Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

The University of Hong Kong

The University of Hong Kong-Hong Kong Üniversitesi

1911 yılında kurulan, akademik üstünlüğü ve dünya standartlarındaki araştırma programları, küresel bağlantıları sayesinde dünyanın en güçlü üniversiteleri arasında kendine yer edinen; yaklaşık 105 ülkeden 4.000’i uluslararası öğrenci olmak üzere toplam 30.000 öğrenciye eğitim sağlayan Hong Kong Üniversitesi, bölümleri ile Asya’nın küresel üniversitesi olarak tanınıyor.


Modern mimarisi ile kampüsünde ayrıcalıklı bir hayat standardı tasarlayan Hong Kong Üniversitesi, Çin mirasını ve sosyal sorumluluk duygusunu beslemeyi çalışma prensibi edinmiş bir kurum. Kampüsünde yer alan kütüphanesi, geniş dinlenme alanları ve keyifli zaman geçirmeniz için oluşturulan öğrenci odaklı aktiviteler sayesinde; Hong Kong Üniversitesi’ndeki dersler ve ders dışı saatler, çok güzel anlarla hatırlanan bir tecrübeye dönüşüyor. Kapsamlı imkanlarla donatılan Hong Kong Üniversitesi bölümleri, çeşitli müfredat ve değişim etkinlikleri de sunuyor. Hong Kong Üniversitesi, sağladığı eğitimle dünya standartlarında bir araştırma üniversitesi olmayı hedefliyor.


Öğrencilerine Lisans Araştırma Burs Programı sunan ve öğrencilerini uluslararası projelere katılmaları konusunda destekleyen Hong Kong Üniversitesi, her öğrenciye rehber olan bir araştırma danışmanı atıyor. Lisans ve Yüksek Lisans programlarının yanı sıra, Hong Kong Üniversitesi sertifika bölümleri ile farklı bölümlerde kısa süreli programlarda eğitim sağlayarak öğrencilerinin gelişimine destek oluyor. Hong Kong Üniversitesi Diploma programı “Erken Çocuk Eğitimi” alanında da öğrencilerine eğitim sunuyor. Master ve Post Graduate Diploma programları gibi 56 farklı program ile zengin bir müfredata sahip olan Hong Kong Üniversitesi sertifika bölümleri toplam 27 adet. Hong Kong Üniversitesi, özellikle çocuk gelişimi ve sınıf içi inovasyon gibi alanlarda başarılarını ispatlamış bir okul.


Çin’in ekonomi merkezi olan, inovasyon ve yenilikçilik alanında araştırmalarını sürdüren Hong Kong Üniversitesi bölüm ücretleri 20.000-25.000 dolar arasında değişiyor. 56 farklı programı ile zengin içerik sunan Hong Kong Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 22 Kasım tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Hong Kong Üniversitesine nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Hong Kong Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Hong Kong Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Hong Kong Üniversitesi başvuru zamanı

Sen de Çin kültürü ile iç içe olacağın ve disiplinli çalışmaların yanı sıra keyifli bir üniversitesi hayatını keşfedeceğin Hong Kong Üniversitesi başvrularının bitimi 22 Kasım.

Lokasyon

Hong Kong Üniversitesi nerede?

Hong Kong Üniversitesi, 10 milyon nüfusu ile en kalabalık şehirlerden biri olan Shenzhen şehride bulunuyor. Çin’in ekonomi merkezi olarak bilinen şehirde, doğal parklar, tapınaklar, müzeler, sanat galerileri ve rahat bir ulaşım ağı var. Şehir birçok farklı kültürden göç aldığı için her zevke uygun restoran seçeneği de bulunuyor. Şehir, safari parkları ile Çin kültürünün ve tarihinin içinde keyifli zaman geçirme şansı sunuyor. 


Hong Kong Üniversitesi bölümleri

 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Art, Performing Arts & Design
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Chemistry
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Medicine & Dentistry
 • Other Health
 • Education
 • Business & Management
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Biological Sciences
 • Law

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım