Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

State University of New York

State University of New York

SUNY Campuses

ABD’nin en iyi Üniversitelerinden olan State University of New York (SUNY),  Yüksek Öğrenimlerini yurtdışında sürdürmek isteyen adaylara,  Albany, Binghamton, Buffalo ve Stony Brook kampüslerinde lisans ve yüksek lisans olanağı sağlamaktadır. Öğrenciler, Albany, Binghamton, Buffalo ve Stony Brook üniversitelerinde; Biyoloji, Kimya, Matematik, Fizik, Bilgisayar Bilimi, Finans, Pazarlama, İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, Coğrafya, Sanat Tarihi, Felsefe, Gazetecilik, İletişim, Muhasebe, Kütüphanecilik, Astronomi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği ile Makine, Bilgisayar, Elektrik, Çevre, Fizik, Biyomedikal ve Endüstri mühendislikleri bölümlerinde eğitim yapabilirler. 4 yıllık öğrenim süresi olan bu bölümlere, sayısal, sözel, eşit ağırlıklı ve dil puan türlerine göre öğrenci alınıyor. New York Eyaletinin çeşitli bölgelerindeki 64 yerleşim biriminde faaliyet gösteren New York Eyalet Üniversitesi altında yer alan tüm programlar 4 yıllıktır.

State University of New York’a Nasıl Girilir?

New York State Üniversitelerine Türk öğrenciler doğrudan, ya da İngilizce kursu sonrası veya SUNY sistemine bağlı Fulton Montgomery Community College’de yapılan 2 yıllık bir ön lisans eğitimi sonrası geçiş yapabilirler. SUNY Amerika’nın en saygın eğitim kurumlarından birisidir. Bazı SUNY kampüslerinde öğrenciler İngilizce dil eğitimi yapabilirler. Türk Öğrencilere 12.000 dolar New York Eyalet Üniversitesi altında yer alan tüm programlar 4 yıllık. Eğitim-öğretim her yılın Ocak ve ağustos aylarında başlamaktadır. Ayrıca üniversitenin birçok kampüsünde yaz dönemi uygulaması da bulunuyor.

Eğitim-öğretim Türk öğrenciler için 8 bin 900 ABD doları civarındadır. Teknoloji programları uygulayan bazı yerleşkelerde ise bu ücret ortalama 5 bin ABD dolarıdır. Üniversitenin birçok kampüsünde bir yıllık yurt ücreti 5 bin 900 dolardır. Üniversiteye kayıt-kabul koşulları ise her bir okulda farklılık gösteriyor. Ancak, genel olarak adaylardan üniversitenin belirleyeceği düzeyde SAT veya ACT puanları ile İngilizce dil seviyesini tespit eden TOEFL puanı isteniyor. 

Okul Ücretleri;

4 yıllık Lisans Programları Ücretleri

Okul Ücreti: 12000 USD

College Fee; 100 USD

Student Fee: 640 USD

Konaklama ve Yemek: 6090 USD

Kitaplar ve Metaryaller: 840 USD

Özel Harcamalar: 1070 USD

Ulaşım harcamaları: 560 USD

2 yıllık Devlet kolejleri (Community Colleges) ücretleri;

Okul ücreti: 9200 USD

College Fee: 100

Student fee: 220

Konaklama ve Yemekler: 4060 USD

Kitaplar: 720 usd

Özel harcamalar: 940 usd

Ulaşım: 860 usd

State University of New York (SUNY) Lisans Programlarına Kabul Koşulları:

► lise diploması ve bazı ülkeler için bir yıllık hazırlık (foundation- Access veya A-Level) kursunu tamamlamış olmak

►İngilizce dil düzeyini bir yeterlilik sınav sonucuyla kanıtlamak 

TOEFL IBT: 80 

►İki adet öğretmenlerden alınmış referans

►Kendisini ve eğitim amaçlarını açıklayan bir “Essay”

► Lise Derslerinin Not Dökümü (transkript)

State University of New York Öğretime Ne Zaman Başlar?

Spring semester; Ocak
Summer semester; Mayıs
Fall semester; Ağustos aylarında başlanır.

Başvuru Ne Zaman Yapılmalıdır?

Başvurularınızı Güz dönemi için Mayıs sonuna kadar yapmanız tavsiye edilir.

Devamını Oku

State University New York- SUNY Üniversite Kampüsleri

4 Yıllık Üniversite kampüslerinin her biri bağımsız üniversite statüsündedir. Çok farklı alanlarda lisans eğitimi vermektedirler. Bu üniversiteler lisans eğitimi sonrasında yüksek lisans ve doktora eğitimi de verirler. Öğrenciler, kampüslerde konaklama yapabilirler.

State University of New York at Buffalo
buffalo.edu

1846 yılında kurulan kampus SUNY’nin en köklü üniversitelerinden birisidir. Toplam 15700 öğrenci lisans eğitimi yapmaktadır. Üniversite Amerika’nın interneti en iyi kullanan üniversitelerinden birisidir. Özellikle; İşletme, Psikoloji, Sosyal Bilimler, İletişim, Mühendislik ve Eğitim Fakülteleri çok popülerdir. 

State University of New York at Albany
albany.edu

1844 yılında kurulan Albany kampusünde 11000 öğrenci eğitim yapmaktadır. Albany, New York şehir merkezine 2 saat uzaklıktadır.  En gözde lisans programları; Biyoloji, Psikoloji, İşletme, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Siyaset Bilimleri.

State University of New York at Binghamton
binghamton.edu

Üniversite 1946 yılında kurulmuştur. 9872 öğrenci lisans eğitimi yapmaktadır. US News & World Report tarafından en iyi 22.Devlet Üniversitesi seçilmiştir.  65 farklı alanda lisans eğitimi vermektedir. Popüler lisans programları; İşletme, Psikoloji, Biyoloji, Biyokimya, Bilgisayar Bilimleridir. 

State University of New York at Stony Brook
sunysb.edu

1957 yılında kurulan üniversitenin toplam 12.000 lisans öğrencisi vardır. Popüler bölümler; Psikoloji, Pre Medikal, Biyoengineering, ve İşletme.

State Univesity of New York Suny Üniversite Kolejleri

Üniversite kolejleri sadece ağırlıklı olarak 4 yıllık lisans eğitimi verirler. 

State University College at Brockport
brockport.edu

6800 lisans öğrencisi eğitim görmektedir. 1841 yılında kurulmuştur. Popüler lisans alanları; hukuk, psikoloji, sağlık bilimleri, eğitim ve işletme.

State University College at Buffalo
buffalostate.edu

State Unıversity College of New York (SUNY)’in Bufalo şehir merkezinde bulunan Kolejinde 71 alanda lisans eğitimi yapmak mümkündür. Öğrenci sayısının fazla olmadığı sınıflarda fakülte öğretim görevlilerinin ders verdiği üniversitede popüler olan eğitim alanları işletme, bilgisayar bilgi sistemleri, dizayn, iletişim, ekonomi, gazetecilik, endüstri teknolojisi, moda, tekstil teknolojisi ve ceza hukuku’dur. Geniş bir alana yayılmış olan okulun Kampüsü Bufalo şehir merkezinde yeşil ve güvenli bölgede bulunur. 

State University College at Cortland
cortland.edu

1868 yılında kurulmuştur. 5600 öğrencisi vardır. İletişim, eğitim, psikoloji ve sosyoloji popüler bölümlerdir. 

State University College at Fredonia
fredonia.edu

1826 yılında kurulmuştur. 4740 lisans öğrencisi vardır. Müzik, Tiyatro, Güzel Sanatlar, Eğitim, İşletme ve Bilgisayar Bilimleri popüler alanlardır.

State University College at Geneseo
geneseo.edu

SUNY’in seçkin kampüslerinden olan Geneseo yerleşkesinde gözde olan meslek dalları yönetim, politika bilimi, uluslararası ilişkiler, iletişim, biyokimya ve ekonomidir. Batı New York’da tarihi bir bölgede yer alan okul kampüsü Rochester’a oldukça yakındır. Koleje kabul için not ortalamasının 5 üzerinden 3.5, 10 üzerinden 8 veya 100 üzerinden 80 olması ve Toefl’dan 525 (bilgisayarlı sistemden 197 ) alınması gerekmekle birlikte İngilizce eğitim verilen özel okuldan mezun olan yabancı öğrenciler için Toefl istenmez. SAT’ın başvuru için gerekli olmadığı okulda gerekli bölümler için matematik skorunun 80 olması gerekmektedir.

State University College at New Paltz
newpaltz.edu

New York şehir merkezine 90 dakikalık mesafede bulunan ve Amerika’da en güvenli 20 kampüsten biri olarak gösterilen SUNY’nin New Paltz kampüsü işletme’de oldukça iyidir. Elektrik ve bilgisayar mühendisliği dallarında da oldukça iyi olan okulda güzel sanatlar alanında özellikle seramik ve metal çalışma alanında çok iyi eğitim verilmektedir. Okula yapılan başvurularda Not ortalamasının B düzeyinde ve Toefl skorununda 80 olması gerekmektedir.  Toefl’dan 60*70 arasında bir puan alan öğrencilerin, yabancı öğrenciler için verilen İngilizce programlarına katılarak şartlı kabul edilmeleri mümkündür. Okula kabul için SAT sınavına girmek gerekmemektedir. 

State University College at Old Westbury
oldwestbury.edu

SUNY’ın Long Island Old Westbury’de bulunan yerleşkesinde bilgisayar bilimleri, iletişim, işletme ve muhasebe alanlarında eğitim alınabilir. Oldukça gelişmiş araştırma olanaklarının bulunduğu okulda farklı birçok alanda da eğitim almak mümkündür. Okula kabul de not ortalamasının ortalama B düzeyinde olması ve Toefl’dan 80 almak gerekmektedir. SAT sınavına girmek ise gerekmemektedir.  

State University College at Oneonta
oneonta.edu

SUNY’ın Oneonta’da bulunan yerleşkesi en iyi öğretim görevlilerine sahip olup SUNY’in en iyi campüslerinden biridir. New York’un güney merkezinde bulunan okulda işletme ekonomisi, bilgisayar bilimleri, insan ekolojisi, iletişim, fiziksel bilimler ve müzik endüstrisi en iyi öğretim verilen meslek alanlarıdır. Oneonta’da 3 yıl işletme eğitimi alındıktan sonra 2 yıl Binghamton’da MBA yapılabilir. Not ortalamasının 60 veya C olması istendiği okulda Toefl’dan 80 ve SAT’dan 1000 almak gerekmektedir.

State University College at Oswego
oswego.edu

1861 yılında kurulmuştur. 6800 öğrenci lisans eğitimi görmektedir. İşletme, Eğitim, Hukuk, Psikoloji, İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Meteoroloji, Teknoloji Yönetimi popüler konulardır.

State University College at Plattsburgh
plattsburgh.edu/international

Üniversite, New York Eyaleti eğitim sistemine bağlı bir devlet üniversitesidir. Güvenli bir kampus içerisinde “Plattsburg” şehrinde bulunur. New York şehir merkezine 2 saat uzaklıktadır. Üniversite, 4 yıl eğitim yapacak bir yabancı öğrenciye, tüm eğitimi boyunca 10,000 dolarlık burs sağlar. “Money Guide Magazine” tarafından Amerika’nın en kaliteli programları en ekonomik sunan okullar listesinin başında yer alır. Eğitim, Psikoloji, İletişim, İşletme, Hukuk, Çevre Bilimleri, Fotoğraf, Muzik, Sağlık Bilimleri, Grafik Design popüler konulardır.

State University College at Potsdam
potsdam.edu

Amerika`daki en iyi matematik eğitimi veren 5 okuldan biridir. Ayrıca Kolejde müzik, müzik işletmeciliği, işletme bilgisayar, enformasyon bilimleri, arkeoloji ve ceza hukuku alanlarında da çok iyi eğitim verilmektedir. US News and world report, SUNY Potsdam koleji düşük ücretle en iyi kaliteyi veren okul olarak seçilmiştir. College kabul için Toefl’dan 80 puan almak gerekmektedir. Toefl’dan  80 üzerinde puan alan yabancı öğrencilere bedava konaklama (9000 dolar’lık bir indirim.) sağlanır. Popüler lisans alanları; halk sağlığı, matematik, müzik, bilgisayar bilimleri, çevre bilimler, arkeoloji.

State University College at Purchase
purchase.edu

1963 yılında kurulmuştur. 3500 öğrencisi vardır. Biyoloji, Çevre Bilimleri, Medya, Siyaset Bilimi, Psikoloji, Müzik, Dans, Tiyatro, Film popüler programlardır.

State University of New York Suny Teknoloji Üniversite Koleji Kampusleri

Üniversite Kolej statüsünde olup Teknoloji Enstitüsü olarak uzmanlaşan okullardır. 

Suny College of Environmental Science & Forestry
esf.edu

1911 yılında kurulmuştur. 1110 öğrencisi vardır. Çevre Bilimleri, Ormancılık üzerine uzman bir okuldur.

Suny College of Technology at Farmingdale
farmingdale.edu

SUNY`nin en yeni 4 yıllık koleji ve Long Island`ın ilk devlet Koleji olan Farmingdale, New York şehir merkezinden 35 mil uzaklıktadır. 380 dönümlük alan üzerine kurulu olan kampüs, İleri Teknoloji Transferinin ve en son Bilgisayar Sistemlerinin merkezidir. Kolejde mimari mühendislik teknolojisi, Elektrik Mühendisliği Teknolojisi, Endüstri Mühendislik Teknolojisi, Otomotiv Yönetim Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgi Sistemleri ve Yönetim Teknolojisi alanlarında eğitim alınabilir. 

Fashion Institute of Technology
fitnyc.suny.edu

1944 yılında kurulmuştur. 11000 Öğrencisi vardır. Moda tasarımı, moda yönetimi, reklamcılık ve pazarlama, grafik tasarımı, kozmetik, oyuncak tasarımı, ev ürünleri tasarımı üzerine  uzmanlaşan bir okuldur.

Suny Martime College
sunymaritime.edu

1874 yılında kurulmuştur. 630 öğrencisi vardır. Denizcilik ve ulaşımı konusunda uzman bir okuldur. Programları; Marine Engineering, Naval Architecture, Marine Transportation, Marine Enviomental Sciences, Okyanus Bilimleri.

New York State College of Ceramics at Alfred University
nyscc.alfred.edu

1900 yılında kurulmuştur. 700 öğrencisi vardır. Grafik tasarımı, seramik sanatları, seramik mühendisliği, cam sanatları üzerine uzman bir okuldur.

Suny Institute of Technology at Alfred
alfredstate.edu

Allegany Dağının eteklerinde bulunan kolejde, mimar ve mühendislik teknolojileri, bilgisayar grafik ve tasarımı, bilgisayar bilgi sistemleri ve elektrik mühendislik teknolojileri alanında eğitim almak mümkündür. Koleje kabul için GPA skoru en az 75 (C+ ya da B-) ve Toefl skoruda en az 80 olmalıdır. SAT sınavı sadece lisans eğitimine başvuranlardan istenmektedir. 

Popüler Bölümler; Mimarlık, spor yönetimi, inşaat mühendisliği, bilgisayar bilgi sistemleri, veteriner teknolojileri.

Suny Institute of Technology at Canton
canton.edu

1906 yılında kurulmuştur. 2300 öğrencisi vardır. Popüler bölümler; kablosuz iletişim, veterinerlik teknolojileri, bilgisayar bilgi sistemleri, elektrik mühendisliği teknolojileri.

Suny College of Agriculture & Technology at Cobleskill
cobleskill.edu

SUNY’in Cobleskill yerleşkesinde bilgisayar, aşçılık, balıkçılık ve doğal hayat, grafik tasarımı, doğal hayat yönetimi dersleri alınabilir. Koleje kabul için not ortalamasının C ve üzeri Toefl skorunun ise 70 olması gerekmektedir. Toefl’dan 50-70 alanlar ise şartlı kabul sağlayabilirler. SAT sınavı sadece lisans eğitimine başvuranlardan istenmektedir.

Suny College of Technology at Delhi
delhi.edu

1913 yılında kurulmuştur. Golf Sporu Yönetimi, Veterinerlik Teknolojisi, Turizm ve Otelcilik, Bilgisayar, Bilgisayar yardımlı tasarım eğitimi verilir. 

Suny College of Agriculture & Technology at Morrisville
morrisville.edu

Bilgisayar Enformasyon Sistemleri, Elektrik Mühendisliği Teknolojileri, Turizm ve Otelcilik, Restaurant ve Tatil Köyü Yöneticiliği alanlarında oldukça iyi eğitim verilen SUNY’in Morrisville yerleşkesinde Koleje kabul için not ortalamasının C ve üzeri Toefl skorunun ise 70 olması gerekmektedir. Toefl’dan 60 alanlar ise şartlı kabul sağlayabilirler. SAT sınavı sadece lisans eğitimine başvuranlardan istenmektedir.

State University Health Science Center at Brooklyn
downstate.edu

1860 yılında kurulmuştur. Hemşire yetiştirme okuldur.

State University Health Science Center at Syracuse
upstate.edu

1838 yılında kurulmuştur. Medical Image, Respiratory care, Hemşirelik, Fiziksel Terapi ve Medikal Teknoloji eğitimi verilir.

State University of New York Devlet Kolejleri -Community Colleges

2 yıllık Devlet Kolejleri (Community Colleges) iki yıllık mesleki eğitim veren okullardır. Ancak iki yılın sonunda öğrenciler üniversitelerin 3. yılından üniversite lisans eğitimine başlayabilirler. 

Fulton Montgomery Community College
fmcc.suny.edu

Bilgisayar Bilimleri, Eğitim Bilimleri, İletişim ve Medya, Multi Medya


Diğer “SUNY Community Colleges”

Adirondack Community Colleges
sunyacc.edu

2 yıllık İşletme, Adli Hukuk, Hemşirelik, Bilgisayar, Radyo TV eğitimi verir. 3. yılda üniversiteye geçiş yapılır.

Broome Community Colleges
sunybroome.edu

Hemşirelik, işletme, mühendislik

Cayuga Community Colleges
cayuga-cc.edu

Telekominikasyon, hemşirelik

Clinton Community College
clintoncc.suny.edu

Hemşirelik, tıbbi laboratuvar teknolojisi, Endüstri teknolojileri

Columbia-Greene Community College
sunycgcc.edu

Adalet yüksek okulu, Hemşirelik, Otomobil Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri, Grafik Tasarımı

Dutchess Community College
sunydutchess.edu

İletişim, Hemşirelik, Bilgisayar bilimleri, Web Yönetimi

Erie Community College
ecc.edu

Adalet Yüksek Okulu, Hemşirelik, İşletme, Radyoterapi, biyomedikal teknolojisi, telekomikasyon teknolojisi, diş hekimliği teknolojisi

Finger Lakes Community College
fingerlakes.edu

Doğal Kaynaklar Kullanımı, Hemşirelik, Grafik Tasarımı, Adalet Yüksek Okulu, Spor Turizmi Yönetimi, Müzik Kayıt Teknolojisi, 

Genesee Community College
sunygenesee.cc.ny.us

Hemşirelik, Fiziksel Terapi Eğitim, Tiyatro

Herkimer County Community College
hccc.ntcnet.com

Radio/TV, Seyahat ve Turizm, Fiziksel terapi, İnternet Academy, Teknikal kominikasyon


Jamestown Community College

sunyyjcc.edu

Sosyal Bilimler, Matematik, İşletme, Bilgisayar, Polis eğitimi

Jefferson Community College
sunyjefferson.edu

Mühendislik, Hemşirelik, İşletme, Turizm ve Otelcilik, Animal Management, Paralegal

Mohawk Valley Community College
mvcc.edu

Eğitim, grafik tasarımı, hemşirelik, bilgisayar


Niagara County Community College
sunyniagara.cc.ny.us

İşletme, Bilgisayar, Animal Management, Hemşirelik

Onondaga Community College
sunyocc.edu

Bilgisayar, Müzik, Fotoğraf, Medya, Otomobil Teknolojileri, Telekomikasyon 


Schenectady County Community College
sunysccc.edu

Bilgisayar, Aşçılık, Müzik İşletmesi, Havacılık, Eğitim Bilimleri


Sullivan County Community College
sullivan.suny.edu

Aşçılık, Commercial arts, Bilgisayar, Çocuk Eğitimi, Medya, Fotoğraf


Tompkins Cortland Community College
tc3.edu

İşletme, Grafik Tasarımı, Çocuk Eğitimi, Kadın Çalışmaları, Hemşirelik, Global İletişim


Ulster County Community College
sunyulster.edu

Bilgisayar Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Matematik


Suny Empire State College
esc.edu

İşletme, Ekonomi, Toplum Bilimleri, Matematik, Teknoloji Yönetimi


State University College of Optometry
sunypt.edu

Doctor of Optometry, Vision Sciences


NYS College of Agriculture & Life Sciences
cals.cornell.edu

Hayvan Bilimleri, İletişim, Ekonomi, İşletme, Biyoloji

NYS College of Human Ecology
human.cornell.edu/admissions

İnsan Geliştirme, Biyoloji, Beslenme Bilimleri, İç Mimari


NYS College of Veterinary Medicine
vet.cornell.edu

Veterinerlik Master Programları


NYS School of Industrial & Labor Relations
ilr.cornell.edu

Çalışma Ekonomisi Okulu- İş Hukuku, Organizasyon Davranışları, İnsan Kaynakları, İş Ekonomisi, Sosyal İstatistik


Corning Community College
corning-cc.edu

İşletme , Seyahat ve Turizm


Hudson Valley Community College
hvcc.edu

Bilgisayar, Diş Sağlığı, Endüstri Teknolojileri, İşletme


Monroe Community College
monroecc.edu

İşletme, Mühendislik, Bilgisayar


Nassau Community College
sunynassau.edu

İşletme


North Country Community College
nccc.edu


Orange Country Community College
sunyorange.edu

İşletme, Bilgisayar, Mühendislik


Rockland Community College
sunyrockland.edu

İşletme, Otomotive Teknoloji


Suffolk County Community College
sunyfolk.edu

İşletme


Westchester Community College
sunywcc.edu

İşletme, İletişim ve Medya


The Suny Learining Network
sln.suny.edu/sln

İnternet üzerinden 1000 civarında online kurs vermektedir.

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım