Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Talk English | University Tour

Talk English | University Tour

EC English’in yaz okulu programı, University of California - Los Angeles kampüsünde yapılmaktadır. Okul, bulunduğu konum itibariyle yerel müzelere, tiyatrolara, restoranlara oldukça yakın mesafede bulunmaktadır. Hafta içi 5 gün, haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilir. Hafta içi öğleden sonra ve akşamları aktiviteler düzenlenir. Hafta sonu bir tam gün gezi olur.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 16 + 

Dersler haftalık 13 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

16 yaşın üstündeki öğrenciler tek kişilik odalarda aile yanında konaklar. Aile yanı konaklama öğünleri içerir. 18 yaşın üstündeki öğrenciler paylaşımlı odaları olan yurtta kalır, öğün içermez.

Aktiviteler

Quincy Market, Freedom Trail, The State House, Museum of Science, New England Aquarium, Museum of Fine Arts


Lokasyon

Okul Amerika’nın Boston şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 9 Temmuz ve 12 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım