Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Summer Discovery | University Of California

Summer Discovery | University Of California

Summer Discovery dünyaca ünlü üniversitelerde akademik yaz okulları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemi ile lise öğrencilerine üniversite hayatını tanıtmayı hedeflemektedir. Programlar daha çok kişisel ilgi alanlarına veya ilerde Üniversitelerde seçmek istedikleri bölüm üzerine ders almak veya kendilerini geliştirmek üzerinedir. 1919 yılında kurulan University of California Los Angeles ( UCLA) dünyanın önde gelen araştırma merkezlerinden biri olmasının yanı sıra dünyanın en etik ve kültürel üniversitelerinden biridir.

Eğitim Programları

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır.

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 15-18 

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 20 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler kampüs içindeki tek, 2 ya da 3 kişilik yurtta kalır. Banyo paylaşımlıdır. Çamaşırhane, oyun odası, yemekhane yurt içindedir.

Aktiviteler

Sahilde yüzme, sörf Geziler: Santa Monica, Manhattan, Disneyland, Six Flags Magic Mountain, Universal Studios, Hollywood Walk of Fram

Bilmeniz Gerekenler

Üniversite her zaman harika eğitim olanakları sunma, akademik ve atletizm alanında kazandığı başarılar ile öğrencilere mükemmel kalitede hizmet vermektedir. Nobel ödüllü mezunları ile University of California kampuslerinden en büyüğü olan UCLA, Los Angeles’in kalbindedir. Ucla kampusü Westwood içerisinde bulunmaktadır ve ABD’nin en iyi kasabasından biridir. Programlar tamamen öğrencilerin isteğine göre seçilir. Program dâhilinde 100 civarında seçmeli ders sunulmaktadır. Ders içeriklerinden biri kredi dersi, diğeride kendini geliştirme dersidir. Bunlar dışında isteğe bağlı olarak ekstra ücret ödenerek TOEFL, SAT, Medya, sanat, sağlık, hukuk, işletme, psikoloji, tiyatro, müzik dersleri sunulmaktadır.

Lokasyon

Okul Amerika’nın Los Angles şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 24 Haziran – 4 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım