Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Michigan State University

Michigan Eyalet Üniversitesi

1855 yılında kurulan Michigan Eyalet Üniversitesi, ülkenin ilk arazi hibesiyle kurulan kurumu olması nedeniyle, benzer okullar için bir model sayılıyor. Bugün Michigan Eyalet Üniversitesi; ülkenin tek çevre gazeteci organizasyonlarından birine, güneş arabası yarış ekibine ve öğrencileri tarafından işletilen organik çiftliğe de ev sahipliği yapıyor. Küresel bir üniversite olan Michigan Eyalet Üniversitesi, öğrencilerine hayatlarını değiştirecek fırsatlar sunarken, daha iyi bir dünya yaratmaları için keşif sınırlarını zorluyor. Rekabetçi okullardan biri olan ve kabul oranı yüzde 23’lerde bulunan Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru aşaması titizlik gerektiriyor diyebiliriz. 


Michigan Eyalet Üniversitesi bölümleri; Lisans, Yüksek Lisans (Master) ve Doktora dereceleri ile öğrencilerinin küresel çapta topluma fayda sağlayacak nitelikli ve faydalı liderler olarak yetiştirmeyi hedefliyor. Bunu hedeflerken standart programlar dışında özel yetkinlikler kazanabileceğiniz Michigan Eyalet Üniversitesi sertifika bölümleri de eğitim hayatınızda yön gösterici olabilir. 


Michigan Eyalet Üniversitesi, toplum için her detayı düşünerek misyonlar oluşturuyor. Michigan Eyalet Üniversitesi, hem yerel hem küresel anlamda olumlu farklılıklar yaratıp yüksek kalitede araştırmalar yapıyor; yenilikçi, araştırma odaklı dünya üzerinde daha kaliteli bir yaşamı hedefleyen sosyal yardım, katılım ve ekonomik kalkınma faaliyetleri yürütüyor. 


900’den fazla öğrenci kulübü bulunan Michigan Eyalet Üniversitesi öğrencileri 27 rezidans salonu bulunan yerleşkede ve 30'dan fazla yemek seçeneği ile kendi yaşam standartlarına uygun bir alana sahip oluyor. Michigan Eyalet Üniversitesi bölümleri çeşitliliğinin yanı sıra kampüs içinde sunmuş olduğu yaşam alanları ile de öğrencilerine konforlu ve yenilikçi bir ortam sağlıyor. 


Birinci sınıf müzeleri ve botanik bahçeleri ile ülkenin en büyük ve en yeşil kampüsünde eğitim alabilmeniz için Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru tarihleri erken kayıt 1 Kasım, normal kayıt ise 1 Şubat. Michigan Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri 50.000-65.000 dolar arasında değiştiğini de belirtelim. Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan “Michigan Eyalet Üniversitesi nasıl gidilir?” diye merak ediyorsanız, Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Michigan Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Lisans Programı

Yurtdışında eğitim denildiğinde akla ilk gelen lisans eğitimidir. İyi bir gelecek hayali taşıyan milyonlarca genç kaliteli eğitim ve yaşam deneyimi için yurtdışı lisans programlarını tercih etmektedir. Akademik kadroları güçlü üniversitelerde lisans programlarına katılanlar; kaliteli bir eğitim alırken farklı kültürleri tanıma ve vizyonel anlamda gelişme imkânı yakarlar.

 

Yüksek Lisans

Yüksek lisans, İngilizcesi “master“ olan bir lisans  öğretimine dayalı eğitim-öğretim ve araştırmanın sonuçlarını ortaya koymayı amaçlayan bir yükseköğretimdir. Yüksek lisans eğitimi, kişinin eğitim aldığı branşta uzmanlaşması ve bu durumu bilimsel bir tezle ispat etmesiyle tamamlanır. Yüksek lisans eğitimde kişi genel araştırma teknikleri hakkında bilgi sahibi olur. Araştırmacı çalışma yaptığı disipline daha metodolojik bakarken, temel çalışma alanını belirler.

Doktora Programı

Doktora yapmak, kariyerine akademide devam etmek isteyenlerin tercihidir. Doktora prosedüründe aday, bağımsız bilimsel çalışma yapabildiğini kanıtlar. Doktora, akademisyen olmak, bağımsız araştırmalar gerçekleştirmek, kısaca bilim insanı olmak için yapılır. İlgili alanın felsefesini yapmak olarak da tanımlanabilir. Doktora yapmak, öğrencinin iş hayatına değil akademik alana, deneylere, teorilere, literatüre hazırlanması amacını güder.

Sertifika Programı

Sertifika Programları katılımcılarına özel bir alanda uzmanlaşma yolunu açan profesyonel programlardır. Sertifika – Diploma Programlarının ders içerikleri, ilgili sektör profesyonellerinin de katkıları ile teori ve gerçek hayat pratiğinin birleştirilmesi ile oluşturulduğundan, katılımcılar daha kısa sürede iş dünyasının gerektirdiği becerilere sahip olurlar. Sertifika – Diploma Programlarında dersler genellikle akademik donanıma sahip profesyoneller tarafından verilir. Bazı okullarda derslere zaman zaman iş dünyasından yöneticiler davet edilerek öğrencilere iş deneyimleri ve mesleki uygulamalar anlatılır.

Michigan Eyalet Üniversitesi başvuru zamanı

Eğer sen de doğayla iç içe bir kampüste eğitim görmek ve akademi hayatını uluslararası araştırmaların odağında geçirmek istiyorsan Michigan Eyalet Üniversitesi’nde erken kayıtlar için son gün 1 Kasım! Eğer erken kayıtları kaçırırsan 15 Ocak tarihine kadar tüm kayıt işlerini tamamlayabilirsin!

Üniversitenin sunduğu imkanlar

5.200 dönümlük kampüse sahip Michigan Eyalet Üniversitesi’nin içinde yer alan ve ders aralarında nefes alabileceğin bir alan olarak görebileceğin Michigan Eyalet Üniversitesi; Beal Botanik Bahçesi/Saklı Göl Bahçeleri, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi botanik bahçeleri sıralamasında ilk 50’de yer alıyor. Michigan Eyalet Üniversitesi’nin etrafında bulunan tarım alanları, doğayla iç içe bir eğitim isteyen öğrencileri cezbederken; üniversite aynı zamanda birçok etkinlik alanı bulunuyor. Abrams Planetaryumu, Wharton Sahne Sanatları Merkezi, MSU Müzesi bu etkinlik alanlarının başında geliyor.

Lokasyon

Amerika Birleşik Devletleri’nin orta batı bölgesinde yer alan Michigan, ülkenin en büyük 8. Eyaleti. Mississippi Nehri ve doğal güzellikleri ile hayranlık uyandıran eyalette, kış aylarında kuzey ışıklarını bile görebilirsiniz. Lansing bölgesinde yer alan kampüs çevresinde; müzeleri, parkları, restoranları, alışveriş merkezlerini ve galerileri ziyaret edebilirsiniz.

Üniversitenin Başarıları

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 150’de yer alıyor.

 • Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversiteler arasında ilk 50’de bulunuyor.

 • Tarım ve ormancılık, veterinerlik, iletişim ve medya çalışmaları bölümleri dünyada ilk 20’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 510 SAT evidence-based reading ve writing puanı

 • En az 18 ACT English puanı

 • Her bölümden minimum 17 olmak kaydıyla en az 79 (IBT) TOEFL puanı

 • Her bölümden minimum 52 olmak kaydıyla en az 500 TOEFL paper-based puanı

 • En az 6.5 IELTS puanı

Michigan Eyalet Üniversitesi’nde öğrenim görmüş kişiler

Michigan State University’de öğrenim görmüş kişilerin başında James Caan, Magic Johnson, Tom Sizemore, Plaxico Burresss, Russell Kirk, Bubba Smith, Willie Thrower, Angela Lanza geliyor.

Michigan Eyalet Üniversitesi bölümleri

 • Languages, Literature & Linguistics
 • Architecture
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Geography
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Medicine & Dentistry
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Sport Science
 • Agriculture & Forestry
 • Biological Sciences
 • Veterinary Science
 • Accounting & Finance
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management
 • Law
 • Computer Science
 • Psychology
 • Education
 •  

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım