Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Swiss Federal Institute of Technology University

Zurich-Swiss Federal Institute of Technology University

1855 yılında İsviçre’de kurulan ETH Zürih Üniversitesi önde gelen bilim ve teknoloji üniversiteleri arasında yer alırken dünyanın her yerindeki yetenekleri kendine çekiyor. ETH Zürih Üniversitesi, 120 ülkeden 24.500'den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Lisans öğrencilerinin yüzde 60’ı Yüksek Lisans eğitimlerine ETH Zürih Üniversitesi’nde devam ediyor. Doktora öğrencilerinin ise neredeyse yüzde 40’ı ETH Zürih Üniversitesi'nden geliyor. Üniversite, yüksek lisans ve doktora mezunlarının istihdam oranının bir yıl sonra neredeyse yüzde 100 olduğunu belirtiyor.

 

ETH Zürih Üniversitesi Avrupa ve Kuzey Amerika’daki pek çok üniversite, araştırma kurumu ve özel sektörden endüstri partnerleri ile araştırma çalışmaları için temasta bulunuyor. ETH Zürih Üniversitesi, her yıl bilim dünyasında yankı uyandıran yeniliklere imza atıyor. Üniversitenin 2021 raporlarında; 193 buluş, 99 patent ve 45 lisansı bulunuyor. Albert Einstein'ın da dahil olduğu ETH Zürih Üniversitesi araştırmacılarının aldığı en prestijli ödüller arasında; 22 Nobel Ödülü, 2 Fields Madalyası, 3 Pritzker Ödülü ve 1 Turing Ödülü yer alıyor.

 

ETH Zürih Üniversitesi bölümleri; Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği, Mühendislik Bilimleri, Fen Bilimleri ve Matematik, Sistem Odaklı Doğa Bilimleri, Beşeri Bilimler, Siyaset ve Sosyal Bilimler ana bilim dalları altında yer alıyor. ETH Zürih Üniversitesi bölümleri arasından Makine Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mimarlık, 2021 yılında en çok tercih edilenler olarak öne çıkıyor. Ayrıca üniversite içindeki Teknopark, bilgi ve teknoloji transferi için bir platform olarak kullanılıyor.

 

“ETH Zürih Üniversitesi nasıl girilir” diye merak ediyorsanız, lisans derecesi çalışmalarına başvurunun ilke olarak herkese açık olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte, bazı başvuru sahiplerinin eğitimlerine başlamadan önce bir giriş sınavını geçmeleri beklenebiliyor.

 

ETH Zürih Üniversitesi sertifika bölümleri; teknoloji, yaşam bilimleri ve mühendisliğin yanı sıra beşeri bilimler, sosyal ve politik bilimlere odaklanıyor. ETH Zürih Üniversitesi sertifika bölümleri; toplumun ve ekonominin uzun vadeli gelişimini hedefliyor, katılımcıların profesyonel kariyerlerinde başarıyı teşvik ediyor. 

 

ETH Zürih Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. ETH Zürih Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 18 Aralık tarihine kadar belgelerini iletmesi gerekiyor. ETH Zürih Üniversitesi bölüm ücretleri yıllık 19.000-29.000 dolar arasında değişiyor. ETS Zürih Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.
Devamını Oku

ETS Zürih Üniversitesi başvuru zamanı

Tarihi ve kültürel dokusu ile birçok turistin ilgisini çeken Zürih’in bu değerli üniversitesine sen de başvurmak istiyorsan ETS Zürih Üniversitesi son başvuru tarihini 18 Aralık.

ETS Zürih Üniversitesi bölümleri

Architecture
Civil, Environmental and Geomatic Engineering
Biosystems Science and Engineering
Computer Science
Information Technology and Electrical Engineering
Mechanical and Process Engineering
Material
Biology
Chemistry and Applied Biosciences
Mathematics
Physics
Management, Technology and Economics

Lokasyon

ETH Zürih Üniversitesi, İsviçre'nin en büyük şehri olan Zürih'te yer alıyor. Turistlerin gözdesi olan Zürih; sanat galerileri, görkemli kiliseleri ve katedralleri ile ünlü bir şehir. Old Town olarak bilinen Alszart ve Zürih Gölü, boş zamanları değerlendirmek için keyifli bir alternatif olurken; Alp Dağları ise şehre sadece 30 km uzaklıkta yer alıyor. Kültürel ve tarihi eşyaların bulunduğu İsviçre Ulusal Müzesi de bu şehirde bulunuyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım