Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Summer Discovery | University of Michigan

Summer Discovery | University of Michigan

University of Michigan’ın sahip olduğu uluslararası boyuttaki ün, kaynakları, bulunduğu yer, akademik başarıları ve çok kültürlü yapısı okulu, üniversite öncesi eğitim için harika bir yer haline getirmiştir. Öğrenciler üniversite bünyesinde sunulan tüm olanaklardan faydalanabilirler. University of Michigan ayrıca sahip olduğu akademik ve atletizm alanındaki başarıları ile de ABD’nin en iyi 10 üniversitesi arasında yer almaktadır.

Eğitim Programları

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 15-18 

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 20 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler iki kişilik odalarda kalır. Banyo paylaşımlıdır. Çamaşırhane, oyun odası, yemekhane yurt içindedir. Öğrenciler yemek yeme yerlerinde hafta içi günde 3 öğün ve cumartesileri 1 öğün pazarları da 2 öğün yemek sunulur.

Aktiviteler

Sinema, konser, karaoke, takı tasarımı, laser tag, mini- golf, go-karts, 

Geziler: Ohio Rocks, The Rock ve Roll hall of Fame, Cedar Point Amusement Park, Sega Gameworks, Ann Arbor sanat fuarı, Chicago gezisi, basket maçı.

Bilmeniz Gerekenler

Programlar tamamen öğrencilerin isteğine göre seçilir. Program dâhilinde hukuk, psikoloji, işletme, iletişim, İngilizce dersi, film, spor, fitnes, sağlık, tıp, işletme, girişimcilik, psikoloji, mimarlık, tasarım, spor yönetimi, aşçılık, yazarlık dersleri sunulur. Bunlar dışında isteğe bağlı olarak ekstra ücret ödenerek SAT dersleri verilmektedir.

Lokasyon

Okul Mishigen’a bağlı Ann Arbor şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 24 Haziran – 28 Temmuz arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

  • Kayıt Ücreti

  • Sağlık sigortası

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım