Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Oxford Royal Academy

Oxford Royal Academy

Oxford Royale Academy summer schoolda  birçok spesifik akademik alanda Oxford Üniversite’si kolejlerinde eğitim vermektedir. Okulda İngiltere’nin en iyi üniversitelerinde çalışan, yetenekli eğitmenler tarafından eğitim verilmektedir. Öğrenciler 16 alan dersi arasında sabah ve öğleden sonra birer ders seçip 2 hafta boyunca eğitim alır. Öğleden sonraları da bir workshop takip ederler. Alan dersleri arasında Creative Writing, Economics and Management, Environmental Science, Experimental Psychology, Human Biology, Human Geography, Mathematics, Modern History, Pyhsics and Chemistry, Politics and International Relations, Acting ans performance Skills, Business Challenge, Essay Writing Skills, Leadership and Teambuilding, Public Speaking and Debate, Scenes of Oxford: Sketching and Photography dersleri bulunmaktadır.

Eğitim Programları

Aile Yaz Okulu

Bu programa aileler çocukları ile katılır. Çocuklar dil eğitimi alırken aileler de dilerlerse dil eğitimi derslerine katılabilir ya da bu zamanı bulundukları şehri keşfederek gezi yada alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Çocukları ile de ortak zaman geçirebilirler.

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Sanat Yaz Okulları

Yurtdışında prestijli Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim almak için nitelikli portfolyo oluşturmak yada yetenek sınavlarını geçmeniz gerekmektedir. Yurtdışı Sanat Yaz Okulları üniversite kampüslerinde bu alanlara hazırlık ve pratik imkanını öğrenciye sunmaktadır. 

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Spor Yaz Okulu

Yurtdışı spor yaz okullarında öğrenciler dil eğitimlerini alırken programa özel olarak hazırlanmış spor branşlarına ait derslere ve aktivitelere katılırlar. Futbol, voleybol, tennis, binicilik, okçuluk gibi bir çok farklı spor dalına ait programları yurtdışı yaz okullarında bulmanız mümkün.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler
Programa katılım yaş aralığı: 13-15 ya da  16-18 ‘dir.
Haftalık ders saati: 20’dir
Ayrıca maksimum sınıf mevcudu: 15’dir.

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler Oxford Üniversitesi Koleji’nin tek kişilik ya da paylaşımlı odaları olan yurtlarında kalır. Konaklama tam pansiyondur.

Aktiviteler
Kriket, Tenis, Yüzme, Oxford Üniversitesi ve müze ziyaretleri, dans ve müzik, punting. Geziler: Londra, Oxford, Costwold Wildlife Park, Bleinheim Palace.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Oxford şehrinde Oxford Üniversitesi kampüslerinde eğitim vermektedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 Temmuz

  • 15 Temmuz

  • 29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım