Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

The University of Sydney

The University of Sydney – Sydney Üniversitesi

DEVLET / ÖZEL: Devlet

BULUNDUĞU YER: Sydney

ŞEHRİN ÖZELLİKLERİ:  Sydney’de yer alan Macquarie University şehir merkezine arabayla 30 dakika mesafededir. Kampüs 135 hektarlık huzurlu bir park alanı içine kurulmuştur.

EĞİTİM PROGRAMLARI: Macquarie University İşletme, Ticaret, Finans, İstatistik, Bilgisayar, Mühendislik, Eğitim, İnsanlık Tarihi, Hukuk, Sağlık Bilimleri, Psikoloji, Linguistik,  Bilim, Media ve Felsefe dallarında lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Ayrıca çeşitli İngilizce programları da verilir.

TOPLAM ÖĞRENCİ SAYISI: 30.000

YABANCI ÖĞRENCİ SAYISI: 8.000

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ: Öğrenci Yurtları/Öğrenci Evleri ve Apartmanlar.

ÖĞRENCİ YAŞAMI: Macquarie University’de öğrenciler canlı ve çok çeşitli bir kampüs ortamının bir parçası olurlar. Macquarie’da öğrenciler Avustralyalılarla tanışma fırsatı yanında, dünyanın dört bir tarafından kampüste eğitim  alan 71’in  üzerinde ülkeden gelen öğrencilerle de kültür alışverişinde bulunabilirler.

ÖĞRENCİ HİZMETLERİ: Macquarie University kampüsünde bir milyonun üzerinde ses gücü kapsayan kütüphane, beş spor alanları, su sporları merkezi, sağlık ve danışma merkezi bulunmaktadır. Öğrenciler kampüsteki eczane, kitapçı, dişçi, kuaför ve iki bankadan yararlanabilirler.

DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİKLER: Kampüs üç büyük departman mağazası, iki süper marketi, 230 özel butikleri, sinema ve sağlık merkeziyle  Sydney’in en büyük ve en modern alışveriş merkezi The Macquarie alışveriş merkeziyle yan yanadır. Merkezin dışında yer alan otobüs terminali Sydney’deki önemli bölgelere düzenli otobüs seferleri sağlamaktadır. Ayrıntılı bilgi için Web: www.international.mg.edu.au


University of Sydney 

www.usyd.edu.au
University of Sydney 1850 yılında kurulan Avusturalya`nın ilk üniversitesidir ve ününü verdiği kaliteli programlarına ve burslarına borçludur. Üniversite uluslar arası arenada ilaç, hukuk, tarım, mühendislik, bilim, mimarlık, eğtim ve müzik alanlarında verdiği mezun öğrencileriyle büyük bir üne sahiptir. Sydney Üniversitesi Sydney şehir merkezine yakın bir yerleşim alnında bulunan ana kampüsü inanılmaz güzelliktedir ve burası şehir merkezine otobüsle çok kısa mesafededir. Diğer kampüsler, Cumberland kampüsü de dahil olmak üzere sağlık bilimleri eğitimi sunmaktadır. University of Sydney Hazırlık öğrencileri de üniversitenin tüm olanaklarında yararlanabilmektedir. Kütüphane ve Bilgisayar merkezinden başka, Üniversite kendi bankasına, postanesine, kitapçılarına, eczanesi, turizm acentalarına, sağlık merkezleri ve spor salonlarına sahiptir. 2000-2001 yılında University of Sydney 150. yılını kutlayacaktır.

University of Sydney Hazırlık Yılı
University of Sydney hazırlık yılı, ocak 2001 tarihinden itibaren Waterloo, Bourke Street`teki yeni binasında yürütülecektir. Bu yeni lokasyon University of Sydney`den otobüsle 10 dakika,  Green Square Railway İstasyonundan da 5 dakika yürüyüş mesafesi uzaklıkta havaalanı hızlı tren servisi ve şehir iş merkezi arasındadır. Bu en üst katta öğrenciler için 125 kişilik yatakhanesi olan 5 katlı bir binadır. Tam teşekküllü ve donanımlı modern sınıfların yanında bilim laboratuvarları, bilgisayar odası, kütüphane, sağlık merkezi, müzik ve sanat-grafik dizayn için ayrı alanlar vardır. Öğrenci yatakhanesinde ise yatak odaları, çamaşırhane, duşlar, tuvaletler ve mutfak vardır.

University of Sydney Hazırlık Yılı Programlarının Avantajları
Bu programlar pek çok değişik ülke, kültür ve eğitim alanlarından gelen öğrenciler için düzenlenmişlerdir ve bu öğrencilere Avusturalya yaşamı, eğitim ve kültürü hakkında geniş bir eğitim vererek onları alacakları üniversite eğitimine hazırlarlar.
Bu programların avantajları;

University of Sydney hazırlık yılını başarıyla tamamlayan öğrenciler istedikleri üniversite eğtimine yerleştirilme garantisine sahip olurlar. Bu programlar esnek yapılarıyla öğrencilere belirli zamanlarda programa katılma şansı tanırlar ve bu da bazen öğrencilerin eğitimlerinde bir yıl kazanmalarını sağlar.

Bu program üniversitenin kendi akademik personeli danışmalığında öğrencilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak düzenlenmektedir. Öğretim içeriği ve yöntemi öğrencileri üniversite eğitimine hazırlamaya yöneliktir. Mühendislik ve Bilim Fakültesi, advance öğrencilerine özel bazı programalar sunar ve bu programlarda görevli kişiler konularının en iyileridir.

Bu programların bir parçası olarak öğrencilere geniş bir akademik ve kişisel danışmanlık hizmeti de sunar. Öğrencilerin Avusturalya içerisinde herhangi bir üniversiteye başvurmasına yardım eden akademik danışmanlar ve de kişisel problemlerinde de yardım eden kişisel danışmanlar vardır.Bu programlara katılan öğrenciler aralarında güçlü dostluklar kurara ve üniversitenin tüm imkanlarından ve öğrenci servislerinden  yararlanırlar. 

Program Yapısı
40 haftalık Ocak ve Eylül başlangıçları olan standart program
30 haftalık Nisan`da başlayan hızlandırılmış program. Bu program daha çok İngilizce seviyesi iyi olan öğrenciler için düzenlenmiştir.

İngilizce Yeterlilik ve Giriş Koşulları
İngilizce yeterliliği program yapısı içerisinde değerlendirilmektedir ve öğrenciler A`dan F`ye kadar not almaktadırlar. Toefl 575, IELTS 6.5 ve hazırlık programından bu sınav sonuçlarına denk kabul edilen “C” notu University of Sydney`e girişte istenen İngilizce yeterliliğidir.
http://www.usyd.edu.au

Devamını Oku

Sydney Üniversitesi Başvuru Zamanı

Sydney Üniversite için başvurmak isteyen ve üniversitenin uzman kadrosunun engin birikiminden yararlanmak öğrenciler kayıt tarihi 3 Şubat.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Öğrencilere özel olarak kurulan sosyal tesisleri, kütüphaneleri, yiyecek ve içecek alanları, araştırma merkezleri ile mükemmel bir eğitim tüm gerekliliklerini veren Sydney Üniversitesi, ulaşım açısından da kolay bir  konumda bulunuyor. Ulaşım kolaylığı sayesinde öğrenciler sosyal hayatın içine girebiliyor. Üniversite; farklı hobilere özel oluşturduğu öğrenci kulüpleri ve danışmanlık hizmetleri ile öğrencilerinin yanında olurken, başarılı öğrencilerine farklı burs fırsatları sunuyor. Akademik yayınlarıyla da tanınan Sydney Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler, kaliteli eğitim sayesinde iş hayatına bir adım daha önde başlıyor.

Sydney Üniversitesi Bölümleri

Arts and Social Sciences

Architecture, Design and Planning

Business

Education and Social Work

Engineering and Computer Science

Law

Medicine and Health

Music
Science

University of Sydney İngilizce Kursları

Sydney Üniversitesi Avustralya’nın en iyi 2. üniversitesidir. National University’nin hemen sonrasında gelir sıralamalarda. Üniversite Sydney şehir merkezine 30 dakika yürüme mesafesinde çok büyük bir kampüs içerisindedir. Araştırma üniversitesi olan Sydney üniversitesi son yıllarda kapılarını yabancı öğrencilere daha fazla açmaya başlamıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitiminde çok iyi olanaklar sağlayan üniversitenin yabancı öğrenciler için oluşturdugu CET- Centre for English Teaching- kampüsün tam merkezinde yer alır ve her bir dönemde yaklaşık 250 civarında yabancı öğrenciye Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, MBA hazırlık, IELTS, Academic Writting gibi kurslar verir.  Kurslar 4-50 hafta arası devam edebilir. Haftalık ders saati 23 saattir.

 

Diğer Sydney okullarına göre daha pahalı bir eğitimi olan üniversite de ayrıcalıklı bir şekilde dil kursu yapabilir ve daha sonrasında Sydney veya başka üniversitelerde lisans veya yüksek lisans eğitimine geçiş yapabilirsiniz. Sydney Üniversitesi lisans prorgamlarına giriş bir hayli zordur, bunu aşabilmenin tek yolu “Foundation” kursu yapmaktan geçer. Sydney Üniversitesine “Foundation” kursları Avustralya’nın en koklü üniversite hazırlık okulu Taylors College tarafından verilir. 1 yıl süren hazırlık eğitimi sonrası öğrenciler yeterli notu alırsa Sydney Üniversitesinde Lisans eğitimine başlayabilirler. 

Lokasyon

Sydney Üniversitesi, Avustralya’nın Sydney kentinde yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım