Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Sprachcaffe | Nice Fransa

Sprachcaffe | Nice Fransa

Yaz aylarında, Fransa’nın Nice şehrinin harika havası ve kumsallarının tadını çıkarın. Yelkencilik, yüzme, dalış gibi su sporları ile eğlenceli vakit geçirin. Dilerseniz kumsalda vakit geçirmek dışında birçok müzeyi gezebilir, Cous Saley’da alışveriş yapabilir, Nice’nin dar sokaklarında gezebilir, dünyaca ünlü kişilerin ziyaret yeri olan Promenade das Anglais’a doğru birçok kafe ya da bistroda vakit geçirebilirsiniz.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 15-18

Dersler haftalık 15 / 20  saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Okul yurdunda diğer öğrencilerle birlikte çift kişilik odada konaklayabilir yâda aile yanında çift kişilik odalarda kalabilirsiniz. Yurt binası kumsaldan ve okuldan 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve tam pansiyondur. 

Aktiviteler

Plaj voleybolu, bowling, açık hava sineması, öğrenci partileri Geziler: Grasse, Eze Village, St. Paul de Vence, Cannes, Monaco, Antibes.

Bilmeniz Gerekenler

Programda hafta da 20 derslik Fransızca eğitimi verilir. İsteğe bağlı ekstra yoğun haftada 30 ders Fransızca eğitimi alınabilir.

Lokasyon

Okul, Fransa Nice’da yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 11 Haziran - 27 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım