Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Linköping University

Linköping University – Linköping Üniversitesi

1969 yılında kurulan ve 1975 yılında üniversite statüsüne kavuşan Linköping Üniversitesi, Lidingo ve Linköping’de bulunan 4 kampüsten oluşuyor. Öğrencilerine güvenli ve çevre dostu bir ortam, mükemmel eğitim olanakları ve harika bir deneyim sunan Linköping Üniversitesi; ortak çalıştığı üniversitelerden her sene binlerce değişim öğrencisini kabul ediyor. Aynı zamanda okul; İngilizce eğitim alma imkanı sağlayan İsveç Üniversiteleri arasında yer alıyor.


İş dünyası ve toplumla yakın iş birliğinde bulunan Linköping Üniversitesi, özellikle malzeme bilimi, bilgi teknolojileri ve mühendislik bölümleriyle dünyanın sayılı üniversitelerinden biri olarak tanınıyor. 32.000 öğrenciye ve 4.000 çalışana ev sahipliği yapan Linköping Üniversitesi, hem modern dünyanın karmaşık problemlerine çözümler sunuyor hem de öğrencilerinin iş piyasasındaki en cazip imkanlara kavuşmasını sağlıyor. Dünyanın önde gelen araştırma okullarından biri olan Linköping Üniversitesi mezunlarının işe yerleştirilme oranı ise % 88. 


Linköping Üniversitesi bölümleri arasında 30 uluslararası bölüm bulunuyor ve Yüksek Lisans programlarının çoğu iki yıl sürüyor. Linköping Üniversitesi iş dünyası ve toplumla iç içe oluşturduğu imkanlarla; malzeme bilimi, BT ve işletme gibi alanlarda dünya çapında sınırları aşan araştırmalara imza atıyor. Linköping Üniversitesi yenilikçi eğitim programları sunarken; doktorlar, ekonomistler, öğretim görevlileri, mühendisler ile birlikte, demokratik bir dünya görüşünü teknolojiye dayalı araştırmalarla harmanlayarak toplumla buluşturuyor. Linköping Üniversitesi; temel değerlere olan saygısı, yenilikçi dijital dönüşümü ve yaşam boyu öğrenme ilkesi ile sürdürülebilir kalkınmayı amaçlıyor, eğitim ve araştırmalarını en yüksek kalitede sunarken geleceğe yön veriyor. Öğrencilerine; öğrenmeye, araştırmaya, merak uyandırmaya dayalı eğitim sunan Linköping Üniversitesi bölümleri, 2700 uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapıyor. 


Linköping Üniversitesi bölüm ücretleri 80.000-300.000 SEK arasında değişiyor. Araştırmaları ve uluslararası başarılarıyla dünyaca bilinen Linköping Üniversitesi başvurusu yapacak öğrencilerin, sonbahar dönemi için 15 Nisan, ilkbahar dönemi için 15 Kasım tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Linköping Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Linköping Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Linköping Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Linköping Üniversitesi başvuru zamanı

Linköping University sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 15 Kasım.

Linköping Üniversitesi bölümleri

 • Medicine & Dentistry
 • Psychology
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Politics & International Studies 
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Law
 • Computer Science
 • Education
 • Biological Sciences
 • Business & Management

Lokasyon

İsveç’in en büyük altıncı şehri olan Linköping, öğrenci nüfusunun yoğun olduğu bölgelerden biri. Ilıman iklime sahip ormanlık bir bölge olan Linköping; festivalleri, kafe ve restoranları ile öğrencilerin sosyal bir hayat geçirmesine imkan sağlayan, korunan tarihi dokusu sayesinde turistlerin de uğrak noktası olan bir şehir. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım