Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Lund University

Lund University – Lund Üniversitesi

1666 yılında kurulan ve İsveç’in en ünlü yüksek eğitim kurumu olan Lund Üniversitesi, 45.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Son teknolojiyle harmanlanmış disiplinlerarası programlar sunan Lund Üniversitesi, 67 farklı ülkede bulunan üniversiteyle ortak çalışmalar yürütüyor. Lund Üniversitesi bölümleri, sunduğu kaliteli eğitim ile ilgi çekiyor. 


Lund Üniversitesi, uluslararası öğrencilere “ONCAMPUS” aracılığı ile üniversite hazırlık programları oluşturuyor. Akademik eğitimlerini ve İngilizce yeterliliklerini geliştirmek isteyen öğrencilere sunulan bu program, birçok avantaj sağlıyor. Lisans Hazırlık Programı; Matematik, Fizik, Fiziki Coğrafya ve Ekosistem Bilimi alanında akademik yeterlilik ile İngilizce yeterliliğini sağlamayı amaçlıyor. Pre-Master Hazırlık Programı ise Bilim ve Mühendislik alanında eğitim alacak öğrencilere akademik gereklilikleri ve İngilizce seviyelerini yükseltmek için oluşturulmuş 2 veya 3 dönemlik bir program. Yaz Hazırlık Programı da 3 haftalık herhangi bir alanda lisans programına kabul edilen öğrenciler için sunuluyor. Akademik İngilizce pratiği fırsatı sunan bu programlar ile, Lund Üniversitesi’nde eğitime başlamadan önce kampüs hayatını deneyimlemek mümkün oluyor.


İngilizce eğitim sunan üniversitesterler arasında yer alan Lund Üniversitesi; 9 Lisans, 100’den fazla Yüksek Lisans programı ile uluslararası öğrencilerine avantaj sağlıyor. Araştırmalarını dünya ve insanlık için gerçekleştiren Lund Üniversitesi; Avrupa'nın en büyük araştırma tesisi olan MAX IV ve European Spallation Source (ESS) ile eğitim ve inovasyon için uluslararası bir merkez oluşturuluyor.


Lund Üniversitesi bölümleri ve enstitüleri arasında; Mühendislik Fakültesi, İşletme ve Yönetim Fakültesi, Performans Sanatları Fakültesi, Tıp Fakültesi, Beşeri ve Teoloji Fakültesi, Bilim Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi ve Hukuk Fakültesi yer alıyor. Lund Üniversitesi; Ericsson, Sony Mobile, Tetra Park, Gambro, Alfa Laval gibi büyük şirketlerle iş birliği yapıyor.


Teknoloji ile geliştirilmiş müfredatı ile ün salmış Lund Üniversitesi bölüm ücretleri 200.000-600.000 SEK arasında değişiyor. Lund Üniversitesi başvurusu yapacak öğrencilerin, sonbahar dönemi için 15 Ocak, ilkbahar dönemi için 15 Ağustos  tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Lund Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Lund Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Lund Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Lund Üniversitesi başvuru zamanı

Lund University sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Ağustos.

Lund Üniversitesi bölümleri:

 • Archaeology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Architecture
 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Economics & Econometrics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Physics & Astronomy
 • Communication & Media Studies
 • Geography
 • Politics & International Studies
 • Sociology
 • Computer Science
 • Law
 • Life sciences
 • Biological Sciences
 • Civil Engineering
 • General Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Education
 • Medicine & Dentistry
 • Psychology

Lokasyon

Lund Üniversitesi nerededir?

Lund Üniversitesi, Kopenhag’a 40 dakika uzaklıktaki Lund şehrinde bulunuyor. Baltık Denizi’nin kenarında bulunan şehir, ılıman bir iklime sahip. Doğası ile öğrencilere eşsiz bir ortam sunan şehirde; eğlence, tarih, sanat gibi sosyalleşme olanakları da mevcut. Küçük bir öğrenci şehri olan Lund, Danimarka mimarisi ve eşsiz güzellikleri ile turistlerin de ilgisini çekiyor.


Üniversitenin Başarıları

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de yer alıyor.

 • İsveç’teki en iyi üniversiteler arasında ilk 5’te bulunuyor

 • Coğrafya, çevre çalışmaları ve sosyal politikalar bölümleri dünyada ilk 50’de yer alıyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Writing bölümünden minimum 20 olmak kaydıyla en az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • Writing bölümünden minimum 4.5 olmak kaydıyla en az 575 (PBT) TOEFL puanı

 • Her bölümden minimum 5.5 olmak kaydıyla en az 6.5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım