Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Summer Discovery | University Of Texas

Summer Discovery | University Of Texas

Austin şehri, Texas eyaletinde yer almaktadır. University of Texas SummerDiscovery summerdiscovery US New Repport’a göre şehir üniversitelerinde 16’ncı sırada kabul edilmiştir. Özelikle işletme, mühendislik, sanat ve sosyal branşlarda üstünlük gösterir. Programlar öğrencilerin isteğine göre seçilir. Ders içerikleri medya, işletme, hukuk, psikoloji, tıp, moda, spor yöneticiliği ve SAT hazırlık başlıkları altında özellikli olarak sunulur.

Eğitim Programları

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 15-18 

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 20 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler 4–5 kişilik klimalı, özel banyolu, mutfaklı, oturma odalı, büyük boy yataklı yurtta kalırlar. Yurtta wi-fi, spor salonu, oyun odaları, büyük ekran TV, çamaşır yıkamak için özel alanlar ve çatıda yüzme havuzu bulunur. Öğrenciler günde 2 öğün yemek kartlarına sahiptir, kampüs içindeki yemek alanlarında yiyebilirler. 

Aktiviteler

Basketbol, voleybol, tırmanış, sinema gecesi, yüzme, mini-golf, laser tag 

Geziler: Blazer Park, Austin Park, San Antonia, Schitter Water Park, Six Flags, nehir gezisi, Texas müzeleri

Lokasyon

Okul Texas eyaletine bağlı Austin şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 23 Haziran – 13 Temmuz arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

  • Kayıt Ücreti

  • Sağlık sigortası

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım