Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Linköping University

Linköping University – Linköping Üniversitesi

1969 yılında kurulan ve 1975 yılında üniversite statüsüne kavuşan Linköping Üniversitesi, Lidingo ve Linköping’de bulunan 4 kampüsten oluşuyor. Öğrencilerine güvenli ve çevre dostu bir ortam, mükemmel eğitim olanakları ve harika bir deneyim sunan Linköping Üniversitesi; ortak çalıştığı üniversitelerden her sene binlerce değişim öğrencisini kabul ediyor. Aynı zamanda okul; İngilizce eğitim alma imkanı sağlayan İsveç Üniversiteleri arasında yer alıyor.


İş dünyası ve toplumla yakın iş birliğinde bulunan Linköping Üniversitesi, özellikle malzeme bilimi, bilgi teknolojileri ve mühendislik bölümleriyle dünyanın sayılı üniversitelerinden biri olarak tanınıyor. 32.000 öğrenciye ve 4.000 çalışana ev sahipliği yapan Linköping Üniversitesi, hem modern dünyanın karmaşık problemlerine çözümler sunuyor hem de öğrencilerinin iş piyasasındaki en cazip imkanlara kavuşmasını sağlıyor. Dünyanın önde gelen araştırma okullarından biri olan Linköping Üniversitesi mezunlarının işe yerleştirilme oranı ise % 88. 


Linköping Üniversitesi bölümleri arasında 30 uluslararası bölüm bulunuyor ve Yüksek Lisans programlarının çoğu iki yıl sürüyor. Linköping Üniversitesi iş dünyası ve toplumla iç içe oluşturduğu imkanlarla; malzeme bilimi, BT ve işletme gibi alanlarda dünya çapında sınırları aşan araştırmalara imza atıyor. Linköping Üniversitesi yenilikçi eğitim programları sunarken; doktorlar, ekonomistler, öğretim görevlileri, mühendisler ile birlikte, demokratik bir dünya görüşünü teknolojiye dayalı araştırmalarla harmanlayarak toplumla buluşturuyor. Linköping Üniversitesi; temel değerlere olan saygısı, yenilikçi dijital dönüşümü ve yaşam boyu öğrenme ilkesi ile sürdürülebilir kalkınmayı amaçlıyor, eğitim ve araştırmalarını en yüksek kalitede sunarken geleceğe yön veriyor. Öğrencilerine; öğrenmeye, araştırmaya, merak uyandırmaya dayalı eğitim sunan Linköping Üniversitesi bölümleri, 2700 uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapıyor. 


Linköping Üniversitesi bölüm ücretleri 80.000-300.000 SEK arasında değişiyor. Araştırmaları ve uluslararası başarılarıyla dünyaca bilinen Linköping Üniversitesi başvurusu yapacak öğrencilerin, sonbahar dönemi için 15 Nisan, ilkbahar dönemi için 15 Kasım tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Linköping Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Linköping Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Linköping Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Linköping Üniversitesi başvuru zamanı

Linköping University sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Kasım.

Linköping Üniversitesi bölümleri

 • Medicine & Dentistry
 • Psychology
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Politics & International Studies 
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Law
 • Computer Science
 • Education
 • Biological Sciences
 • Business & Management

Lokasyon

Linköping University – Linköping Üniversitesi

İsveç’in en büyük altıncı şehri olan Linköping, öğrenci nüfusunun yoğun olduğu bölgelerden biri. Ilıman iklime sahip ormanlık bir bölge olan Linköping; festivalleri, kafe ve restoranları ile öğrencilerin sosyal bir hayat geçirmesine imkan sağlayan, korunan tarihi dokusu sayesinde turistlerin de uğrak noktası olan bir şehir. 


Üniversitenin Başarıları:

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 400’de yer alıyor.

 • İsveç’teki en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunuyor.

 • Elektrik mühendisliği, malzeme bilimleri ve eğitim bölümleri dünyada ilk 200’de yer alıyor

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Writing bölümünden minimum 20 olmak kaydıyla en az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • Writing bölümünden minimum 4.5 olmak kaydıyla en az 575 (PBT) TOEFL puanı

 • Her bölümden minimum 5.5 olmak kaydıyla en az 6.5 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım