Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Troy State University

Troy Üniversitesi Hakkında

Troy Üniversitesi bir devlet üniversitesidir. Üniversitesi 1887 yılında kurulmuştu.

 

Ağustos 2005'te Troy Eyalet Üniversitesi Montgomery, Troy Eyalet Üniversitesi Phoenix, Troy Eyalet Üniversitesi Dothan ve Troy Eyalet Üniversitesi, Troy Üniversitesi sim altında birleşmişti. Bu üniversitelerin birleşmesi personeli, öğretim üyelerini ve yöneticileri tek bir üniversitede birleştirerek daha güçlü bir eğitim kurumun oluşmasına yardımcı olmuştu.

 

Troy Üniversitesi, American Association of State Colleges and Universities (AASCU) organizasyonun ve aynı zamanda National Collegiate Athletic Association (NCAA) spor birliğin üyesidir.

 

Troy Üniversitesi, öğrencilerine çeşitli alanlarda 170 Lisans ve 120 Yüksek Lisans eğitim programı sunmaktadır. Programların çeşitliliği, öğrencilere büyük bir seçim özgürlüğü fırsatı vermektedir.

Troy Üniversitesi’nin Dünya Başarı sıralamaları;

Troy Üniversitesi, U.S. News & World Regional Universities South 2023 sıralamasında 44.sırada yer almaktadır. Troy Üniversitesi 2023 yılında Niche Top Public Universities in America sıralamasına göre 278.sırada yer almaktadır. Üniversite Niche Colleges with the Best Professors in America sıralamasına göre ABD’deki 1528 üniversite arasında 543.sırada yer almaktadır.

 

Troy Üniversitesi’nin Öğrenci sayıları;

Troy Üniversitesi’nde 11.000’den fazla öğrenci eğitim almaktadır ve %5 uluslararası öğrencilerdir.

 

Troy Üniversitesi'nde U.S. News & World  rehberliğe göre kadınların erkeklere öğrenci oranı 65:35’tır. Troy Üniversitesi'nde öğretmenlerin öğrencilere oranı 16'ya 1'dir.

 

 

 

Troy Üniversitesi’nden Mezun olan Ünlüler;

Bobby Bright Montgomery'nin eski belediye başkanı, Alabama,

William G. Gregory – NASA astronotu,

Kevin Kregel NASA astronotu,

Vincent Hancockskeet atışında 3 kez Olimpiyat altın madalyası sahibi,

Gordon S. Holder Amerika Birleşik Devletleri Donanması'ndaki eski Koramiral,

DeMarcus Omar Wareeski profesyonel Amerikan futbolcusu,

Jill DobsonMiss Michigan USA.

 

Devamını Oku

Neden Troy Üniversitesi?

Troy Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki önde gelen üniversitelerin arasında yer almaktadır. US News Best Colleges is Regional Universities South sıralamasında, Troy Üniversitesi 44. sırada yer almaktadır.

Troy Üniversitesi plastik dönüşüm konusunda araştırmalar için NIST tarafından 3,2 milyon dolarlık bir hibe almıştı. Bu hibe, öğrencilerin ve öğretmenlerin plastik geri dönüşüm sorununu incelemelerine ve bu konuda yeni çözümler geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Üniversitenin yenilikçi araştırmalar, Troy Üniversitesi'nin yerel plastik işleme endüstrisi ile ortaklığını güçlendirmektedir ve o yüzden öğrencilere yeni staj yerleri sunmaktadır.

Troy Üniversitesi, 2007'de kurulan Troy Üniversitesi'ndeki Konfüçyüs Enstitüsü'nü işletmektedir. Enstitü, Çin Eğitim Bakanlığı'na bağlıdır ve misyonu, öğrencilere iş, eğitim ve kültür alanlarında yardımcı olacak Çin bilgilerini getirmektedir. Enstitü ayrıca Çin kültürü ve dili, öğrenciler için yaz kampları, ekonomik kalkınma danışmaları ve Çin bilgilendirme programlarının tanıtımı üzerine dersler vermektedir. Troy Üniversitesi, Alabama'da Konfüçyüs Enstitüsü'nü açan ilk üniversitedir.

Troy Üniversitesi Türk Öğrenciler için başvuru koşulları

Türk Öğrenciler için giriş kriterleri;

Türk Öğrencilerin Lisans programlarına başvuruları için; Lise mezunu olmak gerekmektedir. Türk öğrenciler Lisans programları için IELTS testin en az 6.0 sonuçlarını üniversiteye sunmalıdır.

Türk Öğrenciler Yüksek Lisans programları için; 4 yıllık üniversiteden mezun olmalı ve not ortalamaları en az 3.0 olmalıdır. Üniversitenin Yüksek lisans programları için IELTS skoru 6.5 olmalıdır.

 

 

 Troy Üniversitesi’nin Başvuru Tarihleri;

 

Troy Üniversitesi Güz sömestr için Mayıs ayının başı son başvuru dönem olarak belirtmektedir. Bahar sömestr için öğrenciler en geç Kasım başında başvur yapmalılar.

 

Üniversitenin kesin başvuru tarihleri için mutlaka Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. 

Troy Üniversitesi ABD Öğrenci Vizesi Başvurusu;

Troy Üniversitesi'nde eğitim almak için Türk öğrencilerin F1 vizesi almaları gerekmektedir. Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Troy Üniversitesi Lisans ve Yüksek Lisans Popüler Bölümleri

Troy Üniversitesi, çok çeşitli Lisans ve Yüksek Lisans program sunmaktadır. Öğrencilerin arasında en popüler programlar:

 

·        Business Accounting and Finance,

·        Resource and Technology Management,

·        Accounting,

·        Biology and Biomedical science,

·        Computer Science,

·        Global Business,

·        Global Studies.Troy Üniversitesi’nin İş Olanakları;

 

Troy Üniversitesi, öğrencilere istihdam konularında yardımcı olmak üzere destek sunmaktadır. Troy Üniversitesi’nin kampüsü, öğrencilere yarı zamanlı çalışma ve staj olanakları sağlamaktadır. Üniversitenin açık pozisyon arama için kendi web sitesi mevcuttur. Ayrıca üniversite, mezun olmaya hazırlanan öğrencilere iş arama konusunda da destek sağlamaktadır. Troy Üniversitesi öğrenciler için iş fuarları düzenlemektedir. 

Mezunların %90'i mezun olduktan sonraki 12 ay içinde başarılı bir şekilde istihdam edilmektedir. Troy Üniversitesi’nin Eğitim Fiyatları ve Burs Olanakları

Lisans Programları; 21.000 – 25.000 Dolar arası

Yüksek Lisans Programları; 26.000 – 30.000 Dolar arası 

 

Burs Olanakları;

 

Troy Üniversitesi yabancı öğrenciler için akademik başarılara göre çeşitli burs sunmaktadır. Troy Üniversitesi’nin öğrencilere Yüksek Lisans ve Lisans programlarında sağladığı  burslar hakkında bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Troy Üniversitesi’nin Konaklama Seçenekleri ve Fiyatları;

 

Troy Üniversitesi, çeşitli konaklama türleri sunan 9 öğrenci yurduna sahiptir.

Yurtların çeşitleri arasında oda ya da apart daire, konutların çeşitli boyutları, özel mutfağın mevcudiyeti, binaların konumu gibi seçenekleri mevcuttur.

 

Yurt çeşitleri:

 

·        Clements Hall,

·        Cowart Hall,

·        Honors Cottage,

·        Newman Center,

·        Pace Hall,

·        Rushing Hall,

·        Shackelford Hall,

·        Trojan Village,

·        University Apartments.

 

Konaklama ücretine mobilya, elektrik, su, internet ve güvenlik hizmetleri dahildir.

 

Konaklama fiyatları aylık 2.100 Dolardan başlamaktadır.

Devamını Oku

Troy Üniversitesi’nin Sosyal Olanakları

Troy Üniversitesi'nin 4 kampüsü mevcuttur. Ana kampüs Truva şehir merkezinde yer almaktadır. Kampüste yeşillikle dolu park bulunmaktadır ve parkta büyük bir göl yer almaktadır. Kampüsün modern spor tesisleri ve bir stadyum da bulunmaktadır. Öğrencilerin üniversite hayatı tek bir derslerle sınırlı değildir. Öğrenci kulüpleri, öğrenciler için çeşitli ücretsiz etkinlikler düzenlenmektedir ve üniversite spor etkinlikleri çok sayıda ziyaretçi çekmektedir.

Troy Üniversitesi, öğrenciler için düzenli olarak müzik konserleri organize etmektedir. Ayrıca üniversite çeşitli kültürel etkinlikleri de düzenlenmektedir.

Üniversitenin kampüsü Davis tiyatroya ve Rosa Parks müzeye ev sahipliği yapmaktadır. Troy Üniversitesi Arts Center kültür merkezi’nde öğrencilere sanatsal ve kültürel kursları sunmaktadır.

Üniversitenin spor takımları, üniversiteler arası şampiyonalarda başarılı performanslar sergilemektedir.

Troy Üniversitesi Şehir ve Bölge Hakkında;

Troy Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri'nin güneyindeki Troy, Alabama'da yer almaktadır.

Troy şehri, Trade and Industrial Development dergisi tarafından 2010 yılında Kurumsal Yatırım ve Toplumsal Etki Ödülü'nün sahibi olarak seçilmişti ve bu ödül Troy'un ekonomik kalkınmanın ön saflarında yer aldığını göstermektedir.

2016 yılında Troy, CollegeRanker.com tarafından "Yaşam için En İyi 50 Üniversite Şehri" rehberinde yer almaktadır.

Troy şehri festivallerle unludur. TroyFest Sanat Festivali 1982'de kurumuştu ve o zamandan beri her yıl Troy şehrinin merkez meydanında düzenlenmektedir ve yerel sanat sergilerini bir araya getirmektedir.

Ayrıca Troy’de Pioneer Museum of Alabama her yıl Troy Öncü Günleri'ne ev sahipliği yapmaktadır. Bu aktivite, at ve at arabası gezintilerini, Pioneer Ekspres gezintilerini ve mum yapımı, eğirme, dokuma, yorgan yapımı, demircilik, davul çalma ve dans gösterileriyle Kızılderili kamplarını kurma içermektedir.

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım