Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Lund University

Lund University – Lund Üniversitesi

1666 yılında kurulan ve İsveç’in en ünlü yüksek eğitim kurumu olan Lund Üniversitesi, 45.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Son teknolojiyle harmanlanmış disiplinlerarası programlar sunan Lund Üniversitesi, 67 farklı ülkede bulunan üniversiteyle ortak çalışmalar yürütüyor. Lund Üniversitesi bölümleri, sunduğu kaliteli eğitim ile ilgi çekiyor. 


Lund Üniversitesi, uluslararası öğrencilere “ONCAMPUS” aracılığı ile üniversite hazırlık programları oluşturuyor. Akademik eğitimlerini ve İngilizce yeterliliklerini geliştirmek isteyen öğrencilere sunulan bu program, birçok avantaj sağlıyor. Lisans Hazırlık Programı; Matematik, Fizik, Fiziki Coğrafya ve Ekosistem Bilimi alanında akademik yeterlilik ile İngilizce yeterliliğini sağlamayı amaçlıyor. Pre-Master Hazırlık Programı ise Bilim ve Mühendislik alanında eğitim alacak öğrencilere akademik gereklilikleri ve İngilizce seviyelerini yükseltmek için oluşturulmuş 2 veya 3 dönemlik bir program. Yaz Hazırlık Programı da 3 haftalık herhangi bir alanda lisans programına kabul edilen öğrenciler için sunuluyor. Akademik İngilizce pratiği fırsatı sunan bu programlar ile, Lund Üniversitesi’nde eğitime başlamadan önce kampüs hayatını deneyimlemek mümkün oluyor.


İngilizce eğitim sunan üniversitesterler arasında yer alan Lund Üniversitesi; 9 Lisans, 100’den fazla Yüksek Lisans programı ile uluslararası öğrencilerine avantaj sağlıyor. Araştırmalarını dünya ve insanlık için gerçekleştiren Lund Üniversitesi; Avrupa'nın en büyük araştırma tesisi olan MAX IV ve European Spallation Source (ESS) ile eğitim ve inovasyon için uluslararası bir merkez oluşturuluyor.


Lund Üniversitesi bölümleri ve enstitüleri arasında; Mühendislik Fakültesi, İşletme ve Yönetim Fakültesi, Performans Sanatları Fakültesi, Tıp Fakültesi, Beşeri ve Teoloji Fakültesi, Bilim Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi ve Hukuk Fakültesi yer alıyor. Lund Üniversitesi; Ericsson, Sony Mobile, Tetra Park, Gambro, Alfa Laval gibi büyük şirketlerle iş birliği yapıyor.


Teknoloji ile geliştirilmiş müfredatı ile ün salmış Lund Üniversitesi bölüm ücretleri 200.000-600.000 SEK arasında değişiyor. Lund Üniversitesi başvurusu yapacak öğrencilerin, sonbahar dönemi için 15 Ocak, ilkbahar dönemi için 15 Ağustos  tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Lund Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Lund Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Lund Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Lund Üniversitesi başvuru zamanı

Lund University sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Ağustos.

Lund Üniversitesi bölümleri:

 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Architecture
 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Economics & Econometrics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Communication & Media Studies
 • Geography
 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • Computer Science
 • Law
 • Life sciences
 • Biological Sciences
 • Civil Engineering
 • General Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Education
 • Medicine & Dentistry
 • Psychology

Lokasyon

Lund Üniversitesi, Kopenhag’a 40 dakika uzaklıktaki Lund şehrinde bulunuyor. Baltık Denizi’nin kenarında bulunan şehir, ılıman bir iklime sahip. Doğası ile öğrencilere eşsiz bir ortam sunan şehirde; eğlence, tarih, sanat gibi sosyalleşme olanakları da mevcut. Küçük bir öğrenci şehri olan Lund, Danimarka mimarisi ve eşsiz güzellikleri ile turistlerin de ilgisini çekiyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım