Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Umea University

Umea University – Umea Üniversitesi

1965 yılında kurulan Umea Üniversitesi, 60 ülkeden gelen yaklaşık 38.000 öğrencisine tıp, bilim ve teknoloji, sosyal bilimler, beşeri bilimler ve eğitim bilimleri alanlarında çok çeşitli akademik fırsatlar sunuyor. Umea Üniversitesi’nde 2.000'den fazla araştırmacı bilimsel ilerlemeye katkıda bulunuyor. Ekosistem değişiklikleri, biyorafineri, kanser, diyabet, enfeksiyon biyolojisi, doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı ve nörobilim gibi konularda araştırmaların yapıldığı Umea Üniversitesi, ayrıca gen mühendisliği için büyük atılım sayılan bakterilerdeki CRISPR-Cas9 mekanizmasının keşfinin gerçekleştiği yer olarak biliniyor.


Dünyaca ünlü olan bir tasarım fakültesine sahip Umea Üniversitesi, ayrıca dünya çapındaki üniversitelerle 900'den fazla öğrenci değişim anlaşmasına sahip. Her yıl yaklaşık 3.600 uluslararası öğrenci üniversitede eğitim görüyor ve yaklaşık 400 uluslararası araştırmacı ile yeni bakış açıları, daha heyecan verici, yaratıcı ve kültürel olarak çeşitli bir akademik ortam yaratılmasına yardımcı oluyorlar. Ayrıca, Umea Üniversitesi’nin uluslararası öğrenciler için geliştirdiği “Arkadaş Programı” öğrencilerine hem uluslararası hem de İsveçli öğrencilerle tanışmak için harika bir yol sunuyor.  

 

Yaratıcı öğrenme ortamları, heyecan verici bir kampüs hayatı sunan Umea Üniversitesi bölümleri bünyesinde eğitim dili İngilizce olan 40'tan fazla lisans ve yüksek lisans programı bulunuyor. Bunların yanı sıra Umea Ünivesitesi’nde birkaç haftadan tüm bir akademik yıla kadar sürebilen 450'den fazla kursa da katılmanız mümkün. Güzel Sanatlar, Tasarım, Mimarlık gibi Umea Üniversitesi bölümleri, Umeå Sanat Kampüsü içinde bulunuyor. Bu kampüsteki Bildmuseet Sanat Müzesi’nin sergi prodüksiyonları genellikle hem İsveç'te hem de uluslararası alanda büyük ilgi görüyor.


Kuzey ışıklarını, kutup manzarasını, bitmeyen yaz gecelerini ve güzel açık kırsal alanları deneyimlerken eğitim alabilmeniz için Umea Üniversitesi başvuru tarihi 15 Ocak. Umea Üniversitesi bölüm ücretleri yıllık, 150.000-500.000 SEK arasında değişiyor. “Umea Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Umea Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Umeå Üniversitesi hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Umea Üniversitesi başvuru zamanı

Umea University’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Lokasyon

Umea Üniversitesi nerededir?

Umea Üniversitesi, Kuzey İsveç'teki en büyük şehirlerinden biri olan Umea’da bulunuyor. Umea, müzik, tiyatro, dans, spor ve daha pek çok alanda eğlenceli festivaller ve her boyutta harika etkinlikler sunuyor. Orman ve deniz arasında bulunan Umea’nın heyecan verici vahşi doğa deneyimleri için de ideal bir şehir olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Umea, özgür düşünceyi ve açık fikirliliği teşvik eden genç bir nüfusa sahip canlı bir şehir olarak biliniyor.

Umea Üniversitesi bölümleri

 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Engineering & technology
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Psychology
 • Chemistry
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Mathematics & Statistics
 • Politics & International Studies
 • Geography
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Veterinary Science
 • Biological Sciences
 • Sport Science
 • Education
 • Medicine & Dentistry
 • Computer Science
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
  Law

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım