Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

OHC – Sol Camps | Oxford

OHC – Sol Camps | Oxford

Oxford oldukça sofistike, güvenli, orta-sınıf bir İngiliz şehridir. Oxford House College’ın yaz okulları Sol Camp bünyesindedir. Children & Teenage Adventure Program’ına Wychwood Boarding School ev sahipliği yapmaktadır. Program, 11-17 yaş arasındaki öğrencilerin öğrenirken eğlenme, gezme ve yeni arkadaşlar edinmesini esas almaktadır.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Bilmeniz Gerekenler

Children & Teenage Adventure Program: Programda haftada 20 saat İngilizce eğitimi verilmektedir. Dersler hafta içi olur, cumartesi günleri tam günlük geziler düzenlenir. Öğrenciler ilk gün seviye tespit sınavı olur ve 3 farklı seviyeden birine ait sınıfa yerleşir. Sınıflar öğrencilerin seviye, yaş ve uyruklarına göre oluşturulur. Dersler dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeye yöneliktir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Oxford şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 Temmuz, 8 Temmuz

  • 15 Temmuz, 22 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım