Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Lal | Malta

Lal | Malta

Okul öğrencilere yönelik yaz kampı olup, popüler bir sahil kasabası olan Sliema’da kordonun karşısında bulunmaktadır. Okulda, geniş bir bekleme salonu ve resepsiyon, ferah ve havadar sınıflar, ve öğrencilerin arkadaşları ile vakit geçirebileceği büyük bir bahçe bulunmaktadır. Program çocukları ile tatil yaparken, İngilizcelerini de geliştirmek isteyen ailelere yöneliktir. Çocukların ve ailelerin kendi seviyelerine ve yaş gruplarına göre ayrı sınıfları vardır. Ders dışında aktiviteler ve geziler düzenlenir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 13-17

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Aile yanı, öğrenci yurdu ve club yurdu konaklama seçenekleri vardır. Öğrenci yurdu okula yürüme mesafesindedir.

Aktiviteler

Dalış, seramik yapımı, hazine avı, 5D sinema

Geziler: Harbour Cruise, Comino Cruise, Mdina&Ta’Qali Crafts Köyü, Limestone Heritage & San Anton Gardens, Mediterraneo Marine Park, Marsaxlokk & Blue Grotto


Lokasyon

Okul, Malta merkezde yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 7 Temmuz - 18 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım