Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

The University of Hong Kong

The University of Hong Kong-Hong Kong Üniversitesi

1911 yılında kurulan, akademik üstünlüğü ve dünya standartlarındaki araştırma programları, küresel bağlantıları sayesinde dünyanın en güçlü üniversiteleri arasında kendine yer edinen; yaklaşık 105 ülkeden 4.000’i uluslararası öğrenci olmak üzere toplam 30.000 öğrenciye eğitim sağlayan Hong Kong Üniversitesi, bölümleri ile Asya’nın küresel üniversitesi olarak tanınıyor.


Modern mimarisi ile kampüsünde ayrıcalıklı bir hayat standardı tasarlayan Hong Kong Üniversitesi, Çin mirasını ve sosyal sorumluluk duygusunu beslemeyi çalışma prensibi edinmiş bir kurum. Kampüsünde yer alan kütüphanesi, geniş dinlenme alanları ve keyifli zaman geçirmeniz için oluşturulan öğrenci odaklı aktiviteler sayesinde; Hong Kong Üniversitesi’ndeki dersler ve ders dışı saatler, çok güzel anlarla hatırlanan bir tecrübeye dönüşüyor. Kapsamlı imkanlarla donatılan Hong Kong Üniversitesi bölümleri, çeşitli müfredat ve değişim etkinlikleri de sunuyor. Hong Kong Üniversitesi, sağladığı eğitimle dünya standartlarında bir araştırma üniversitesi olmayı hedefliyor.


Öğrencilerine Lisans Araştırma Burs Programı sunan ve öğrencilerini uluslararası projelere katılmaları konusunda destekleyen Hong Kong Üniversitesi, her öğrenciye rehber olan bir araştırma danışmanı atıyor. Lisans ve Yüksek Lisans programlarının yanı sıra, Hong Kong Üniversitesi sertifika bölümleri ile farklı bölümlerde kısa süreli programlarda eğitim sağlayarak öğrencilerinin gelişimine destek oluyor. Hong Kong Üniversitesi Diploma programı “Erken Çocuk Eğitimi” alanında da öğrencilerine eğitim sunuyor. Master ve Post Graduate Diploma programları gibi 56 farklı program ile zengin bir müfredata sahip olan Hong Kong Üniversitesi sertifika bölümleri toplam 27 adet. Hong Kong Üniversitesi, özellikle çocuk gelişimi ve sınıf içi inovasyon gibi alanlarda başarılarını ispatlamış bir okul.


Çin’in ekonomi merkezi olan, inovasyon ve yenilikçilik alanında araştırmalarını sürdüren Hong Kong Üniversitesi bölüm ücretleri 20.000-25.000 dolar arasında değişiyor. 56 farklı programı ile zengin içerik sunan Hong Kong Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 22 Kasım tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Hong Kong Üniversitesine nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Hong Kong Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Hong Kong Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Hong Kong Üniversitesi başvuru zamanı

Sen de Çin kültürü ile iç içe olacağın ve disiplinli çalışmaların yanı sıra keyifli bir üniversitesi hayatını keşfedeceğin Hong Kong Üniversitesi başvrularının bitimi 22 Kasım.

Hong Kong Üniversitesi bölümleri

 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Art, Performing Arts & Design
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Chemistry
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Medicine & Dentistry
 • Other Health
 • Education
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Biological Sciences
 • Law

Lokasyon

Hong Kong Üniversitesi nerede?

Hong Kong Üniversitesi, 10 milyon nüfusu ile en kalabalık şehirlerden biri olan Shenzhen şehride bulunuyor. Çin’in ekonomi merkezi olarak bilinen şehirde, doğal parklar, tapınaklar, müzeler, sanat galerileri ve rahat bir ulaşım ağı var. Şehir birçok farklı kültürden göç aldığı için her zevke uygun restoran seçeneği de bulunuyor. Şehir, safari parkları ile Çin kültürünün ve tarihinin içinde keyifli zaman geçirme şansı sunuyor. 


Hong Kong Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • En iyi Hong Kong üniversiteleri sıralamasında üst sıralarda bulunuyor

 • Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 40’ta bulunuyor.

 • En iyi uluslarası üniversiteleri arasında ilk 50’de bulunuyor.

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 80 TOEFL puanı

 • En az 6 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım