Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

MLI | St Patrick’s College

MLI | St Patrick’s College

Dublin şehir merkezindeki eski Griffith College binasında bulunan 30 yılı aşkın tecrübeye sahip bir okuldur. Ana bina sınıfları, tiyatro salonu, restoran ve oyun odalarını içerir. İlk gün sözlü ve yazılı seviye belirleme sınavı yapılır. Öğrenciler bu sınava göre sınıflara yerleştirilir. Program haftalık 20 ders içerir. Dersler sabah ya öğleden sonra seçilebilir. Öğleden sonra ve akşamları çeşitli etkinlikler düzenlenir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10 -17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 / 20  saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler üniversiteye yakın konumdaki apart tarzındaki yurtlarda kalır. Odalar tek ya da iki kişiliktir. Banyo paylaşımlıdır. Her dairede üç ya da dört adet tek kişilik ve ikiz yatak odası, iki banyo ve bir mutfak ve oturma alanı bulunur. Yurt içinde market ve çamaşırhane bulunur.

Aktiviteler

Öğrenciler tek kişilik odaları olan yurtta kalır. Banyo 4 öğrenci ile paylaşımlıdır. Yurtlarda TV bulunan bir ortak alan bulunur.


Lokasyon

Okul irlanda’nın Dublin şehrinde bulunmaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1/15/29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım