Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Trinity College Port Hope Kanada'da Lise

Trinity College Port Hope

Okul Ontario, Kanada’da Toronto’nun 100 km doğusunda yer almaktadır. Okul kampüsü dokuz oyun alanı, kapalı hokey sahası, beş spor salonu, yüzme havuzu, karavan parkuru, beş squash kortu, dört tenis kortu, açık hava plaj voleybolu ve basketbol sahaları dahil toplam 40 hektar (100 dönüm) lık oldukça geniş bir arazi üzerinde yer almaktadır.TCS Kanada’nın en eski ve en saygın bağımsız okullarından biridir.

Genel Bilgiler

Okul Ontario, Kanada'da Toronto'nun 100 km doğusunda yer almaktadır. Okul kampüsü dokuz oyun alanı, kapalı hokey sahası, beş spor salonu, yüzme havuzu, karavan parkuru, bes squash kortu, dört tenis kortu, açık hava plaj voleybolu ve basketbol sahaları dahil toplam 40 hektar (100 dönüm) lık oldukça geniş bir arazi üzerinde yer almaktadır.TCS Kanada'nın en eski ve en saygın bağımsız okullarından biridir. 12. sınıflar için eğitim veren bağımsız bir gündüz ve yatılı okuldur .

150 yıldan fazla bir süredir, Trinity College School (TCS), verdiği eğitimin kalitesiyle uluslararası çapta tanınmaktadır. Okulun zorlu ve cesaretlendirici ortamının TCS mezunlarının dünyanın önde gelen üniversitelerine girmesine yardımcı olmaları ve mezunlarının kendi toplumlarındaki liderleri olması şaşırtıcı değildir.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim farkı ile bu deneyimi yaşayın, uzman kadromuzdan profesyonel destek almak için hemen başvurunuzu oluşturun!


Yaş aralığı : 14-18

Trinity College Port Hope Kanada'da Lise

5-12. sınıflar için eğitim veren bağımsız bir gündüz ve yatılı okuldur.150 yıldan fazla bir süredir, Trinity College School (TCS), verdiği eğitimin kalitesiyle uluslararası çapta tanınmaktadır. Okulun zorlu ve cesaretlendirici ortamının TCS mezunlarının dünyanın önde gelen üniversitelerine girmesine yardımcı olmaları ve mezunlarının kendi toplumlarındaki liderleri olması şaşırtıcı değildir. Öğrencilerinin büyük çoğunluğu Ontario eyaletinde yaşamaktadır diğer öğrenciler ise Kanada’nın diğer bölgelerinden gelen ya da uluslararası öğrencilerdir.

Trinity College Port Hope Kanada'da Lise Fiyatları

1 YIL 8 VE 12. SINIFLAR FİYAT CAD 56250 * Fiyatlar kesin rezervasyonunuz esnasında değişiklik gösterebilir.  Programlar : Kanada Müfredatı   Başlangıç Tarihi : Eylül

Lokasyon

Okul Toronto’da  yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lise eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım