Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

LSI Cambridge İngilizce Dil Okulu

İngiltere’deki En İyi Dil Okullarından Birinde Eğitim Alın!

Tarihi mimarisi, modern yaşam tarzı ve üniversiteleriyle tanınan Cambridge’de dil eğitim almak istiyorsunuz ve sıra okul seçimine geldi… O zaman size önereceğimiz diğer bir dil okulu LSI Cambridge English olacak… İngiltere’nin en güzel şehirleri arasında yer alan Cambridge’in etkileyici mimarisini yakından görüp ve deneyimleyebileceğiniz, yüzyıllık bir evin içerisinde eğitim veren LSI Cambridge English; şehrin en huzurlu noktalarından birinde yer alıyor. Okul merkeze olan 10 dakikalık uzaklığıyla ulaşım sorunu yaşatmıyor. Biz Cambridge’de geçirdiğimiz süre boyunca okula yürüyerek gidip gelmeyi tercih ettik. Fakat siz isterseniz 18 veya 75 numaralı otobüs hatlarını kullanıp “Grange Road” durağında inerseniz okula varmış olacaksınız. Ayrıca, Cambridge’de bisiklet sıkça kullanılan bir ulaşım aracıdır. Okulda bisikletinizi park edebileceğiniz birçok alan ve okulun tam yanında bisiklet kiralama dükkânı bulunuyor. Bisiklet kiralayarak ulaşım masraflarınızı düşürebilir hem de gün içerisinde keyifli küçük sürüşler yapabilirsiniz.  Butik ve kaliteli eğitim sunan okulun çok güzel, yüzyıllık bir binası olduğunu söylemiştik. Bu binada bizim en sevdiğimiz nokta büyük terası ve bahçesi oldu. Ders aralarında keyifli vakit geçirilen bu alanlarda samimi dostluklar kuracağınızı düşünüyoruz. Global Vizyon danışmanları; İngiltere ziyaretimiz öncesinde, bize her okul hakkında önden kısa bilgiler verdi. Böylece okul ziyaretlerini yaparken daha dikkatli inceleme yapabildik… LSI Cambridge için eğitim ve eğitimci standardının yüksek bir okul olduğunu söylemişlerdi, gerçekten de dedikleri gibi çıktı. Haydi biraz da okulun eğitim kalitesi ve eğitime metotlarıyla ilgili bilgi verelim…

İngiltere’deki En İyi Dil Okullarından Birinde Eğitim Alın!

Ödüllü Bir Okulunda Eğitim Almak Hızlı İlerlemenizi Garanti Edebilir…

Embassy English; eğitim kalitesi açısından gözünüz arkada kalmadan gidebileceğiniz bir okul… Bir kere okul, ödüllü bir okul… 2015 yılında; dünyanın ilk ‘Global Süper Star İngilizce Dil Okulu’ ve ‘Junior for Unders 18’ ödüllerini kazanarak, ulusal arenada gördüğü takdiri belgelemiş. Bu yönden; uluslararası arenada gördüğü saygıyı gerçekten hak ediyor. Okulun; İngiltere’deki en iyi dil okulları arasında gösterildiğinin de altını çizelim.

“Biz öğrencilerimizi gerçekten tanımak ve istedikleri ilerlemenin ne olduğunu anlamak istiyoruz çünkü amacımız onlara bunu başarabilmeleri için yardım etmek” diyen okul yöneticileri; öğrencilerinin kesin sonuçlar alması ve ilerleme kaydedebilmesi için özverili bir şekilde çalışıyor. Okul içerisine yaptığımız ziyaretlerde öğrencilerin ve eğitmenlerin sıcak diyaloglarını gözlemleyebildik. Bu da bize yönetimin söylediklerinin sadece lafta olmadığını gösterdi. Okul yönetimiyle yaptığımız görüşmeler ve İngiltere’de dil eğitimi alanların yorumlarına baktığımızda bu okulu içtenlikle tavsiye edebiliriz.

İngiliz Eğitim Sistemiyle Kısa Sürede Başarıya Ulaşın

İngilizce dil okulları arasında en çok ödül alan, beş yıl üst üste ‘Yılın Zincir Okulu’ ödülünü de kazanan Embassy English’in eğitim sistemini kısaca özetleyelim. Okul, henüz İngiltere’ye gelmeden giriş seviye testinizi yaptırmanızı öneriyor. Seviyeniz belirlendikten sonra yerleştirildiğiniz sınıfta eğitmenler sizinle birebir ilgilenmeye özen göstererek eğitiminize başlıyor. Sonraki her 5 haftada bir seviyeniz test ediliyor. Embassy onTrack diye tanımlanan bir sistemleri var, bu sistem ilerlemenizin yeterli olmadığını söylerse yani geride kalmışsanız kişiselleştirilmiş destek alıyorsunuz. Tüm bu süreçte öğrenciye düşen görevler de bulunuyor. Okul devamlılığa önem veriyor ve öğrencilerin %95 devam oranını tutturmasını istiyor. Bunun haricinde verilen ödevlerinize, kurs çalışmalarınıza ve proje katılımlarınıza özen göstermeniz isteniyor. Bu konulara önem veren öğrencilerin ilerleme gösterememesinin imkânsız olduğunu belirten okul, zorluk yaşayan tüm öğrencilerine sunduğu kişiselleştirilmiş destek ile yardımcı olmaya çalışıyor. Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge English Advanced (CEA) sınavlarına hazırlık dersleri alabilirsiniz.

Öğretim Deneyimini Sınıf Ötesine Taşıyorlar

Embassy English de diğer dil okullarının arzu ettiği gibi; öğretim deneyimini sınıfın ötesine, gerçek dünyaya taşımayı istiyor. Öğrencinin sosyalleşmesi, öğrendiği dili sosyal hayatta kullanabilmesini isteyen okul bu yönde düzenlediği aktivitelerle öğrencileri bu alanda destekliyor. Okul öğrencilerin hem birbiriyle hem de yerli halkla kaynaşması için etkinlikler düzenliyor. Eğitmenler okul içerisinde düzenledikleri yarışmalar ile öğrencilerinin; yazma, konuşma, dinleme becerilerini gerçek yaşam senaryoları dahilinde test etmelerini amaçlıyor. Blog yazma, video hazırlama gibi etkinliklere öğrencileri katılabiliyor. Konuşma kulüpleri ve etkileşimli grup aktiviteleri öğrencilerin birbiriyle kaynaşmasını da sağlıyor. Bunların yanı sıra şehir içi ve şehir dışı geziler öğrencileri sosyal yaşama dahil etmek için güzel fırsatlar oluyor. Öğrenciler; hep birlikte Cam Nehrinde yaptıkları geziler, keyifli punting saatleri, köklü üniversite ziyaretleriyle şehrin tadını çıkarabiliyor.

Cambridge’de Konaklama

Gel gelelim her okulda yazmaya doyamadığımız konaklama kısmına. Bu kısım sizin için çok önemli biliyoruz ve hemen kısa bilgiyi veriyoruz. Embassy English’de eğitim almak istediğinizde 2 farklı konaklama seçeneğine sahipsiniz. Aile yanı ya da yurt konaklaması. 

Aile Yanı Konaklama

Yolculuk etmek ve toplu taşıma kullanmak benim için sorun değil diyorsanız aile yanı konaklamayı size öneririz. Aile yanı konaklamalar toplu taşıma ile okula ortalama 30 dakika sürüyor. Aile yanı konaklama; ev sıcaklığından kopmadan, İngiliz bir aile ile birlikte kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyor.

Yurt Konaklaması

Okulun sunduğu yurt, okula yürüme mesafesinde… Odalar paylaşımlı veya tek kişilik olarak mevcut. Yurtların konforlu olduğunu söyleyebiliriz. Okul öğle saatlerinde kafeteryasında öğrenci bütçesine uygun sıcak yemekler çıkartıyor. Bu sebeple yurtta kaldığınızda kendiniz halletmeniz gereken bir tek akşam yemeğiniz oluyor. Yurtta kalmak bu tip sorumlulukları sırtlandırdığı için kişisel gelişiminize de katkı sağlıyor.  

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım