım