Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Swansea University

Swansea Universitesi

2005/06 ilk 'Times Yüksek Eğitime Destek Olan En İyi Öğrenci Deneyimi Ödülü'nü kazanan Swansea Üniversitesi, 1920'de kuruldu. Yenilikçi, dünya klasmanında, araştırmaya öncelik veren ve uluslararası bir perspektifi olan Üniversite'de, bütün diploma dereceleri Wales Üniversitesi tarafından verilmektedir. Üniversite, kendi verdiği derecelere kalite kontrolü uygular. Swansea Üniversitesi diplomaları dünyaca tanınır ve kalite, prestij ve değer açısından uluslararası bir itibarı vardır. Swansea'nin toplam olarak yaklaşık 12.500 öğrencisi vardır.

"...gerçek bir kampüs yaşamı, modern bir kampüs, denize yakın, şehre yakın, dağlara yakın, hem kampüste hem de yakındaki öğrenci yurtlarında geniş konaklama imkanları, kampüste çok çeşitli kültürel aktiviteler, birçok kaliteli spor tesisi – ve güçlü akademik saygınlık! Swansea'de her şey var…" 


Neden Swansea University

Swansea Üniversitesi'nde 10 fakülte vardır: Hukuk, İşletme ve Ekonomi, Sanat, İnsan Bilimleri, Mühendislik, Çevre ve Toplum, Fizik Bilimleri, Sağlık Bilimi, Sosyal Bilimler, Tıp. Üniversite'de, 500'ün üzerinde lisans programı, çok popüler olan Uluslararası Üniversiteye Hazırlık Kursları, ayrıca Ön-Master Programı sunulmaktadır. MBA, MA, MSc, LLM, MBL, MRes, MPhil and PhD - İşletme, sanat ve sosyal bilimler, fen, hukuk, araştırma, iş liderliği, felsefe konularında 130'un üzerinde lisansüstü program vardır.

15 alanda “Research Excellent” kriterinde “Mükemmel” olarak değerlendirilmiştir ve araştırma derecelendirmeleri çok etkileyicidir. 

Swansea Universities and Rankings

“The Times Good Universities Guide Ranking’inde Swansea University genel sıralamada 44. sırada yer alır. Sıralamalarda her yıl daha üstlere doğru ilerleyen üniversite bölüm bazlı değerlendirmede ise ; Biology 29, Business 35, Chemical Engineering 6, Civil Engineering 5, Computer Science 13, Economics 37, Electrical and Electronic Engineering 24, Geography 29, History 41, Law 42, Materials Technology 4, Mathematics 47, Mechanical Engineering 26. sırada yer alır.


Öğrenciye Olanakları

Üniversite'nin kütüphanelerinde 850.000'den fazla kitap ve dergiye haftanın 81 saati ulaşabilirsiniz. Kullanıma açık bilgisayar tesisleri, öğrencilerin birçok programı, interneti ve e-postalarını ücretsiz olarak kullanmalarını sağlar. 

Spor merkezinde bütün yaygın sporları yapabilirsiniz, ayrıca olimpik boyutlarda bir yüzme havuzu vardır. Ayrıca kampüste, sigorta acentesi, turizm acentesi, basımevi, kilise, cami, banka, postahane, restoranlar, barlar, süpermarket, çamaşırhane ve hatta bir kuaför bile mevcuttur.

Mükemmel bir kariyer merkezi, öğrencilerin hem mezun olduktan sonra, hem de okurken iş bulmalarına yardım eder. Swansea öğrencilerinin yüzde 95'i mezun olduktan sonra altı ay içinde iş bulurlar.


Öğrenci Yaşam


Öğrenci Birliği, amaca uygun yapılmış iki restoran - bar işletir. İki mekanda da müzik, yarışma, kabare, komedi, canlı müzik ve partilerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, uygun fiyata iyi yemek sunan iki restoran, dönem boyunca her gün, sabah erken saatten akşama geç saatlere kadar açıktır. Öğrenci Birliği, çok keyifli aktiviteler organize eder. Tam zamanlı çalışan bir eleman ve öğrenci sorumluları, etkinliklerin dengeli bir şekilde düzenlenmesi ve 120 kulüp ve topluluğa destek vermekle sorumludur.

Birlik'te bir Uluslararası Öğrenciler Sorumlusu, bir bakım merkezi ve bir revir bulunmaktadır. Birlik ücretsiz bir gazete, kampüste radyo yayını, geceleri güvenli yolculuk ve 24 saat yardım hattı ile hizmet verir. Diğer kampüs hizmetleri, danışmanlık, sağlık merkezi ve diş doktorudur.

Uluslararası Öğrenci Hizmet Ofisi, öğrencilere ve ailelere bilgi verir; yeni öğrencilerin havaalanında karşılanmalarına yardımcı olur, ücretsiz bir oryantasyon programı düzenler, geliş-öncesi el kitapçıklarını dağıtır, düzenli bir haber bülteni ve e-posta ile uluslararası öğrencilere bilgi ve destek sağlar.

Ayrıca, ücretsiz İngilizce dil destek programı da vardır.
Bütün mezunlarımız, aktif bir şekilde çalışan mezunlar derneğine otomatik olarak üye olurlar.

Devamını Oku

Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları

Swansea University son yıllarda çok sayıda Türk öğrenciye kapılarını açmaktadır. Özellikle Yüksek Lisans programları yoğun ilgi görmektedir. Finans, Marketing ve Martime gibi programlarda master yapan Türk öğrenciler bulunmaktadır. Swansea University lisans programlarına giriş için, lise mezunu olmak gerekir ve IELTS 6.0 sonucu yeterlidir. Ayrıca, International Foundation Year programını tamamlamak şarttır.

3 yıllık programlar için mutlaka IFY programı yapılmalıdır. Ancak, bazı 4 yıllık programlar için Foundation Year gerekmeyebilir. İngilizce eğitim veren bir liseden mezun olan öğrenci için IELTS veya Toefl sonucu istenmeyebilir. Yüksek Lisans programlarına başvurmak için 6.0 veya 6.5 IELTS gerekir. Eğer öğrenci İngilizce dilinde eğitim veren bir 4 yıllık üniversiteden mezun ise IELTS sonucu gerekmez. Lisans diploması not ortalaması 100 üzerinden %55-60 olmalıdır. Bu ortalama İngiltere’de 2:2 derecesine eşittir.


Burs Olanakları


Swansea University lisans ve yüksek lisans programına kabul ettiği Türk öğrencilere 1000 Sterlin burs vermektedir. Ayrıca, akademik başarılarına gore farklı burs olanakları vardır.


Pre-Sessional Kursları

Swansea University Pre-Sessional Kursları Temmuz ve Ağustos aylarında 5 veya 10 hafta olarak düzenlenir. Swansea University IELTS sınav sonucu olarak 6.0 ister, ancak bazı öğrenciler bu notu alamaz ve 5.5 elde ederlerse 5 hafta pre-sessional yapmalıdırlar. Eğer, 6.5 istenen bir programa şartlı kabul almış ise 10 hafta pre-sessional yapmalıdır.


Foundation Courses - Hazırlık Kursları

Swansea University International Foundation Year programı Eylül ayında başlar ve 9 ay devam eder. IFY programına girmek için lise mezunu olmak gerekir ve IELTS 4.5 olmalıdır. Swansea University Pre-Management Master kursları vermektedir.

Swansea University Kurs Ücretleri

Lisans Programları; 12.000 sterlin

Yüksek Lisans Programları; 12.000 sterlin

MBA; 15.000 Sterlin

Foundation- Hazırlık; 11.000 sterlin

Üniversite ücretleri diğer İngiltere Üniversitelerinde olduğu gibi peşin ödenirse %2,5 indirim uygulanır yada 2. eşit taksitte ödenebilir.

Swansea University Lisans Programları

Swansea University çok farklı alanlarda lisans eğitimi vermektedir. Lisans programları 3 veya bazı programlarda 4 yıl sürmektedir.Swansea University Yüksek Lisans Programları

Swansea University özellikle İşletme, Yönetim ve Mühendislik alanında gözde master programları vermektedir. Bu programlardan bazıları;


MBA (Master of Business Administration)

MPhil in Business Management 

MPhil in Economics 

MSc Finance 

MSc Management 

MSc Management (Finance) 

MSc Management (International Management) 

MSc Management (Marketing) 

MSc Marketing 

MScEcon Business Economics 

MScEcon Business Economics with Computing 

MScEcon Business Economics with Finance 

PhD in Business Management 

PhD in Economics

MRes Computer Modelling in Engineering 

MRes Environmental Management 

MRes Materials Engineering (Power/Aerospace) 

MRes Nanoscience to Nanotechnology 

MRes Recycling Technology 

MRes Water Technology & Management 

MSc Aerospace Engineering 

MSc Biochemical Engineering 

MSc Chemical Engineering 

MSc Civil Engineering 

MSc Computational Mechanics 

MSc Computational Modelling & Finite Elements 

MSc Electrical and Electronics Engineering 

MSc Electronics for Sustainable Energy 

MSc Mechanical Engineering 

MSc Nanotechnology to Nanoscience 

EngD High Performance Materials for Aerospace Apps 

EngD Steel Technology 

MPhil Civil and Computational Engineering 

MPhil Electronic Systems Design Engineering 

MPhil Materials Engineering 

MPhil Nanotechnology


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım