Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Monash University

Monash University – Monash Üniversitesi

1958 yılında kurulan ve Avustralya’nın en saygın üniversiteleri arasında yer alan Monash Üniversitesi; 20.000’i yabancı olmak üzere 50.000’den çok öğrenciye eğitim veriyor. Modern ve geleneksel eğitim metotlarını sentezleyen fakültelerinde teori odaklı bir eğitim anlayışı sunan Monash Üniversitesi; ticaret, tıp ve hukuk alanlarındaki başarılarının yanında araştırmacı eğitmenleri eşliğinde eğitim sektörüne yenilik katıyor. Her yıl araştırma fonları ile başta tıp alanı olmak üzere birçok yenilikçi buluşun öncü ismi olarak görülen Monash Üniversitesi’nin özellikle lisans ve yüksek lisans alanlarındaki uzman kadrosu dikkat çekiyor.

Monash Üniversitesi Başvuru Zamanı

Monash Üniversitesi’nin dinamik kampüs hayatında, üstün bir eğitim almak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 30 Eylül.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Monash Üniversitesi merkezi konumu sayesinde öğrencilerine şehir hayatının güzelliklerini yaşamayı vaad ediyor. Kültürleri buluşturan, eğlence ve ticaret merkezi olarak görülen Melbourne’de yer alan üniversite; öğrencilerine hayat standartları yüksek bir bölgede eğitim imkanı veriyor. Monash Üniversitesi öğrencileri metropol hayatının birçok fırsatını tatmanın yanında Avustralya Açık Tenis Turnuvası gibi birçok etkinliğe katılıyor. Monash Üniversitesinde; kütüphaneler, spor merkezleri, sosyal alanlar, postaneler, bankalar ve güzellik merkezleri haftanın 7 günü kapılarını öğrenciler için açıyor. Monash Üniversitesi’nin aynı hobileri paylaşan öğrencilerine yönelik kurulan öğrenci kulüpleri keyifli zaman geçirmek isteyen herkesi kabul ederken; öğrenci dernekleri ve danışma birimleri yardım gereken durumlarda öğrencilerin yanında oluyor. Monash Üniversitesi’nin gönüllülük esasına dayalı çalışma programları öğrencilere sosyal bir eğitim sunuyor. Üniversitenin desteklediği staj programları ise iş hayatına adım atmak öğrencilerine yardımcı oluyor. Öğrencilerine yurtlarda konaklama imkanı sunan Monash Üniversitesi’nde, başarıya göre tanımlanan burs fırsatları, öğrencilerin eğitim döneminde ihtiyaç duydukları maddi desteği fazlasıyla karşılıyor.

Monash Üniversitesi Bölümleri

Art, Design and Architecture

Arts

Business and Economics

Business 

Education

Engineering

Information Technology

Law

Medicine, Nursing and Health Sciences

Pharmacy and Pharmaceutical Sciences
Science

Lokasyon

Monash Üniversitesi Avustralya’nın Melbourne bölgesinde bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım