Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Swiss Federal Institute of Technology University

Zurich-Swiss Federal Institute of Technology University

1855 yılında İsviçre’de kurulan ETH Zürih Üniversitesi önde gelen bilim ve teknoloji üniversiteleri arasında yer alırken dünyanın her yerindeki yetenekleri kendine çekiyor. ETH Zürih Üniversitesi, 120 ülkeden 24.500'den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Lisans öğrencilerinin yüzde 60’ı Yüksek Lisans eğitimlerine ETH Zürih Üniversitesi’nde devam ediyor. Doktora öğrencilerinin ise neredeyse yüzde 40’ı ETH Zürih Üniversitesi'nden geliyor. Üniversite, yüksek lisans ve doktora mezunlarının istihdam oranının bir yıl sonra neredeyse yüzde 100 olduğunu belirtiyor.

 

ETH Zürih Üniversitesi Avrupa ve Kuzey Amerika’daki pek çok üniversite, araştırma kurumu ve özel sektörden endüstri partnerleri ile araştırma çalışmaları için temasta bulunuyor. ETH Zürih Üniversitesi, her yıl bilim dünyasında yankı uyandıran yeniliklere imza atıyor. Üniversitenin 2021 raporlarında; 193 buluş, 99 patent ve 45 lisansı bulunuyor. Albert Einstein'ın da dahil olduğu ETH Zürih Üniversitesi araştırmacılarının aldığı en prestijli ödüller arasında; 22 Nobel Ödülü, 2 Fields Madalyası, 3 Pritzker Ödülü ve 1 Turing Ödülü yer alıyor.

 

ETH Zürih Üniversitesi bölümleri; Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği, Mühendislik Bilimleri, Fen Bilimleri ve Matematik, Sistem Odaklı Doğa Bilimleri, Beşeri Bilimler, Siyaset ve Sosyal Bilimler ana bilim dalları altında yer alıyor. ETH Zürih Üniversitesi bölümleri arasından Makine Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mimarlık, 2021 yılında en çok tercih edilenler olarak öne çıkıyor. Ayrıca üniversite içindeki Teknopark, bilgi ve teknoloji transferi için bir platform olarak kullanılıyor.

 

“ETH Zürih Üniversitesi nasıl girilir” diye merak ediyorsanız, lisans derecesi çalışmalarına başvurunun ilke olarak herkese açık olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte, bazı başvuru sahiplerinin eğitimlerine başlamadan önce bir giriş sınavını geçmeleri beklenebiliyor.

 

ETH Zürih Üniversitesi sertifika bölümleri; teknoloji, yaşam bilimleri ve mühendisliğin yanı sıra beşeri bilimler, sosyal ve politik bilimlere odaklanıyor. ETH Zürih Üniversitesi sertifika bölümleri; toplumun ve ekonominin uzun vadeli gelişimini hedefliyor, katılımcıların profesyonel kariyerlerinde başarıyı teşvik ediyor. 

 

ETH Zürih Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. ETH Zürih Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 18 Aralık tarihine kadar belgelerini iletmesi gerekiyor. ETH Zürih Üniversitesi bölüm ücretleri yıllık 19.000-29.000 dolar arasında değişiyor. ETS Zürih Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

ETS Zürih Üniversitesi başvuru zamanı

Tarihi ve kültürel dokusu ile birçok turistin ilgisini çeken Zürih’in bu değerli üniversitesine sen de başvurmak istiyorsan ETS Zürih Üniversitesi son başvuru tarihini 18 Aralık.

Lokasyon

ETH Zürih Üniversitesi nerededir?

ETH Zürih Üniversitesi, İsviçre'nin en büyük şehri olan Zürih'te yer alıyor. Turistlerin gözdesi olan Zürih; sanat galerileri, görkemli kiliseleri ve katedralleri ile ünlü bir şehir. Old Town olarak bilinen Alszart ve Zürih Gölü, boş zamanları değerlendirmek için keyifli bir alternatif olurken; Alp Dağları ise şehre sadece 30 km uzaklıkta yer alıyor. Kültürel ve tarihi eşyaların bulunduğu İsviçre Ulusal Müzesi de bu şehirde bulunuyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım