Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Northeastern University London

Northeastern University London Hakkında

Northeastern University London Hakkında

Northeastern University London 2011 yılında New College of the Humanities ismiyle Londra’da kuruldu. 2019 yılında, Northeastern Üniversite grubuna dahil oldu. Northeastern University London, bir Amerikan eğitim grubuna dahil olmasına rağmen akademik bağımsızlığı korumaktadır.

Northeastern University London, İngilizce ve Hukuk eğitimlerinde Londra'da kalite açısından ilk sırada yer almaktadır. Sanat Tarihi, Ekonomi, Tarih, Felsefe ve Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler alanlarında Londra’da eğitim veren üniversiteler listesinde en üstlerde yer almaktadır. Northeastern University London, belirtilen alanlarda, Russell Group üniversitelerinden daha iyi eğitim kalitesi sunmaktadır.

Northeastern University London Lisans öğrencilerine 1 dönem Semester Abroad imkanı sunmaktadır. Lisans eğitiminin 2. yılının, 2. döneminde öğrenciler Northeastern Üniversitesinin diğer kampüslerinde 1 dönem eğitim alabilirler. Semester Abroad seçeneği toplam eğitim süresini uzatmamaktadır. Öğrenciler Londra’ya döndükleri zaman direk 3. Sınıftan devam ederler. Ayrıca Semester Abroad, için ekstra bir ücret ödenmesine gerek yoktur.


Neden Northeastern University London

Northeastern University London’un en çok tercih edilme sebeplerinden birisi, çok fazla bölüm, çok fazla öğrenci, standart kalitede eğitim zihniyetinden uzak olmasıdır. Northeastern University London, az bölüm, az öğrenci ve çok yüksek kalitede eğitim zihniyetini benimsemiştir. 

National Student Survey anketi İngiliz üniversiteleri arasında öğrenci memnuniyeti, eğitim kalitesi, öğrenim olanakları, akademi destek, gibi alanlarda yarım milyon öğrenci ile yapılan önemli bir ankettir. Anket sonucuna göre, Tüm İngiliz Üniversitelerinin ortalaması %82 iken, Northeastern University London yapılan değerlendirmede %95 alarak diğer Üniversitelere göre %13 daha başarılı olmuştur. Ayrıca Northeastern University London, İngiltere’nin en büyük üniversite grubu olan Russell Group’u %8 ile geçmiştir.


Northeastern University London Dünya Başarı Sıralamaları

Northeastern University London Dünya Başarı Sıralamaları 

Northeastern University London, Northeastern Üniversite grubunun İngiltere’de bulunan koludur. Northeastern Üniversitesi, tüm Amerikan üniversiteleri arasında yapılan sıralamada 44. Sırada yer almaktadır. Northeastern Üniversite grubunun Amerika’da, Arlington, Boston, Charlotte, Miami, Oakland, Silicon Valley ve Seattle; Kanada’da ise Toronto ve Vancouver kampüsleri bulunmaktadır


Northeastern University London Öğrenci Sayıları

Northeastern University London, bulunduğumuz eğitim öğretim yılında 500 öğrenciye eğitim vermektedir. Bu öğrencilerin 300 kadarı lisans öğrencilerinden oluşmaktadır. 200 kadarı ise yüksek lisans öğrencileridir.

Northeastern University London Sosyal Olanakları

Northeastern University London kampüsü toplam 38.000 Metrekarelik bir alanı kapsamaktadır. Northeastern University London kampüsünde 14 sınıf, 7 eğitim odası, kütüphane, seminer alanı gibi alanlar sunmaktadır. Sınıflar 18 ila 80 kişilik kapasitelere sahiptir.

Northeastern University London’da 20 den fazla öğrenci kulübü ve topluluğu ve 4 adet spor kulübü bulunmaktadır. Öğrenciler tarafından The Waterfront adında bir gazete çıkarılmaktadır. Ayrıca öğrenci birtliği NCHSU adında bir bar işletmektedir. Öğrenciler, öğrenci birliğinin sunduğu kulüp ve topluluklara katılıp sosyalleşebilirler.

Northeastern University London, London Şehir ve Bölge Hakkkında

St Katharine Docks'un merkezinde konumlanan Northeastern University London, Tower of London'a ve Tower Bridge'e sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.
Northeastern University London’un konumu öğrenciler tarafından tercih edilme sebeplerinden biridir. Londra birçok küresel şirkete ev sahipliği yaptığından öğrencilere birçok staj ve iş imkanı sunmaktadır. Northeastern University London öğrencileri eğitim alırken ve mezun olduktan sonra bu küresel şirketlerde iş bulabilmektedir.

Londra ayrıca bir kültür ve turizm başkentidir. Northeastern University London öğrencileri, Big Ben, Buckingham Palace, Tower Bridge, British Museum, London Eye, National Gallery, Hyde Park, Madame Tussauds, Tate Modern, Westminister Abbey gibi kültürel çekim merkezlerinden faydalanabilirler.

 Londra, canlı gece hayatı, konserler ve tiyatrolarla ünlüdür. West End bölgesindeki tiyatrolarda, öğrenciler dünya çapında ünlü müzikaller ve oyunları izleyebilir. Öğrenciler, O2 Arena’da, dünyaca ünlü müzisyenleri ve grupları canlı olarak dinleyebilir. Londra şehri her zevke ve bütçeye uygun eğlence mekanı barındıran büyük bir eğlence merkezidir. Ayrıca Londra, birçok dünya mutfağının bulunabileceği bir şehirdir. Öğrenciler Türk mutfağından, Çin mutfağına kadar birçok restoranda yemek yiyebilir. 

Öğrenciler şehrin neresinde kalırsa kalsın, Londra’nın sahip olduğu güçlü toplu taşıma altyapısı ile çok kısa sürede istedikleri yere gidebilirler. Londra, dünyanın en eski ve en büyük metro ağına sahiptir. Northeastern University London öğrencileri metro sayesinde hızlıca üniversiteye gelebilirler.


Devamını Oku

Northeastern University London Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

Northeastern University London Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

Northeastern University London lisans bölümleri için Türk öğrencilerin normalde hazırlık eğitimi almış olmaları gereklidir. Ancak Lise diploması 80/100 olan öğrenciler hazırlık programına ihtiyaç duymadan doğrudan 1. Sınıftan eğitime başlayabilmektedir.

Northeastern University London yüksek lisans bölümleri için minimum Upper second-class(60-70%) gereklidir. 

Lisans ve yüksek lisans dil gereksinimi olarak ise IELTS 6.5 veya TOEFL 90 gereklidir.


Northeastern University London Popüler Bölümleri

Northeastern University London az bölüm, az öğrenci, yüksek kaliteli eğitim anlayışını benimsemiş bir eğitim kurumudur.

En çok talep gören Lisans Bölümleri

Northeastern University London lisans bölümleri 3 yıl sürmektedir. Tüm lisans bölümleri eylül ayında başlamaktadır. Semester Abroad seçeneği ile öğrenciler ikinci yıllarının, ikinci eğitim dönemini Northeastern Üniversitesinin diğer kampüslerinde alabilirler.

Northeastern University London Popüler Lisans Bölümleri: 

 • Data Science

 • Business

 • Economics

 • Computer Science & Business

 • Psychology

 • Law

 • Politics & Data Science

 • Philosophy & Computer Science

 • Politics & International Relations

 • English


En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri 

Northeastern University London master bölümleri 1 yıl sürmektedir. Eğitimler genellikle eylül ayında başlamaktadır ancak bazı programlar eylül ayına ek olarak ocak ayında da başlayabilmektedir.

Northeastern University London Popüler Master Bölümleri: 

 • Responsible Artificial IntelligenceBusiness

 • Digital Politics & Sustainable Development

 • Philosophy and Artificial Intelligence

 • Computer Science (Software Development)

 • Artificial Intelligence & Data Science

 • PhilosophyNortheastern University London PHD Programları

Northeastern University London PhD programı sunmamaktadır. Northeastern University Boston, Seattle ve Charlotte kampüslerinde PhD programları bulunmaktadır.

Northeastern University London Online, Uzaktan Eğitimler

Northeastern University London, 1 lisans ve 1 yüksek lisans programıyla online eğitimler vermektedir. Applied Digital & Technology Solutions lisans programı 3 yıl sürmektedir. Haftalık 8 ila 10 saat arasında bir eğitim programı bulunmaktadır. Dil yeterliliği olarak IELTS 6.5 gereklidir. Yıllık ücret ise 9.250 sterlindir.

Master of Laws (LLM) Online programı ise 1 yıl sürmektedir. Northeastern University Amerika tarafından verilmektedir. Program ücreti ise 34.000 dolardır.


Devamını Oku

Northeastern University London İş ve Burs Olanakları

Northeastern University London İş Olanakları

Northeastern University London öğrencilerinin mezuniyet sonrası istihdamı konusuna çok önem vermektedir. Bu nedenle bünyesinde aktif görev alan bir kariyer destek ekibi bulundurur. Öğrenciler ilk yıllarından itibaren bu ekiple yakından çalışma imkanı bulurlar. Kariyer destek ekibi öğrencilere, ilk iş başvurusu anından, son mülakata kadar nasıl davranılacağı, kendilerini nasıl daha iyi anlatabileceklerine dair eğitimler vermektedir. Bunların yanında kariyer planlarını oluşturma konusunda da yol göstermektedir. Ayrıca kariyer planlamasıyla ilgili dersler de verilmektedir.

Northeastern University, dünyanın dört bir tarafından 3000  global firmanın kayıtlı olduğu bir iş bulma platformuna sahiptir. Northeastern University London öğrencileri bu platform üzerinden kolaylıkla iş bulma imkanına sahiptir. Graduate Outcomes 2022'ye göre. Üniversitenin mezunlarının %94'ü mezun olduktan sonra 15 ay içerisinde iş bulmaktadır. Ayrıca vize sahibi Türk öğrenciler, çalışma hakkı da aldıkları için, eğitim alırken bir yandan da part-time işlerde çalışabilirler.

Northeastern University London Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

Northeastern University London Lisans Ücretleri: 21.000 £- 25.000 £

Northeastern University London Yüksek Lisans Ücretleri: 14.000 £- 23.000 £

*Fiyatları diğer üniversiteler ile karşılaştırmak ve bölüm bazlı fiyat bilgisi almak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz. apply.yurtdisiuniversiteler.com

Northeastern University Burs olanakları: Lisans bölümleri için uluslararası öğrencilere özel 1000 sterline kadar burs imkanı bulunmaktadır. Bu burs, ilk seneden itibaren başlar, devam eden ikinci ve üçüncü yılda da 2:1 başarı oranını tutturulursa, burs aynı şekilde devam eder. Computer Science yüksek lisans bölümü için 3500 sterlin, Digital Politics & Sustainable Development ve Responsible Artificial Intelligence yüsek lisans bölümleri için 3000 sterlin burs imkanı bulunmaktadır.


Northeastern University London Konaklama Seçenekleri

Northeastern University London Konaklama Seçenekleri

Northeastern University London’ın kendisine ait yurt binaları bulunmamaktadır. Ancak bölgedeki özel öğrenci yurtları ile yaptığı anlaşmalar ile öğrencilerine indirimli yurt hizmeti sağlamaktadır. Bu yurtlar, her katta wifi, çift kişilik yatak, çalışma masaları, ortak çamaşır hane, 7/24 güvenlik gibi hizmetler sunmaktadır. Bu yurt binaları, Northeastern University London kampüsüne 15-20 dakika yürüme mesafesindedir. Yurt binaları yüksek katlı oldukları için, öğrencilere muazzam bir Londra manzarası sunmaktadırlar. IQ Aldgate diğer yurtlardan farklı olarak ücretsiz spor salonu ve sinema odası gibi hizmetler sunmaktadır. Londra büyük bir şehir olduğu için öğrenciler kendi bütçelerine uygun oda kiralama gibi hizmetlerden faydalanabilirler.
Northeastern University London Yurt Fiyatları

Yurt fiyatları odaların sunduğu imkanlara, odaların büyüklüklerine göre değişmektedir.

IQ Aldgate

Chapter Spitalfields 

Gold Studio Premium: 420£

Studio: 454£ ile 579£ arası

Diamond Studio Plus: 541£

En suite Silver: 514£ arası

Gold Studio Deluxe: 445£

Apartment: 399£ ile 484£ arası

Platinum Studio Premium: 471£

Private Apartment:650£ ile 1050£ arası 

Silver Studio Premium: 409£


Twin Room(paylaşımlı oda): 341£


Bronze Studio: 359£

Belirtilen fiyatlar 1 haftalık fiyatlardır.

Bronze Studio Plus: 374£

48-51 haftalık kontrat yapılması gereklidir. 

Gold Studio: 446£


Gold Studio Plus: 424£


Platinum Studio Plus: 467£ 
Northeastern University London Başvuru Tarihleri

Northeastern University London, lisans bölümleri için son başvuru tarihi 25 Ocak olarak kabul edilmektedir. Bölümlerdeki, kontenjanlar ve burs olanakları sınırlı olduğu için erken başvurmak çok önemlidir.

Northeastern University London İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

Northeastern University London eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin tıpkı diğer üniversitelerde olduğu gibi TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. Bu vizeye sahip olan tüm Türk öğrenciler aynı zamanda çalışma hakkına sahiptir. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım