Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

The Australian National University

The Australian National University – Avustralya Ulusal Üniversitesi

1946’da kurulan, araştırma odaklı aldığı fonlar ile dünyaca ünlü yeniliklerin beşiği haline gelen Avustralya Ulusal Üniversitesi; ülkenin politik, ekonomik, sosyal gelişimine verdiği katkı ile tanınmaktadır. Üniversite ülkenin en önemli eğitim merkezi konumundadır. Uluslararası Araştırma Üniversiteleri İttifakı’nın üyesi konumuyla ve dünyaca ünlü eğitim metotlarıyla öğrencilerini ağırlayan Avustralya Ulusal Üniversitesi, disiplinlerarası kurum duruşu ile dikkat çekiyor. Lisans ve lisansüstü bölümleri, çift anadal ve araştırma uygulamaları ile tanınan Avustralya Ulusal Üniversitesi; 40.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor.

Avustralya Ulusal Üniversitesi Başvuru Zamanı

Avustralya Ulusal Üniversitesi’nin uzman kadrosunun modern eğitim metotları eşliğinde hem kişisel hem kariyer gelişimine destek olmak isteyenlerin, 1 Ağustos gününe kadar başvuru yapması gerekiyor.

Üniversitenin Sağladığı İmkanlar

Avustralya Ulusal Üniversitesi öğrencilerine kütüphane, kafe, postane, kitapçı, banka ve sağlık merkezleri ile çevrili bir kampüs sunuyor. Avustralya’nın eski başbakanı Kevin Rudd, Kellogg Company CEO’su John Bryant gibi isimlerin mezunları arasında yer aldığı Avustralya Ulusal Üniversitesi; eğitim dönemi süresince staj imkanları sunmanın yanında mezuniyetle birlikte kurduğu iş ağı sayesinde hem ulusal hem dünya çapında istihdam fırsatı veriyor. Avustralya Ulusal Üniversitesi’nde; yurt fırsatları, üniversiteyi tercih etmeyi düşünen adaylar için danışmanlık uzmanları ve hobi kulüpleri bulunuyor.

Lokasyon

Avustralya Ulusal Üniversitesi, Avustralya’nın Canberra kentinde bulunuyor.

Üniversitenin Başarıları

  • The Australian National University,, QS dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de yer alıyor.

  • The Australian National University,, Times en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de bulunuyor.

  • The Australian National University, Avustralya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 8’de bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

  • En az 80 (IBT) TOEFL puanı

  • En az 6,5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım