Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

St. Giles | University of British Columbia

St. Giles | University of British Columbia

1908 de kurulan University of British Columbia (UBC) akademik üstünlük açısından küresel bir üne sahip olup Kanada’da 3. dünya çapında da 40. sıradadır.  Geniş ve yeşillikler içindeki kampüsüyle Kanada’nın en çok öğrenci barındıran üniversitesidir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 10-18

Dersler haftalık 20  saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler tek ya da iki kişilik odaları olan yurtlarda kalırlar. Banyo paylaşımlıdır.

Aktiviteler

Spor seçenekleri (yüzme, masa tenisi, basketbol, futbol) , film geceleri, çöpçü avı, alışveriş, karaoke gecesi, öğrenci diskoları ve bowling gibi diğer etkinlikler de dahil olmak üzere tam ve çeşitli öğleden sonra ve akşam etkinlik programı 

Geziler: Vancouver Şehir Turları, Stanley Park, Vancouver Akvaryumu, Grouse Dağı and Capilano Suspension Köprüsü


Bilmeniz Gerekenler

Öğrenciler programda haftada 20 ders alırlar. Pazartesiden cumaya kadar tüm öğrenciler sabahları genel ingilizce eğitimi alırlar. Haftada iki tam, iki de yarım gün çeşitli geziler düzenlenir.

Lokasyon

Okul Kanada’da Vancouver şehirlerinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 -22 Temmuz arası

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım