Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Swiss Federal Institute of Technology University

Zurich-Swiss Federal Institute of Technology University

1855 yılından bugüne dek bilim ve teknolojinin ışığında eğitim sunan, Albert Einstein’ın da bulunduğu 30’a yakın Nobel Ödülü sahibi isimleri bünyesinde görebileceğin, dünyanın en prestijli üniversitelerinin başında gelen ETH Zürih Üniversitesi, yoğun akademik eğitimi ile Avrupa’nın en iyi bilim insanlarına eğitim veriyor. Yaklaşık 20.000 öğrenci ile İsviçre’nin en yenilikçi üniversiteleri arasında sayabileceğimiz ETH Zürih Üniversitesi, her yıl 300’e yakın buluş projesi ile bilim dünyasında yankı uyandıran yeniliklere imza atıyor. İngilizce ve Almanca program diliyle öğrenim veren ETH Zürih Üniversitesi’nde, sürdürülebilir projeler ve hayata değer katan fikirler geliştiren mezunlar öne çıkıyor.

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Program

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

ETS Zürih Üniversitesi başvuru zamanı

Tarihi ve kültürel dokusu ile birçok turistin ilgisini çeken Zürih’in bu değerli üniversitesine sen de başvurmak istiyorsan ETS Zürih Üniversitesi son başvuru tarihini 18 Aralık.

ETS Zürih Üniversitesi bölümleri

Architecture
Civil, Environmental and Geomatic Engineering
Biosystems Science and Engineering
Computer Science
Information Technology and Electrical Engineering
Mechanical and Process Engineering
Material
Biology
Chemistry and Applied Biosciences
Mathematics
Physics
Management, Technology and Economics

Lokasyon

ETH Zürih Üniversitesi nerededir?

ETF Zürih Üniversitesi İsviçre’nin Zürih şehrinde yer almaktadır. Eğitim disiplini ve güçlü akademik kadrosu ile birçok öğrencinin hayallerini süsleyen ETH Zürih Üniversitesi, İsviçre’nin Zürih şehrinde bulunuyor.


Üniversitenin Başarıları:

  • ETH Zurich-Swiss Federal Institute of Technology, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 20’de yer alıyor.

  • ETH Zurich-Swiss Federal Institute of Technology, bilimsel araştırma üniversiteleri arasında ilk 10’da yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

  • En az 1 00 TOEFL puanı

  • En az 7 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım