Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

London Southbank University

London Southbank Üniversitesi

Londra merkezde olan nadir üniversitelerden olan SBU ‘de 22,000 öğrenci eğitim yapmaktadır. 3,000 civarı 120 farklı ülkeden gelen yabancı öğrencilerden oluşur. Üniversite yaklaşık 100 yıldır yüksek kalitede eğitim vermekte ve eğitimin temel amacını iş ve kariyere yönlendirme üzerine kurmuştur. Londra iş çevrelerine nitelikli eleman yetiştirmek en temel misyonudur. Londra’nın merkez semtlerinden Waterloo civarında kampüsü bulunan LSU, kültür merkezleri, sosyal ve sportif faaliyetlerin tam kalbinde bulunur.

Neden London Southbank University

Üniversite farklı fakülteye ayrılmıştır. İşletme ve Bilgisayar ve IT Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Bilim ve Çevre Bilimleri Fakültesi, Sağlık ve Hemşirelik Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi. LSU sağlık bilimleri, bilgisayar bilimleri, mühendislik, uygulamalı doğa bilimleri, mimarlık, inşaat, emlak yönetimi, işletme, pazarlama, sosyal bilimler gibi alanlarda popüler bir üniversitedir.


Üniversitenin Olanakları

Üniversitenin kütüphanesi 500,000 adet kitaba sahiptir. 3,000 civarında akademik yayın haftalık veya aylık olarak LSU kütüphanesinde yerini almaktadır. Bilgisayar kullanımı son derece yaygın olan üniversite de “Learning Research Centre” gibi merkezler öğrencinin gözde yerleridir. Üniversitenin “The Sports Department and Athletic Union” a bağlı spor kulüpleri bulunmaktadır. Açık ve kapalı spor alanlarında futbol, rugby, cricket, yüzme vs gibi pek çok sporu yapma olanağı vardır. Üniversitenin 1400 kişilik yurtları vardır ve her yabancı öğrenciye yurt garantisi verilmektedir. Yurtlar Üniversitenin diğer binalarına 10 dakika yürüme mesafesindedir.


Öğrenci Yaşamı

Yabancı öğrenciler üniversiteye geldikleri ilk günden itibaren sıcak bir ilgi ile karşılaşırlar. İlk hafta bir üniversite tanıtım kursu vardır ve tüm yabancı öğrenciler katılır. Üniversite ayrıca yabancı öğrenci danışmanına sahiptir ve bu danışman yabancı öğrencilerin her türlü sorunun çözümünde yardımcı olmaktadır. Para, vize, kültür şoku ve akademik konular gibi pek  konuda danışmanlar öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Yabancı öğrenciler ekstra bir ücret ödemeden İngilizce kurslarına katılabilirler. Hem lisans veya yüksek lisans programını izlerler hemde ücretsiz İngilizce kursları sayesinde İngilizcelerini mükemmel hale getirebilirler. LSU Student Union şemsiyesi altında bulunan yüzlerce kulüp ve grup faaliyet göstermektedir. Üniversite bünyesinde Roman Katolik, Methodist kilisleri ve Müslüman öğrenciler için mescit mevcuttur.


Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları;

London Southbank University, Londra’da Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitelerden birisidir. Türk öğrenciler Lisans eğitimlerine katılmak için lise mezunu olmaları gerekir. İngilizce yeterlilik olarak IELTS 6.0 veya Toefl  İBT 80 gerekir. Öğrenci İngilizce eğitim veren bir liseden mezun ve IB sahibi ise üniversiteye direk 1. sınıftan başlar. Normal koşullarda Türk öğrencilerin bir akademik yıl hazırlık okuması gerekir.

LSBU Foundation eğitimi vermektedir. LSBU hazırlık programı işletme, bilgisayar ve IT alanında verilir. London Southbank University Master programlarına başvuru için genelde lisans not ortalamasının 2.5 ve üzeri olması yeterlidir ancak bazı bölümler için en az 3.0 istenebilir. Toefl IBT 90 veya IELTS 6.5 İngilizce kriterler için yeterlidir ancak bazı işletme master programlarında 7.0 IELTS istenebilir. LSBU lisans başvuruları her yıl Kasım ayında yüksek lisans başvuruları ise Aralık ayında başlar ve Mayıs ayına kadar devam eder.

Pek çok İngiliz üniversitesinde olduğu gibi Ağustos ayları İngiltere Üniversiteleri için “Clearing” yani kontenjan açıklarını doldurma ayıdır ve bu dönemde Southbank Üniversitesi pek çok yabancı öğrenciyi bünyesine kabul eder.

Pre-Sessional Kursları

London South Bank taarafından “conditional acceptance” verilen ancak İngilizce yeterlilik açısından istenilen puanlara az bir farkla ulaşamayan öğrencilere Ağustos ve Eylül aylarında pre-sessional kursları sunar. Pre-Sessional kursları lisans ve yüksek lisans öğrencileri için önerilir. 4 haftalık kurs için ekstra ücret ödenmesi gerekir. 

Foundation Courses - Hazırlık Kursları

London Southbank University lisans eğitimini LSBU.’de yapmak isteyen öğrenciler için “foundation kursu” sunar. Her yıl Ekim ayında başlayan ve bir akademik yıl süren program sonrası öğrenci lisans eğitimine devam eder.

Devamını Oku

Southbank University Kurs Ücretleri

Lisans Programları; 13.000 sterlin

Yüksek Lisans Programları; 13.000 sterlin


MBA; 15.000 Sterlin


Foundation- Hazırlık; 13.000 sterlin

London Southbank University’nin bazı popüler Master Programları

European Business Certificate, EBC

FullTime – 1 year 

International Business, MSc

FullTime – 1 year and 3 months 

Quantitative Finance and Business Analysis, MSc

FullTime – 1 year 

Research Opportunities - BCIM, MPhil ⁄ PhD

FullTime – PhD: 3 years; MPhil 2 years PartTime – PhD: 5 years; MPhil: 3 years 

Chartered Institute of Marketing Diploma, PgDip

PartTime – 1 year 

International Marketing, MSc ⁄ PgDip

FullTime – 18 months PartTime – 48 months 

International Tourism Marketing, MSc

FullTime – 18 months PartTime – 48 months 

Marketing, MA

FullTime – 18 months PartTime – 48 months 

Marketing Communications, MSc

FullTime – 18 months PartTime – 48 months 

Computer Systems and Networking (CSN), MSc ⁄ PgDip

FullTime – 1 year PartTime – 2 years 

Embedded and Distributed Systems, MSc

FullTime – 1 year PartTime – 2 years 

Internet and Multimedia Engineering (IME), MSc ⁄ PgCert ⁄ PgDip

FullTime – 1 year PartTime – 2 years 

Telecommunications and Computer Networks Engineering (TeCNE), MSc ⁄ PgCert ⁄ PgDip

FullTime – 1 year PartTime – 2 years 

Architecture, PgDip

FullTime – 2 years PartTime – 3 years 

Professional Practice – RIBA Part 3, RIBA Exam Exemption

PartTime – 12 weeks 

Research Opportunities - ESBE, MPhil ⁄ PhD

FullTime – MPhil: 2 years; PhD: 3 years PartTime – MPhil: 3 years; PhD: 5 years

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım