Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Trinity College Port Hope

Trinity College Port Hope

Okul Ontario, Kanada’da Toronto’nun 100 km doğusunda yer almaktadır. Okul kampüsü dokuz oyun alanı, kapalı hokey sahası, beş spor salonu, yüzme havuzu, karavan parkuru, beş squash kortu, dört tenis kortu, açık hava plaj voleybolu ve basketbol sahaları dahil toplam 40 hektar (100 dönüm) lık oldukça geniş bir arazi üzerinde yer almaktadır.TCS Kanada’nın en eski ve en saygın bağımsız okullarından biridir.

Eğitim Programları

Kanada Müfredatı

Öğrenciler Kanada lise müfredatına göre eğitim alır.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı : 14-18

Bilmeniz Gerekenler

5-12. sınıflar için eğitim veren bağımsız bir gündüz ve yatılı okuldur.150 yıldan fazla bir süredir, Trinity College School (TCS), verdiği eğitimin kalitesiyle uluslararası çapta tanınmaktadır. Okulun zorlu ve cesaretlendirici ortamının TCS mezunlarının dünyanın önde gelen üniversitelerine girmesine yardımcı olmaları ve mezunlarının kendi toplumlarındaki liderleri olması şaşırtıcı değildir. Öğrencilerinin büyük çoğunluğu Ontario eyaletinde yaşamaktadır diğer öğrenciler ise Kanada’nın diğer bölgelerinden gelen ya da uluslararası öğrencilerdir.

Lokasyon

Okul Toronto’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım