Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Studio Cambridge | Sir Laurance

Studio Cambridge | Sir Laurance

Cambridge’in merkezine 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan okul, üniversite hayatının tadını çıkarmak isteyen 13-16 yaşlarındaki öğrencilere samimi bir atmosfer sunar. Hafta içi hergün sabah 9’dan öğleden sonra 3’e kadar yoğun İngilizce eğitimi verilir. Cumertesi günleri tam gün gezi olur. Pazar günleri de öğleden sonra gezi olur. Her akşam çeşitli aktiviteler düzenlenir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler 13-16 yaş arası  Dersler haftalık 21 saat Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri Öğrenciler kampüs içinde iki kişilik paylaşımlı odalarda kalır. Nadir olarak bazı odalar tek kişiliktir. Aynı odadaki öğrencilerin anadilleri aynı olmaz. Banyo paylaşımlıdır. Yurtta 24 saat supervisor bulunur. Ücretsiz çamaşır makinaları vardır, ancak öğrencinin kendisinin kullanması gerekmektedir. Kampüs içerisindeki yemekhanede vejeteryan menüsü de bulunmaktadır.

Aktiviteler Futbol, basketbol, tennis, yüzme, voleybol, karaoke, film, bingo, çanta tasarlama, T-shirt tasarlama, Geziler: Warwick Castle, Windsor Castle, Leeds Castle, Brighton, Oxford


Lokasyon

Okul, İngiltere’nin en önemli akademik şehrlerinden Cambridge’de bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 Temmuz

  • 15 Temmuz

  • 29 Temmuz

  • 22 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım