Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Stafford House | Arsenal Futbol Okulu

Stafford House | Arsenal Futbol Okulu

Londra Uxbridge ve Oakham lokasyonlarında verilen Arsenal Futbol Kampı sadece erkek öğrenciler içindir. Öğrenciler programın başladığı ilk gün seviye belirleme sınavına girmektedir. Dil seviyelerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Program haftada 15 saatten fazla genel İngilizce ve 20 saat futbol eğitimi içerir. Futbol eğitimi Arsenal futbol kulübünün profesyonel eğitmenleri tarafından verilir. Genel İngilizce dersleri de futbol terminolojisi ve temel futbol terimlerini kapsar.

Eğitim Programları

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Spor Yaz Okulu

Yurtdışı spor yaz okullarında öğrenciler dil eğitimlerini alırken programa özel olarak hazırlanmış spor branşlarına ait derslere ve aktivitelere katılırlar. Futbol, voleybol, tennis, binicilik, okçuluk gibi bir çok farklı spor dalına ait programları yurtdışı yaz okullarında bulmanız mümkün.

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10-17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Haftada 20 saat fubol

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler kampüs içindeki modern yurtlarda konaklar. Her yurt binasında 16-20 oda mevcuttur. Odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Bozuk parayla çalışan çamaşırhane hizmeti vardır. Yurt, yemekhane ve sınıflara kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Aktiviteler

Disko, film gecesi, yetenek şovu, karaoke, video izleme, yüzme, golf 

Geziler

Emirates Stadyumu, Oxford, Bath, Londra, Cheltenham, Gloucester, Cirencester, Worcester, Malvern, Hereford, Opsiyonel, Cardiff, Salisbury ve Stonehenge, Srtatford-upon-Avon, Londra, Alton Towers 

Lokasyon

Okul, Londra Uxbridge ve Oakham olmak üzere iki lokasyonda gerçekleşmektedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 25 Haziran – 6 Ağustos (Londra Uxbridge)

  • 2 Temmuz – 30 Haziran (Oakham)

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra ücretler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım