Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

SKOLA | Londra

SKOLA | Londra

Bu program yaz ayları süresince yaşlarına göre Regent Park, Wyndham Place, Hyde Park ve Gloucester Gate merkezinde sunulur ve okullar birbirlerine 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. Program tamamıyle öğrencinin yaşına göre değişiklik gösterir. Ders içeriği sadece genel İngilizce değildir, yaşlara göre sanat, matematik gibi dersler de verilir. 6-17 yaş arasındaki öğrencilerin programları sabah 9’da başlar 16:40’ta biter. Yetişkinler isterse bu arada ders alabilir. 15 saatlik yetişkin kursu sabah 10’da başlar 13:15’te biter. Bu durum ailelere çocuklarını okula bırakmak ve okuldan almak için zaman sağlar.

Eğitim Programları

Aile Yaz Okulu

Bu programa aileler çocukları ile katılır. Çocuklar dil eğitimi alırken aileler de dilerlerse dil eğitimi derslerine katılabilir ya da bu zamanı bulundukları şehri keşfederek gezi yada alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Çocukları ile de ortak zaman geçirebilirler.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler 6-17 yaş arası  Dersler haftalık 15,20,30 saat olarak değişir. Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri İsteğe göre ailenin çocuklarla beraber kalabileceği okuldaki konaklama da yer ayarlanır. İstenildiği taktirde ev kiralanabilir. İsteyen velilere evden okula günlük servis hizmeti sunulur. 

Aktiviteler Harry Potter turu, sinema, çeşitli spor ve sanat aktiviteler  Geziler: London Eye, Covent Garden, British Museum, Science Museum, National Gallery, Madame Tussauds, Buchingham Placae, Brighton, Warwich Castle 


Lokasyon

Okul, Londra’nın merkezinde Regent Park, Wyndham Place, Hyde Park ve Gloucester Gate yürüme mesafesinde.

Başlangıç Tarihleri

  • 5 Haziran 26 Ağustos arası her hafta.

Ekstra Hizmetler

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım