Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
  • Yurtdışı Yaz Okulları

Standartlar Üstü Eğitim Almak İsteyenlerin Tercihi!

Teksas Üniversitesi’nin Yaz Okulu Programı Beklentilerinizin Üstüne Çıkacak!

Texas Üniversitesinde Summer Discovery

Amerika’nın Teksas Eyaletin’deki Austin şehrinin önde gelen üniversitesi; Teksas Üniversitesi dünya çapında da saygınlığa sahiptir. The World University Rankings listesine göre dünyanın en iyi 39. Üniversitesi olan Teksas Üniversitesi “Public Ivy League” okulları arasında da gösterilmektedir. Üniversitede açılan yaz okulu programları öğrencilerin standartlar üstü bir eğitim almasını garanti eder.

Teksas Üniversitesi’ndeki Yaz Okul Programları ve Eğitim Anlayışı

Bu üniversitede açılan yaz okulu programlarında ister İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeye yönelik dersler alırsınız, isterseniz okulun açtığı çok çeşitli dersler arasından kendinize en uygun olanı seçip belirli bir alana yoğunlaşırsınız.

Genel dil eğitimine odaklanan yaz okulu programlarında öğrencinin kısa sürede etkili bir gelişim göstermesi amaçlanır. Program kapsamında her öğrenci seviye belirleme sınavına tabii tutularak, en uygun sınıfa yerleştirilir. Bu seviye belirleme sınavları yaz okulu boyunca devam eder ve öğrenci ilerleyişini sınav sonuçlarına bakarak takip edebilir.

Teksas Üniversitesinde açılan “Pre-College” adlı yaz okulu programı özellikle uluslararası öğrencilerin üniversiteye başlamadan önce alacağı derslere hazırlık yapmasını sağlar. İşletme, mühendislik ve sosyal branşlarda iddialı olan okul; geniş bir yelpazede eğitim vermektedir. Öğrenciler; medya, işletme, hukuk, psikoloji, tıp, moda, spor yöneticiliği ve SAT hazırlık başlıkları altında açılan çeşitli derslerden kendileri için en uygun olanı seçebilir. 3 hafta süren ve akademik bir eğitim verilen bu programın sonunda sertifika alınır. Bu sertifika ile yabancı üniversitelere başvuru yapmak kolaylaşır.

Programlara 14-18 yaş arası öğrenciler katılabilir. Haftalık ders saatleri 20-25-28 arası değişir. Öğrenci ders yoğunluğuna kendisi karar verir. Yaz okulu programında kullanılacak materyaller ve kitaplar üniversite tarafından ücretsiz olarak tahsis edilir.

Teksas Üniversitesi Yaz Okulu Programlarında Düzenlenen Etkinlikler

Teksas Üniversitesi’ndeki yaz okulu programları, öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmesini de amaçlar. Bu sebeple okulda etkinliklere ve gezilere önem verilir. Okulun 325 dönüme yayılan kampüsünde bulunan tesisler öğrencilerin boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesini sağlar. Kampüs içinde; basketbol, hentbol, voleybol, squash kortları bulunur. Bunun yanı sıra kardiyo, ağırlık ve cycling antrenmanı yapılacak stüdyolar vardır. Okulun çatısında bulunan yüzme havuzunda şehir manzarasını izleyerek yüzme imkânı bulunur. Kampüs içinde düzenlenen karaoke geceleri öğrencilerin keyifli anlar yaşamasını sağlar. Kampüsteki özel tiyatro salonunda film akşamları düzenlenir. Bunlar sadece kampüs alanında yapılabilecek aktivitelerdir.

Okulun açtığı yaz okulu programlarında gezilerde önemli bir yer tutuyor. Geziler öğrencilerin Amerika’yı yakından tanımasını ve yerli halkla iletişim kurup, İngilizce pratiği yapmasına imkân veriyor. Blazer Park, Austin Park, San Antonia, Schitter Water Park, Six Flags, Texas müzeleri ve nehir gezileri program boyunca gidilecek yerlerden bazıları. Tüm bu gezilerin okul fiyatının içine dahil olması öğrencileri ekstra masraftan kurtardığından cazip oluyor…

Okul; Austin-Bergstrom Havalimanı’ndan 20 dakika uzaklıktadır. Arzu eden öğrenciler için havalimanı karşılaması yapılmaktadır.

Konaklama

Öğrenciler; 325 dönümlük bir alana yayılan kampüsün içinde yer alan yurtlarda konaklar. Odalar 3-4 kişiliktir. Odaların özel banyosu, mutfağı, oturma odası bulunur. Her odada büyük boy yatak vardır. Odalar öğrencilerin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Yurtta kablosuz internet, spor salonu, oyun odası, televizyon odası, çamaşırhane ve yüzme havuzu bulunur. Bu imkanlar sayesinde öğrenciler konforlu bir konaklama deneyimi yaşar. Yurt konaklamasına 2 öğün yemek dahildir. Kampüs içinde yer alan yemekhanelerde yemek kartlarını kullanarak 2 öğün yemek alabilirler.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım