Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

RMIT University

RMIT University – RMIT Üniversitesi

1887’de kişisel becerilere teoriye dönüştürme amacıyla kurulan RMIT Üniversitesi, yaklaşık 98.000 öğrenciyi ağırlıyor. İşletme, tasarım ve teknoloji alanlarında geleceğin liderlerini yetiştirmeye odaklanan üniversitenin mezunları dünya devi markalardaki çalışmalarıyla bilinmektedir. Dünya devi markalarla ortaklıkları olan üniversite; öğrencilerine araştırma odaklı bir eğitim sunuyor ve alanında uzman isimlerinin aldığı ödülleri ile birçok eğitim kurumu arasında öne çıkıyor.

RMIT Üniversitesi Başvuru Zamanı

RMIT Üniversitesi’nde, modern ve geleneksel metotlar eşliğinde eğitim alarak rakiplerinden sıyrılmak isteyen öğrencilerin, 1 Mayıs’a kadar başvurularını yapması gerekiyor.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Özellikle yabancı öğrencilere konaklama fırsatları sunmak üzere üniversite yakınlarında yurt benzeri konutlar inşa eden tesislerle ortaklığı bulunan RMIT Üniversitesi; ortak kullanımlı konutları makul fiyatlarla öğrencilerine sunuyor. Başarıya yönelik burs fırsatları bulunan ve öğrencilere eğitim boyunca staj fırsatları sunan RMIT Üniversitesi; kişisel gelişimine önem veren öğrencilerine sunduğu öğrenci kulüpleri ile öne çıkıyor. Fitness merkezleri, danışmanlık birimleri, restoranları, kütüphaneleri, restoranları ve sağlık birimleri ile öğrencilerinin şehir hayatına karışmadan üniversite içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan RMIT Üniversitesi, yabancı öğrencilere danışmanlık da sunuyor.

RMIT Üniversitesi Bölümleri

Architecture and Urban Design

Business IT and Logistics

Economics, Finance and Marketing

Engineering

Fashion and Textiles

Global, Urban and Social Studies
Graduate School of Business and Law
Management
Property, Construction and Project Management

Lokasyon

RMIT Üniversitesi Avustralya’nın Melbourne bölgesinde bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım