Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

OHC – Sol Camps | Stratford-upon-Avon

OHC – Sol Camps | Stratford-upon-Avon

Oxford House College’ın yaz okulları Sol Camp bünyesidedir. Solcamps Stratford-upon-Avon kampüsünde bulunan okulda öğrenciler İngilizce öğrenirken çeşitli etkinliklere ve gezilere de katılacak, İngiliz ev sahibi ailelerin yanında konaklayarak; İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı yakalayacak.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

11-17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler toplu taşıma araçlarıyla ve şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Wychwood Yatılı Okulu’nun kampüsündeki maksimum 4 kişilik odalarda kalır. Kampüste 7 gün 24 saat Sol Camps personeli ve kampüs güvenliği bulunmaktadır.

Aktiviteler

Müze, şehir merkezi, alışveriş gibi turistik mekanlara ziyaret, üniversite personeliyle röportaj yapma, hayır etkinliklerine katılma, drama gösterisi, film gecesi, spor yarışması, hazine avı 

Geziler: Warwick Castle, Christchurch College, Harry Potter Dining Hall, London Sights, Bath Tour


Bilmeniz Gerekenler

Children & Teenage Adventure Program: Programda haftada 20 ders İngilizce eğitim verilmektedir. Her ders 50 dakikadır. İngilizce dersleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleşir. Perşembe ve Pazar günleri tatildir. Öğrencilerin seviyelerine göre 5 ayrı sınıf ayarlanır. Her Pazartesi öğrencilere seviye belirleme sınavı yapılır. Haftanın ilk 3 günü gramer, listening, speaking, reading ve writing ağırlıklıdır. 4.ders günün içeriği İngilizce dilinin pratik yönüne odaklanır. Sanat ve Drama, Gazetecilik, Test hazırlıkları vb. konular işlenir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Oxford şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 6 Ağustos

  • 16 Temmuz, 23 Temmuz, 30 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım