Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Studio Cambridge | Sir Michael School

Studio Cambridge | Sir Michael School

Studio Cambridge 49 yıldır Sir Michael School’da eğitim vermektedir. Güzel Viktorya dönemi binaları ve sevimli bir bahçesi bulunur. Öğrenciler haftada 28 ders eğitim almaktadır. Evrensel Genç Lider programında öğrenciler liderlik, takım çalışması, kültürel farkındalık, kültürlerarası farklılıkları algılama ve saygı, etkili iletişim, etkin dinleme, özgüven yapılandırma, karar verme, yaratıcı çözüm teknikleri konularında ve tartışma ortamında eğitim almaktadırlar.

Eğitim Programları

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler
14-17 yaş arası.
Dersler haftalık 21 saat’dir.
Sınıflar Maksimum 16 kişi.

Konaklama Seçenekleri
Yurt: Okula yürüme mesafesindedir. Odalar bir ya da iki kişiliktir. Banyo paylaşımlıdır. Ücretsiz çamaşır makinaları vardır, ancak öğrencinin kendisinin kullanması gerekmektedir. Sabah ve akşam yemeği yurtta, öğle yemeği okulda yenir. Aile Yanı: Okula maksimum yarım saatlik yürüme-bisklet-otobüs mesafesindedir. Odalar iki kişiliktir. Aynı yaşlarda ancak farklı uyruklarda öğrenciler eşleştirilir. Çamaşır yıkama konusunda ev sahibi aile yardımcı olur. Sabah ve akşam yemeği yurtta, öğle yemeği okulda yenir.

Aktiviteler
Mini olimpiyatlar, disco gecesi, karaoke, film gecesi, temalı parti Geziler: Oxford, Warwick Castle, Leeds Castle, Windsor castle, Brighton, Oxford.


Lokasyon

Okul, Cambridge’in merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 1/8/15/22/29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım