Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Monash University

Monash University – Monash Üniversitesi

1958 yılında kurulan ve Avustralya’nın en saygın üniversiteleri arasında yer alan Monash Üniversitesi; 20.000’i yabancı olmak üzere 50.000’den çok öğrenciye eğitim veriyor. Modern ve geleneksel eğitim metotlarını sentezleyen fakültelerinde teori odaklı bir eğitim anlayışı sunan Monash Üniversitesi; ticaret, tıp ve hukuk alanlarındaki başarılarının yanında araştırmacı eğitmenleri eşliğinde eğitim sektörüne yenilik katıyor. Her yıl araştırma fonları ile başta tıp alanı olmak üzere birçok yenilikçi buluşun öncü ismi olarak görülen Monash Üniversitesi’nin özellikle lisans ve yüksek lisans alanlarındaki uzman kadrosu dikkat çekiyor.

Monash Üniversitesi Başvuru Zamanı

Monash Üniversitesi’nin dinamik kampüs hayatında, üstün bir eğitim almak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 30 Eylül.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Monash Üniversitesi merkezi konumu sayesinde öğrencilerine şehir hayatının güzelliklerini yaşamayı vaad ediyor. Kültürleri buluşturan, eğlence ve ticaret merkezi olarak görülen Melbourne’de yer alan üniversite; öğrencilerine hayat standartları yüksek bir bölgede eğitim imkanı veriyor. Monash Üniversitesi öğrencileri metropol hayatının birçok fırsatını tatmanın yanında Avustralya Açık Tenis Turnuvası gibi birçok etkinliğe katılıyor. Monash Üniversitesinde; kütüphaneler, spor merkezleri, sosyal alanlar, postaneler, bankalar ve güzellik merkezleri haftanın 7 günü kapılarını öğrenciler için açıyor. Monash Üniversitesi’nin aynı hobileri paylaşan öğrencilerine yönelik kurulan öğrenci kulüpleri keyifli zaman geçirmek isteyen herkesi kabul ederken; öğrenci dernekleri ve danışma birimleri yardım gereken durumlarda öğrencilerin yanında oluyor. Monash Üniversitesi’nin gönüllülük esasına dayalı çalışma programları öğrencilere sosyal bir eğitim sunuyor. Üniversitenin desteklediği staj programları ise iş hayatına adım atmak öğrencilerine yardımcı oluyor. Öğrencilerine yurtlarda konaklama imkanı sunan Monash Üniversitesi’nde, başarıya göre tanımlanan burs fırsatları, öğrencilerin eğitim döneminde ihtiyaç duydukları maddi desteği fazlasıyla karşılıyor.

Lokasyon

Monash Üniversitesi Avustralya’nın Melbourne bölgesinde bulunuyor.

Üniversitenin Başarıları

  • Monash University, Avustralya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da yer alıyor.

  • Monash University, QS dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 150’de bulunuyor.

  • Monash University, Times en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

  • En az 79 (IBT) TOEFL puanı

  • En az 6 IELTS puanı

Monash Üniversitesi Bölümleri

Art, Design and Architecture

Arts

Business and Economics

Business 

Education

Engineering

Information Technology

Law

Medicine, Nursing and Health Sciences

Pharmacy and Pharmaceutical Sciences
Science

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım