Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Studio Cambridge | American International

Studio Cambridge | American International

Tüm derslikler ve konaklama, İngiltere’nin başkentinde bulunan prestijli bir uluslararası üniversite olan; Richmond the American International University in London kampüsünde bulunur. Haftada 20 derslik standart ve 28 derslik yoğun program seçenekleri bulunur. Yoğun programda öğleden sonra aktivite saatinde ekstra İngilizce dersi olur. Yoğun ve Standart program arasında fiyat farkı yoktur. Çarşamba ve Pazar günleri ders olmaz, tam günlük geziler düzenlenir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler
14-17 yaş arası
Dersler haftalık 15 yada 21 saat’dir
Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler kampüs içindeki yurtta çoğunlukla tek kişilik ya da 2 kişilik paylaşımlı odalarda kalır. 24 saat güvenlik bulunur. Banyo paylaşımlıdır. Ücretsiz çamaşır makinaları vardır, ancak öğrencinin kendisinin kullanması gerekmektedir. Kampüs içerisindeki yemekhanede vejeteryan menüsü de bulunmaktadır.

Aktiviteler
Futbol, drama oyunları, voleybol, T-shirt tasarlama, fotoğraf çerçevesi tasarımı, karaoke Geziler: Thorpe Park, Kingston-upon-Thames, Oxford, Brighton, Hampton Court Palace, Windsor Castle, Cambridge, Portsmouth


Lokasyon

Okul, İngiltere’nin başkentinde bulunan prestijli bir uluslararası üniversite olan; Richmond the American International University in London kampüsünde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 Temmuz

  • 15 Temmuz

  • 29 Temmuz

  • 22 Temmuz

  • 8 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • IELST Sınav Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım