Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Studio Cambridge | St Lawrence College

Studio Cambridge | St Lawrence College

St. Lawrence College, İngiltere’nin güneydoğu köşesinde tarihi bir sahil kenti olan Ramsgate’de bulunmaktadır. Katedralin bulunduğu Canterbury kasabası kısa bir yolculuk uzaklıkta, Londra ise 70 dakika mesafededir. Kumsal okula yürüme mesafesindedir.Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve cumartesi günleri öğleden sonra 2 ile 5 buçuk saatleri arasında dersler olur. Kahvaltıdan ve akşam yemeğinden sonra çeşitli aktiviteler düzenlenir. Perşambe günleri tüm gün geziler olur. Derslerde öğrencilerin İngilizcelerini yaratıcı bir şekilde kullanmalarını ve İngiliz kültürü ile tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlamak için proje çalışmaları yapılır.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10-17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 saat’dir.

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri Öğrenciler tek, iki ya da daha fazla kişilik yurt odalarında kalır. Kız ve erkek öğrencilerin katları ya da binaları ayrıdır. Banyo paylaşımlıdır.

Aktiviteler Dans, sanat, futbol, davul çalmak, okçuluk, el işi, plaj aktiviteleri, kıyı yürüyüşü, karaoke, film gecesi, olimpiyat oyunları, kabare, karnaval gecesi Geziler: Londra, Cambridge, Oxford, Leeds Castle, Canterbury Katedrali, Dover Castle.


Lokasyon

Okul, İngiltere’nin güneydoğu köşesinde tarihi bir sahil kenti olan Ramsgate’de bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 8/22/29 Temmuz

  • 5/12 Ağustos

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Karşılama

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım