Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

OHC – Sol Camps | Miami

OHC – Sol Camps | Miami

Amerika’nin en popüler turistik merkezlerinden biri olan Miami, yazın veliler ve çocukların hem tatil yapacakları hem de İngilizcelerini geliştirebilecekleri bir şehirdir. Öğrenciler haftada 20 ders yaklaşık 15 saat İngilizce eğitimi alırlar, seviye ve yaşlarına göre sınıflara ayrılırlar. Dersler dışında öğleden sonra aktivite programında sanat gibi ekstra beceri dersleri de sunulur. Aileler ise isteğe bağlı olarak aynı okulda kendi yaşlarına ve seviyelerine göre haftada 20 ders sabahları derse katılabilirler.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 7-15

Dersler haftalık 15  saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

İsteğe göre okul tarafından aile yanı konaklama ayarlanabilir ya da okulun sunmuş olduğu hostel ve otellerde de konaklama yapılabilir.

Aktiviteler

Yüzme, futbol, basketbol, voleybol, film gecesi 

Geziler: Müzeler, Miami sahili, Flamindo Park, hayvanat bahçesi, akvaryum

Lokasyon

Okul Miami şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 18 Haziran – 6 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım