Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Studio Cambridge | Sir Christopher

Studio Cambridge | Sir Christopher

Studio Cambridge’ın Sir Christopher programı, Cambridge Üniversitesi’nin 31 kolejinden biri olan Newnham College’da ve 50 yıldır yaz okulu programı düzenlenen Ridley Hall’de verilmektedir. Okul, Cambridge’in merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Cambridge Üniversitesi’ne bağlı olarak, 1880’de inşa edilmiş ve oldukça geleneksel mimariye sahip binalardan oluşmaktadır. Cambridge Üniversitesi’nin gelenekleri ve geçmişi bu programın ana temasını oluşturur. Ders konularında üniversitenin ünlü mezunlarının hayatına, bilimsel keşiflerine odaklanılır ve Cambridge öğrencileri tarafından sunumlar düzenlenir. Okulda bulunan geniş öğrenci dinlenme salonları ve sportif alanlar ders sonrası sosyal aktiviteler için imkan sağlamaktadır.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler 16-19 yaş arası  Dersler haftalık 15 yada 21 saat’dir. Sınıflar Maksimum 16 kişi

Konaklama Seçenekleri Öğrenciler; kampüs içindeki Ridley Hall yurdunda ya da kampüs yanındaki Newham College yurdunda, çoğunluklu tek ya da 2 kişilik odalarda kalır. Duşlar çoğunlukla paylaşmalı, bazen özeldir. Konaklama tam pansiyondur. Yurtlarda 24 saat ulaşılabilen Studio çalışanları bulunur. 

Aktiviteler Tenis, futbol, basketbol, kriket, yüzme, drama, üniversite ziyaretleri, internet, T-Shirt boyama, bardak boyama, müze gezileri, karaoke, öğrenci partileri, gösteriler ve dil oyunları.

Geziler Londra şehir turu, Oxford’a, Londra müzesine, Stratford, Warwick, Windsor Kalesi, Eton College’e tam gün geziler.


Bilmeniz Gerekenler

Sabah programının dersleri hafta içi 9:00 - 12:30 saatleri arasında Pazartesi’den Cuma gününe kadardır. Yoğun dönemlerde öğleden sonra (13:30-17:30) dersleri de verilmektedir. Hafta içi 4 gün sabah ya da öğleden sonra sportif ve sosyal aktiviteler, her akşam çeşitli aktiviteler ve hafta sonu tam günlük çeşitli geziler düzenlenmektedir. Haftada 28 derslik yoğun program; IELTS sınavına hazırlanmayı ya da yurtdışında üniversite okumayı düşünen öğrenciler için akademik becerileri de içerir.

Lokasyon

Okul, Cambridge’in merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 1/8/15/22/29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • IELST Sınav Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım