Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Sheridan College

Sheridan College

Kanada sertifika programı açan okullar arasında en beğenilenlerden biri Sheridan College’dir. Kanada’nın başarılı grafiğe sahip devlet okulları arasında olan Sheridan College bugüne kadar 110 binin üzerinde mezun vermiştir. Kanada’nın Ontario Eyaleti’ndeki 3 farklı kampüste eğitim veren Sheridan College’ın 25 bine yakın öğrencisi bulunmaktadır. Sheridan Canada’nın kampüsleri Oakville, Mississauga ve Brampton şehirlerindedir. Trafalgar, Davis ve Hazel McCallion Kampüslerinde eğitim sunan okul; 100’den fazla ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.


Yurtdışı sertifika programları konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan Sheridan College sertifika programı çeşitliliği konusunda oldukça güçlüdür. Sheridan College sertifika ve diploma programları sanattan ticarete, sağlıktan teknolojiye kadar uzanmaktadır. Sheridan College özellikle sanat alanında ön plana çıkar. Kanada Sheridan College’in Trafalgar Kampüsü ülkenin en büyük sanat okuludur. Bu alanda eğitim almak isteyenlerin Kanada’nın en büyük sanat okulunu seçmesi önemli bir fark yaratacaktır. Okulun Emmy adayı 71, Oscar adayı 19 öğrencisi bulunmaktadır.


Sheridan Canada devlet okulu olduğu için Kanada’da oturum ve çalışma izni almak isteyenlerin başvurabileceği bir okuldur. Kanada göçmenlik yasaları gereği öğrencilerin mezuniyet sonrası Kanada’da oturum ve çalışma izni alabilmesi için devlet okullarında ya da özel anlaşmalı okullarda eğitim alması gereklidir. Sheridan College sertifika ve diploma programlarında eğitim alanlar kanun gereği doğru olan adımı atmış olur. Öğrencilerin alacakları Kanada’da oturum ve çalışma izin süreleri aldıkları eğitime göre farklılık gösterir. Bu noktada en doğru bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından alabilirsiniz.


Sheridan College’ın Kanada üniversiteleriyle iş birlikleri de vardır. Öğrenciler yurtdışı sertifika ve diploma programlarını tamamladıktan sonra Sheridan Canada’da aldıkları dersleri üniversiteye devam ederken saydırabilir.


Sheridan College sertifika ve diploma programları; Advertising, Account Management, Business Analysis and Process Management, Digital Product Design, Game Development, Advanced Programming, Game Level Design, Teaching English to Speakers of Other Languages gibi alanlarda açılmaktadır.


Sheridan College Sertifika ve Diploma Programları

Sheridan College sertifika ve diploma programları Kanadalı gençlerin olduğu kadar uluslararası öğrencilerin de ilgisini çekmektedir. Sheridan Canada kampüslerinde; uluslararası öğrenciler Kanadalı öğrencilerle bir arada eğitim alabilirler. Bu da kültürel etkileşimin üst düzeye çıkmasını sağlar. Özellikle Kanada’da gelecek planlayanlar; Kanada halkının kültürüne hâkim olmak için gözlem yapma fırsatı bulur.


Sheridan College’ın her zaman yükselen bir grafiği olmuştur. 2022 Kanada Sheridan College’ın başarı grafiğinde zirve yaptığı yıldır. Bugüne kadar 175 bin mezuna sahip olan Sheridan Canada 2022’de bu sayıyı yukarılara taşımaya hazırlanmaktadır.


Sheridan College bünyesinde 5 fakülte bulunur. Bunlar Animation- Arts and Design, Applied Science and Technology, Applied Health and Community Studies, Humanities and Social Science ve Pilon School of Business’dir. Okul özellikle sanat konusunda ön plana çıkmaktadır. Sheridan College’ın Trafalgar Kampüsü içerisinde Kanada’nın en büyük sanat fakültesi yer almaktadır.


Co-op çalışmalara uygun olan okul öğrencilerini iş bulabilmeleri adına en iyi şekilde yönlendirmektedir. Sheridan Canada uygulamalı çalışmalara önem vermektedir.


Programa Kimler Katılmalıdır

Sheridan College sertifika programlarına özellikle yaratıcılığı yüksek kişilerin başvurmasını öneririz. Örneğin oyun tasarımıyla, dijital ürün geliştirmeyle, oyun geliştirmeyle ilgili kişiler aradıkları bu sınırlı bölümleri Sheridan College’da bulabilecektir.


Sheridan College devlet okulu olduğundan Kanada’da oturum ve çalışma izni almak isteyenler bu okulu tercih edebilir. Kanada göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyenlerin devlet okulunda eğitim alması onların yararına olmaktadır. Sheridan College sertifika programları 1 yıl ya da 2 yıllık olmaktadır. İki farklı sürede eğitim alanlar için farklı sürelerde oturum ve çalışma izni verilmektedir. Genellikle 1 yıllık eğitime katılanlar mezuniyetlerinin ardından 1 yıl, 2 yıllık eğitime katılanlar eğitimlerinin ardından 3 yıl oturum ve çalışma izni alabilmektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.


Sheridan College uluslararası öğrencilerin olduğu kadar Kanadalı öğrencilerin de tercih ettiği bir okuldur. Kanadalı öğrencilerle aynı sınıflarda eğitim almak, onların kültürlerini daha yakından tanımak isteyenler Sheridan Canada’yı tercih edebilir.

Neden Sheridan College Kanada

Problem çözme ve yaratıcı düşünmenin günümüz iş dünyasında aranan en önemli özellikler olduğunu söyleyen Sheridan College; öğrencilerini bu açılardan en iyi noktaya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sheridan College’ın göze çarpan özelliklerinden biri bu okulun ruhunun olmasıdır. Öğrenciler ve eğitmenler arasında güçlü bir bağ vardır. Hemen hemen her öğrenci; Sheridan Colelge’daki atmosferin, eğitmenlerin ve arkadaşlarının onları hep bir adım daha iyiye taşımaya cesaretlendirdiğini belirtmiştir. Okul, öğrenci ve eğitmen bağları güçlüdür.

Yurtdışı sertifika programlarından hangisine katılacağına karar veremeyen öğrenciler için okul online bir test sunmaktadır. Bu testi çözdükten sonra öğrenci hangi alana daha yatkın olduğunu görmektedir. Sheridan Canada öğrencilerine programlara başlamadan önce yol göstermeye başlamaktadır.

Sheridan College’dan mezun olan öğrencilerin %84’ünün hızlıca iş bulabilmesi kariyer yolunda planları olanların ilgisini çekecektir.


Lokasyon

Sheridan College Kanada’nın Ontario Eyaleti’nde bulunmaktadır. Okulun bu eyaletin 3 şehrinde kampüsü bulunmaktadır. Brampton’da Davis kampüsü, Mississauga’da Hazel McCallion kampüsü ve Oakville’de Trafalgar kampüsünde Kanadalı ve uluslararası öğrencilerini ağırlamaktadır.


Kampüsler Oakville, Mississauga ve Toronto’ya yakın mesafelerdedir. Yaklaşık yarım saat, bir saatlik uzaklıklar içinde yer almaktadırlar.

Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarına katılmayı kafama koyduğumda derin bir araştırmaya giriştim. Üniversite kampüsünün havasını solumak istediğimden Sheridan College’ı tercih ettim. Sheridan College fiyatları da Sheridan Canada’yı seçmem de etkili oldu.

Ali Ay Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Yurtdışında eğitim almak hep hayalimdi. Yurtdışında üniversite ve yüksek gibi uzun soluklu eğitimler için hem bütçem hem zamanım uygun değildi. Bu yüzden yurtdışı sertifika ve diploma programlarına katılmayı tercih ettim. Kariyerime çok büyük faydası oldu evet ama ben bu okulda aile kazandı. Eğitmenlerinden arkadaşlarıma kadar hepsi çok destekleyiciydi.


Eylül Timur Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Sheridan College sertifika programlarına katılmam çok işime yaradı. Türkiye’ye döndüğümde iş ararken yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimim çok işime yaradı. Zaten iyi olan İngilizce seviyem de eğitimlerle çok daha yükseldi, ekstra dil kursunda iş İngilizcesi almama gerek kalmadı.


Azra Gökalp Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım