Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

The University of New South Wales

The University of New South Wales

1949 yılında kurulan New South Wales Üniversitesi bölgedeki en büyük ve önde gelen üniversitelerden biridir. Üniversite 50 yıldır uluslar arası eğitimin içerisindedir ve 33,000 öğrencisi vardır.

New South Wales Üniversitesi, aşağıdaki alanlarda 400 lisans ve de yüksek lisans programları sunmaktadır.“Arts and Social Science, Autralian Graduate School of Management, Built Envoriment College of Fine Arts, Commerce and Economics,Engineering, Law, Life Science, Medicine Science and Technology, The Austrailan Defence Force Army.

New South Wales Üniversitesindeki, sanat ve dizayn hariç tüm programlar Kensington kampüsünde verilmektedir. Bu programlar da Paddinton`a yakın College of Fine Arts Kampüsünde verilmektedir. New South Wales Üniversitesi, aşağıdaki alanlarda 400 lisans ve de yüksek lisans programları sunmaktadır. 

Arts and Social Science
Autralian Graduate School of Management
Built Envoriment
College of Fine Arts
Commerce and Economics
Engineering
Law
Life Science
Medicine
Science and Technology
The Austrailan Defence Force Army

Lisans program fiyatları 11.000 ile 17.000 AUD arasında değişmektedir. Medicine fakültesi fiyatları 28.000 AUD ve havacılık ise 37.000 AUD`dir. Yüksek lisans program fiyatları, Posgraduate Diplomalar için 9.000 ile 17.000 AUD, Master programları için 12.000-26.000 AUD, ve doktora için de 12.000- 23.500 AUD  arasındadır.
Birinci dönem için tüm programlara başlangıç Mart başındadır, ikinci dönem için yarı yıl başlangıçları pek çok lisans programı ve Master`ler için Haziran sonundadır. Bununla ilgili daha ayrıntılı bilgi www.international.unsw.edu.au adresinden elde edilebilir.

Lisans program fiyatları 11,000 ile 17,000 AUD arasında değişmektedir. Tıp Fakültesi fiyatları University of New South Wales Hazırlık Yılı

Ayrıca, New South Wales Üniveristesinin, Dil Eğitimi Enstitüsü en büyük ve saygın dil merkezlerinden biridir. Dil Enstitüsü kursları Sydney`in en güzel park ve plajlarına yakın olan iki kampüsünde sunulmaktadır. Bu kampüsler Randwick ve Kensington Kampüsleridir. Bu kampüslerde sunulan İngilizce programlarından bazıları şunlardır; Genel yeterlilik için İngilizce, iş iletişimi için İngilizce, otelecilik ve turizm için İngilizce, İngilizce ve yazılı sözlü çeviri nitelikleri, akademik amaçlı İngilizce, Ielts ve toefl hazırlığı, ÜNSW temel hazırlık İngilizcesi`dir.

Öğrenimlerini UNSW`de devam etmeyi düşünen öğrenciler Hazırlık Yılı İngilizce programı çok iyi bir fırsattır. Bu program iki dönem full time eğitim sağlar ve amaç öğrenciyi üniveriste eğitimine hazırlamaktır. Öğrenciler bu kurs beraberinde, Life Science, Physical Science, Commerce, Desing and Communication ve Art and Social Scince derslerine de katılabilirler. Programa başlama tarihleri Mart ve Ekim aylarıdır. Program ücretleri 11.500 ile 14.000 AUD arasında değişir.

Devamını Oku

New South Wales Üniversitesi Başvuru Zamanı

New South Wales Üniversitesi’nde okumak isteyen öğrenciler 30 Kasım, 31 Mart ve 31 Temmuz tarihlerine kadar başvurmalı.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

New South Wales Üniversitesi kampüsündeki fitness merkezleri, laboratuvarları, kütüphaneleri, kafeleri ve doğal park alanları ile ders dışında zaman geçirmek isteyen öğrencilerine birçok aktivite fırsatı sunuyor. New South Wales Üniversitesi; öğrencilerine sunduğu danışmanlık hizmetleri, kurduğu öğrenci kulüpleri ve tanıdığı burs fırsatları ile çok yönlü bir eğitim anlayışını benimsiyor.

University of New South Wales İngilizce Kursları

Sydney dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Pasifik Okyanusunun şehrin her tarafını sarmaladığı şehir özellikle ılıman bir iklimde kaliteli eğitim yapmak isteyenler için hem akademik açıdan hemde sosyal ve sportif faaliyetler açısından çok farklı seçenekler sunar. Sydney bir eğitim şehridir aynı zamanda. Şehirde pek çok üniversite ve kolej vardır. University of New South Wales şehrin 2. büyük ve başarılı üniversitesidir. Şehir merkezinde 30 dakika mesafe büyük bir kampüsü vardır. Çok farklı alanlarda lisans ve yüksek lisans eğitimi yanısıra, üniversite hazırlık kursları sağlar yabancı öğrencilere. İngilizce dil departmanında akademik İngilizce, IELTS, İş İngilizcesi, Turizm İngilizcesi, Çeviri İngilizcesi ve Tesol kursları verilir. Kurslar 5-50 hafta arası devam eder. Öğrenciler Avustralya’lı aileler yanında veya yurtlarda konaklama yapabilirler. 

Lokasyon

New South Wales Üniversitesi, Avustralya’nın Kensington bölgesinde bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım