Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Lal Schools | Torbay

Lal Schools | Torbay

Kasaba merkezi ve deniz kenarına kısa bir yürüyüş mesafesindeki güvenli ve keyifli bir konumda bulunan LAL Torbay okulunda İngiltere’de İngilizce öğrenin. Okul hem ciddi eğitim hem de eğlence için mükemmel bir ortama sahip olup, ferah ve havadar sınıflara ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz modern bir salon ve bahçe alanına sahiptir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10 -17 yaş arası  

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Yatakhaneli, üniversite ve aile yanı konaklama seçenekleri vardır. Odalar tek kişilik ya da paylaşımlıdır.

Aktiviteler

Buz pateni, bowling, sinema, 

Geziler: Bot gezisi, Akvaryum, Bath, Plymouth, Cardiff, Newquay, Paignton Hayvanat Bahçesi, Bristol, Exeter


Bilmeniz Gerekenler

Tatil İngilizce programı; öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmelerine cesaret verici olmasının yanı sıra öğrencilere kültür hakkında bilgi vericidir, yerel gezi ve etkinlikler odaklıdır. Tatil İngilizce Plus kursu ek olarak akşam etkinlikleri sunmaktadır. Gündüz programı ile aileler ve çocuklarına özeldir. Kalacak yer içermez, ders ve etkinlikleri içerir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Torbay şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 28 Mart – 28 Ocak

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım